נא להמתין...

אין יותר קלאסית מאירופה: הרומנטיקה של איטליה , האוכל של צרפת , האיים של יוון , הירוק של סלובניה - והכל כל כך קרוב... אירופה כולה - ממזרח ועד מערב נפרשת לפניכם בפורום הזה. מנהלת: יונית
1.סיוע במסלול היער השחור-שווייץ-אלזס
שלום לכולם,
באפריל הקרוב אנו טסים לבאזל (4 מבוגרים וילד בן 17).
לאחר שבועות ארוכים של חיפוש מידע, החלטנו לעשות טיול כוכב עם לינה בפרייבורג (מעדיפים לינה בעיר מאשר בכפרים). יש לנו ששה ימים מלאים והרעיון הוא טיול טעימות, כאשר אנו בונים לנו ששה ימים שונים ולפי מזג האוויר נחליט מה לעשות בכל יום, אשמח לדעתכם!

1) שוויץ- היום הבעייתי ביותר- עלייה ליונגפראו בשווייץ. לפי המפות מדובר בשעתיים וחצי נסיעה מפרייבורג, אולם אנחנו לא רוצים לוותר על החוויה. היינו עוברים לילה לפני לישון באיזור, אך לפי הבנתי באפריל זה בעייתי לדעת מראש האם כדאי לעלות להר או לא (ובנוסף אנו גם רוצים להזמין מלון מראש בפרייבורג). טיטליס פחות בא בחשבון.

2) שוויץ- מפלי הריין, טרומבלאך, לוצרן, ציריך - טרם החלטנו סופית אך נרכיב יום.

3) היער השחור- טיטזי, פלדברג והאזור, טריברג, מגלשות ההרים -האזור לא נשמע מרהיב כמו שווייץ לכן חשבנו לעשות רק יום אחד באזור.

4) דרך היין (שטרסבורג, קולמר, ריקוויר, קייזסרברג, גרנד בלון)

5) שטוטגרט- משחק כדורגל, מוזיאון פורשה, קניות במצינגן.

6) פארק אירופה, בערב באדן באדן

תודה רבה לעוזרים!
2.סיוע במסלול היער השחור-שווייץ-אלזס תגובה ל - 1
התכנון לא מעשי גם בקיץ,קל וחומר באפריל עם הקרח על הכבישים והגשם/שלג .
את היונגפראו בתקופה זו תורידו-חבל על הנסיעה לחינם-וזה הרבה יותר משעתיים וחצי לכיוון..
לגבי שוייץ-מספיק להגיע לצפון-מפלי הריין,שטיין אם ריין שפהאוזן.לציריך לא כדאי להגיע במיוחד.תהנו מפרייבורג שהיא עיר מספיק גדולה (ואתם הרי אוהבים ערים Laughing )
יום אחד שטוטגרט,למחרת פארק אירופה-נראה לי נסיעות ארוכות מדי..

כדאי לבדוק טוב טוב את מעשיות התוכנית לאור התקופה הבעייתית ביער השחור (עדיין חורף שם)-לצמצם את טווח הנסיעות.
הודעה סגורה
3.סיוע במסלול היער השחור-שווייץ-אלזס תגובה ל - 2
אני זוכרת את התכנונים ההתחלתיים שלכם(4 מבוגרים ונער בן 17).
עדיין חוששת שהתוכנית כמעט בלתי אפשרית.יכול להיות שראיתם מסלול דומה באחד החוברות של המאורגנים.זה מאוד מתאים למאורגנים.
קמים בבוקר ב8.30 כבר אוטובוס יוצא,בדרך פוטו פוטו ולאוטו וזה נקרא היינו,ראינו,נהנינו.ותוסיפו זמן לארוחת צוהרים גם הקצרה ביותר בערך שעה.באדן-באדן-כמו יתר האזור ביוני(היינו בסוף יוני) נסגרת מוקדם יחסית להבנה ישראלית לעיר תיירותית.בוא נגיד שב20.00 בערב לא היה לאן להיכנס לאכול.חוץ ממקדונלדס.היינו בסוג של סינית-שרק חלמו שנסיים את הביס האחרון,ורק מתוך נימוס גרמני-סיני עצרו מלומר זאת מפורשות.לא נעים כלל.למחורת היום מראש הזמנו ארוחת ערב בפנסיון שלנו .אני לא יודעת איך ביער השחור באפריל,אך לדעתי אתם מפספסים.
כדאי לבדוק האם הרכבלים פועלים,מגלשות הרים,השייט.
אם ברצונכם להיות יום בפארק אירופה,כמה כבר נשאר?יום פרייבורג,אפשר יום בשטראסבורג היפה,באדן-באדן,כביש 500,אגם ממולסי בדרך עד פרידנשטאט ,גם עיר.טריברג עם המפלים והשעונים,טודנאו-מפלים,מגלשות הרים,מפלי ריין-זהו נגמר הזמן.עד הטיול הבא.
תחליטו לפי מזג האויר.כנסו לאתר הרשמי של היער השחור-לראות את הפוטנציאל שלו.ושוויץ-תשאר לטיול הבא.עם מחירי איזי ג'ט ,חלום הופך למציאות.
אמה
הודעה סגורה
4.אז אם ככה... תגובה ל - 3
היי,
תודה על התשובות.
וברשותכם אשמח להבהרה-

1) אם ביער השחור חורף, בשווייץ זה עוד יותר גרוע ואני לא רוצה למצוא את עצמי במוזיאונים אני בבעיה?

2) מכל המסלול הכי רצינו לעשות את היונגפראו השאלה אם זה עניין של מרחק מהיער השחור או בעיית מזג אויר, או במילים אחרות- להעביר את הטיול לשווייץ לאזור אינטרלקן או ששם בכלל אין לי מה לעשות באפריל?

שוב- תודה תודה תודה !

הודעה סגורה
5.אז אם ככה... תגובה ל - 4
מזג האויר באפריל בעייתי גם ביער השחור וגם בשוייץ.לדעתי לא כדאי להעביר את הטיול לאיזור היונגפראו שספק אם תוכלו לעלות עליו.לשאלתך-איזור יונגפראו יפה הרבה יותר מאשר דרום היער השחור שתהיו בו,אבל עונת השנה בעייתית.תנסו להינות ביער השחור מהערים (בפרייבורג בודאי תהנו) וגם מהטבע ככל שאפשר בתקווה שיהיו גם ימים בהירים וחמימים יותר.
נכתב ב-25/02/2011 18:59[עודכן ב-:25/02/2011 19:02]
הודעה סגורה
6.ולסיכום...? תגובה ל - 5
שלום,
תודה על התגובות.
אם אני מבין נכון, עדיף לסדר את המסלול כך-

1) שוויץ- מפרייבורג למפלי הריין ושטיין אם ריין וחזרה (האם אפשרי לשלב משהו נוסף בדרך? האם כדאי להרחיק עד לוצרן?)

2) היער השחור- טיטזי, פלדברג והאזור, טריברג, מגלשות ההרים

3) דרך היין (שטרסבורג, קולמר, ריקוויר, קייזסרברג, גרנד בלון)

4) שטוטגרט- משחק כדורגל, מוזיאון פורשה, קניות במצינגן.

5) פארק אירופה

ועוד יום שכבר נחליט לפי ההספק...
שוב אתעקש לשאול לגבי יונגפראו- האם אפשרי בכלל (במידה ומזג האויר יאפשר ונחליט במקום) לעשות אותו ביום מפרייבורג או לשכוח מזה?

שוב תודה רבה.
הודעה סגורה
7.ולסיכום...? תגובה ל - 6
ביום הראשון- מבאזל לפייבורג אם תרצו דרך מפלי הריין (לא כל כך בכיוון אבל אפשרי).לוצרן כמעט 200 ק"מ בכיוון השני-יש לרדת ממנה.

יום שני-עמוס מאוד-לא בטוח שתספיקו הכל.

יום שלישי-לא תספיקו את כל הערים-שטרסבורג וקולמר יפות מאוד.תתרכזו בהן.

יום רביעי-שטוטגרט.

יום חמישי-פארק אירופה.

יונגפראו מאות ק"מ דרומה -לא תספיקו וחבל על היום המבוזבז-מפרייבורג יותר מ3 שעות נסיעה לכל כיוון (250 ק"מ).
נכתב ב-26/02/2011 18:29[עודכן ב-:26/02/2011 18:30]
הודעה סגורה
8.ולסיכום...? תגובה ל - 7
היי,
לגבי היום הראשון זהו יום שאנחנו כבר בפרייבורג ויוצאים משם לשווייץ (אנחנו מגיעים מבאזל יום לפני). לכן אשמח לדעת מה דעתכם על אותו היום- מפלי הריין, שטיין אם ריין, לוצרן אפשרי? הצעות נוספות?
ולגבי שאר הימים- כדאי להשקיע יומיים בדרך היין או ביער השחור-מה יותר מגוון? (כי רשמתם ששני הימים שם עמוסים)
תודה!
הודעה סגורה
9.ולסיכום...? תגובה ל - 8
1.שטיין אם ריין,מפלי הרייו,שפהאוזן היפה-יום יפה באפריל.לוצרן כאמור רחוקה מדי.
2.תקדישו יום לדרך היין( קולמר,שטרסבורג) ויום נוסף ליער השחור |(טיטיסי,מפלי טריברג והדרך היפה בניהם)
הודעה סגורה
10.ועוד יומיים פנויים-המלצות? תגובה ל - 9
ואז יש לי עוד יום למשחק בשטוטגרט, ונותרו לי עוד יומיים פנויים- המלצות? עוד יום בשוייץ? היער השחור? דרך היין?
הודעה סגורה
11.ועוד יומיים פנויים-המלצות? תגובה ל - 10
באלזס-אם תמצא חן בענייך-סע לעיירות שלא הספקת ביום הראשון.
ביער השחור-שלוכזי,פלדברג ועוד ועוד.
הודעה סגורה
12.ועוד יומיים פנויים-המלצות? תגובה ל - 11
ערב טוב,
קופצני מידי לטעמי.יש לכם הרבה הלוך/חוזר.
שטוטגארט-חובה?
אם כן הייתי מנסה משהו בסגנון:נחיתה בבאזל,עליה בדרך היין(אלזס) עד עד פארק אירופה,באדן-באדן,שטוטגרט,כניסה חזרה ליער השחור.טריברג,טיטיזי,פלדברג,טודנא ו,מפלי ריין,אם יש זמן אגם בודנזי-לפחות קונסטאנץ ומעבורת למיירסברג(כ10-15 דקות עם הרכב) וסיור במיירסברג,חזרה לבאזל.האם תספיקו?לפחות אין נסיעות מיותרות.נראה לי פחות פרקטי מפרייבורג לעשות כוכב.לא הייתי מזמינה לינה מראש,אולי ללילה הראשון רק.לא עונה בוערת,ובאזור שפע אפשרויות לינה.רק צריכים "להתביית" בשעות המוקדמות יחסית.בכל מודעין ישמחו לעזור לכם למצוא לינה מתאימה.על הצימרים יש שלט עם יש חדרים פנויים.בפנסיונים ומלונות בכלל לא תהיה בעיה.רק המחיר טיפה גבוהה יותר.
מצרפת מסלול לעיון,אם יכול להתאים.
הודעה סגורה
13.ועוד יומיים פנויים-המלצות? תגובה ל - 12
שלום אמה

אנו נוסעים בשבוע הבא ליער השחור נוחתים באזל ולנים במלון בעיירה BAD KROZINGEN

כמובן שאנו מודעים למגבלות העונה החורפית שרוב האתרים סגורים ובכל זאת החלטנו לנסוע ולבצע טיול כוכב עם לינה אחת ונסיעות של טיולי ערים

האם יש לך מסלול כוכב מומלץ ליציאה כל בוקר מעיירת הלינה לעיירות מעניינות באזור וחזרה למקום השנה בשעות הערב ?

תודה

סיגלית
הודעה סגורה

אתרי למטייל: טיולי - טיולים בישראל | משפחות - טיול עם ילדים | שלג - סקי וסנובורד | עפתי - אתר למטייל לתרמילאים | ציוד טיולים (הקטלוג הוירטואלי) | ביטוח נסיעות לחו"ל
מידע מיוחד למטיילים: טיולי 50 פלוס | נסיעת עסקים | ויזה ושגרירויות | מזג אוויר למטיילים

About Lametayel ; דרושים ללמטייל ; עידכוני RSS ; מפת אתר ; תקנון האתר ; דיוור אלקטרוני ; צור קשר

Copyright © 1999 - 2014. Created by Lametayel.co.il * למטייל ברשת 1999 - 2014 © כל הזכויות שמורות.

פרסמו אצלנו