נא להמתין...

צפון אמריקה הגדולה, עם הערים האדירות של ארה"ב והנופים הנפלאים של קנדה - אין טיול יותר מספק מזה. כל מה שאתם צריכים על טיול ביעד נמצא ממש כאן בפנים. מנהל: מוני
1.מסלול של שבוע בניו יורק,אשמח לדעה!
יום שישי 15.10
נוחתים ב6:30
טויס אר אס
חנות הצעצועים שוורץ
חנות אפל
מוזיאון סוני
מגדלי טראמפ (רק לעבור ליד)
תחנת גרנד סנטרל
בניין קרייזלר (להציץ בדרך)
חנות NBA
שדרה חמישית
אמפייר סטייט בילדינג בשקיעה
טיים סקוור

יום שבת 16.10
רוקפור סנטר
מייסיס
רדיו סיטי מיוזיק הול
מוזיאון הטבע
אם לא הספקנו אתמול אז אמפייר סטייט בילדינג בשקיעה
14:00 קניית כרטיסים להצגה והצגה בערב
יום ראשון 17.10
הארלם
סנטרל פארק לא לשכוח את האגם
לינקולן סנטר,כיכר קולומבוס
בערב ארוחת ערב עם קרובי משפחה בברוקלין
יום שני 18.10
Battery Park
הפלגה לסטייט איילנד
Statue Of Liberty
)Wall Street (קווים 4-5 ירוק מגיעים לתחנה של ה - Wall Street
)Fulton (תחתית: 2, 3 ירידה בתחנת רחוב Ground Zero
Century 21 מרכז קניות (מול הגראונד זירו)
Little Italy
China Town
OHOS (חוצים את רחוב איטליה הקטנה. בסוף איטליה הקטנה ממשיכים כשני בלוקים לרחוב ספרינג, ואז פונים שמאלה ל - SOHO (ברחוב ספרינג) ).
וושינגטון סקוור

יום שלישי 19.10
גרסי גרדן
הנמל של רחוב סאות (סיפורט)
הטיילת של ברוקלין,גשר ברוקלין בשקיעה

יום רביעי 20.10
כנראה וושינגטון
יום חמישי 21.10
(J&R (23 Park Row חנות אלטרוניקה
גריניץ וויליג+שוק האיכרים
הבק הפדרלי
האו"ם
יוצאים לשדה תעופה ב20:00 (טיסה ב23:50)

אם יהיה זמן:
צ'לסי ונהר ההדסון
2.מסלול של שבוע בניו יורק,אשמח לדעה! תגובה ל - 1
אשמח לשמוע האם המסלול שתיכננתי הוא מסלול טוב והאם יש ימים עמוסים מדי או חלולים מדי.
ניתן להזמין סיור לאו"ם?
יש עוד דברים ששכחתי (מוזיאונים לא מעניינים אותנו)
תודה מראש לעונים!
הודעה סגורה
3.מסלול של שבוע בניו יורק,אשמח לדעה! תגובה ל - 2
שלום !
הייתי מעבירה את מועד ההצגה מהערב השני .
זה הערב בו תהיו הכי עייפים .ביום הראשון האדרנלין עוד מחזיק אבל לקראת סוף היום השני נופלים שדודים .

לנסוע ליום אחד לוושינגטון זה כמו לנסוע מת"א לאילת - לטייל בעיר נגיד 4-5 שעות ולחזור באותו היום לת"א .
ההבדל הוא שאת אילת ניתן למצות ב4 שעות - לוושינגטון נדרשים לפחות יומיים - לא כולל זמן הנסיעה .
תשאירו את ושינגטון לפעם הבאה .

יום שני - 18.10 עמוס מידי . לא מאמינה שתספיקו הכל .
היום של גרסי גארדנס - בשביל להספיק גם לסיפורט וגם לגשר בשקיעה (מתי השקיעה ?) צריך לצאת מגרסי לקראת 14-15 .
לא הייתי מגבילה את עצמי בזמן השופינג . אל תתכננו כלום לאותו היום .
אם יוותר לכם זמן פנוי הוא יהיה בונוס .
לא לוותר על צ'לסי .
הודעה סגורה
4.מסלול של שבוע בניו יורק,אשמח לדעה! תגובה ל - 3
תודה על התשובות.
1.יש ימים מועדפים להצגות (או ההפך ימים שלא כדאי ללכת ,לדוגמא סופי שבוע?)
2.יש מקומות שתכננתי ללכת ועדיף להעביר לימים אחרים (לדוגמא המרחקים גדולים)?
3.מה יש לעשות בצ'לסי?
הודעה סגורה
5.מסלול של שבוע בניו יורק,אשמח לדעה! תגובה ל - 4
יש למישהו תשובות/דעה נוספת?
תודה
יוני
הודעה סגורה
6.מסלול של שבוע בניו יורק,אשמח לדעה! תגובה ל - 5
שלום לך,
האם אתם עם ילדים? לפי התחלת הטיול כנראה שכן. ואפילו שכן-לא חושבת שזה לעניין-אחרי טיסה טרנס אטלנטית- להתחיל מחנויות צעצועים וגדג'טים למיניהם- אפילו שהן מדהימות. ובודאי שלא לרכז אותן ביום אחד.ואגב: למעבדה של סוני עדיף לשריין מקום טלפונית אם רוצים להבטיח את הביקור ביום המסוים. רצוי שעה אחת קודם. שבוע לפני תאריך הביקור כבר אין כרטיסים זמינים בטלפון. שהרי הביקור חינמי.זה לא אומר שלא תכנסו אבל זה מבטיח את הביקור.
לדעתי,ליום הראשון התכנית לא ריאלית. ואגב חנויות אפל פזורות ברחבי העיר. בשדרה החמישית החנות פתוחה 24 שעות ביממה.
What's the rush ? .. Smile אלא אם אתם מכורי גדג'טים -זה משהו אחר.
אז ממליצה לכם לא להחמיץ את B H חנות הצילום ואת J R .
בכל חנות אפשר לבלות בקלות יום שלם.אני לא מהמכורות-אבל מבקרת שם.

ועכשיו קצת רוגע:אחרי טיסה-תצאו קצת לסנטרל לפארק,לינקולן סנטר-מקומות נפלאים מעוררי ענין. אחר הצהריים-רוקפלר סנטר המדהים,שדרה חמישית, NBA שיהיה, אולי תצפית מהtop of the rock , ואחריו אולי -apple store.בערב-טיים סקוויר עם טויס אר אס.זה מה שאני הייתי עושה.וגם זה הרבה.או לחלופין עולה למסעדה המסתובבת של מלון מריוט בשקיעה.לדעתי שווה ביותר.לא חייבים לאכול ארוחה מלאה.וזה לא תחליף לאחת התצפיות:אמפייר או טופ אוף דה רוק.
למחרת תצפית מהאמפייר.
גרנד סנטרל- מקום נחמד מאד ויפה. אפשר לאכול שם ולנוח על הכורסאות...יש שם שוק נהדר.אני מעדיפה את השוק שם ובודאי את שוק יוניון סקוייר ואזור יוניון סקוייר עם הפארק הנחמד שלו,על שוק צ'לסי. לדעתי שוק צ'לסי -בזבוז זמן לפעם הראשונה .ואותי הוא לא הלהיב.אבל זה טעם אישי.על הטיילת ויתרתי.
כל מה שיש שם,אפשר למצא במקומות אחרים בעיר.

הצגה כאמור לא לפני היום השני. אני הייתי הולכת בצהריים.אבל זה לא משנה.
את הביקור בברוקלין הייתי משלבת עם הביקור בדאונטאון.הנמל וטיילת ברוקלין.לשיקולכם.
היום השלישי לא לעניין לחלוטין.או לנסוע לג'רסי גרדנס ולעשות משהו בערב.אחרי הנסיעה לשם,בשביל מה לנסוע לברוקלין? לדעתי עדיף לעשות זאת ביום הביקור בברוקלין אבל לא אחרי הנסיעה הזאת.הדרך משם למנהטן אחרי הצהריים פקוקה למדי.אולי הייתי מוותרת על הנסיעה לג'רסי גרדן.אבל המקום נחמד והעיקר:מקורה.וזה חשוב. וכן יש שם הכל:ביגוד, הנעלה ומתחם אוכל.

במקום וושינגטון,הייתי מבקרת באו"ם ובגרנד סנטרל ובנין קרייזלר-שזה אותו אזור: מיד טאון איסט. אחר כך ממשיכה -בסבווי כמובן -ל -J R -ומשם אפשרי לסוהו.השאלה אם תשארו בחנות עד הסגירה..ואם לא תספיקו
אז ביום החמישי- הייתי מבקרת במתחם ליטל איטלי,צ'ינה טאון,גריניץ' וילג' וסוהו. אני הייתי מתרכזת בסוהו(יש בה חנות של אפל) ובוילג'.בערב אזור Meatpacking-מקום בילויים נחמד לערב שגם בו יש חנות של אפל.

נ.ב.לא לשכוח נעלי הליכה טובות!!.

נסיעה טובה וחג שמח! Smile
נכתב ב-22/09/2010 21:26[עודכן ב-:22/09/2010 21:32]
הודעה סגורה
7.מסלול של שבוע בניו יורק,אשמח לדעה! תגובה ל - 6
תודה רבה על התשובה המפורטת!!!

אנחנו מגיעים לניו יורק בלי הילד (בני 30),אנחנו לא חובבי גאדגטים וצעצועים ולכן נשנה את התכנית כפי שאמרת...

למה כתבת שעדיף הצגת צהריים? מתי ואיפה קונים כרטיסים להצגת צהריים?
יש יש ימים מועדפים להצגות (או ההפך ימים שלא כדאי ללכת ,לדוגמא סופי שבוע?) כתב לא לפני היום השני ,התכבת ליום השני בטיול או יום שני (MONDAY)?

תודה שוב
יוני
הודעה סגורה
8.מסלול של שבוע בניו יורק,אשמח לדעה! תגובה ל - 7
שוב שלום!

קודם כל אני רוצה להדגיש שדעתי מבוססת על נסיוני וטעמי האישי בלבד.אין פה נכון ולא נכון.רק הסתכלות שלי על סמך היכרותי את העיר מזה מספר שנים. בטיול עירוני מטיילים לפי תחומי ענין. מוזיאונים לא מענינים אתכם.אז אני לא מציעה.למרות שיש היצע אדיר ובוודאי לימי גשם.

ולעניננו:קודם כל בגרנד סנטרל יש חנות גדולה של Hudson ושם אפשר למצא עיתונים בשפות רבות כולל עיתונים ישראליים.כן בחנות כתוביות עם חדשות עדכניות כולל חדשות מהארץ. אנחנו על המפה-אין מה לדאוג..שווה להתרשם.

ולגבי הצגות:בימי שני אין הצגות ברודווי. אני מעדיפה הצגות צהריים כי אני יותר עירנית וגם שוברת את ההסתובבות. אבל זה לא מוחלט.הייתי גם בהצגות ערב.תלוי בתכניות שלכם.
בימי רביעי,שבת וראשון יש הצגות צהריים.אם אין לכם הצגה מסוימת שאתם מעדיפים,אתם יכולים לנסות למצא כרטיסים בתור בטיימס סקוויר או בנמל seaport -שם גם מוכרים כרטיסים ואין תור גדול.אני לא מכירה את המקום.
כן אפשר לגשת לקופת התיאטרון ולנסות מזלכם.
אם אתם רוצים להבטיח הצגה מסוימת ביום מסוים אפשר לקנות כרטיסים מראש באחד האתרים ticketmaster או telecharge.באתר broadwaybox
יש הנחות להצגות עם קוד שמפנה לאתרי מכירת הכרטיסים.שווה לנסות.
קניתי דרכם מספר פעמים כרטיסים למופעים שונים כולל ברודווי.זה חסך לי זמן גם בימי גשם ובימים חמים.אפשר לבחור מהכורסא את המושבים והמחיר.לא רע בכלל.
רק שבעד הנוחות הזאת משלמים עמלות. גם לא נורא. כן אפשר להדפיס את הקופונים ולהביא אותם לקופת התיאטרון ולקבל הנחה.
במקרה שלכם,אחרי טיסה ארוכה לא הייתי הולכת להצגה לפני היום השני של הטיול שהוא יום שבת.

בהצלחה!
נכתב ב-24/09/2010 01:45[עודכן ב-:24/09/2010 01:51]
הודעה סגורה

אתרי למטייל: טיולי - טיולים בישראל | משפחות - טיול עם ילדים | שלג - סקי וסנובורד | עפתי - אתר למטייל לתרמילאים | ציוד טיולים (הקטלוג הוירטואלי) | ביטוח נסיעות לחו"ל
מידע מיוחד למטיילים: טיולי 50 פלוס | נסיעת עסקים | ויזה ושגרירויות | מזג אוויר למטיילים

דרושים ללמטייל ; עידכוני RSS ; מפת אתר ; תקנון האתר ; דיוור אלקטרוני

Copyright © 1999 - 2014. Created by Lametayel.co.il * למטייל ברשת 1999 - 2014 © כל הזכויות שמורות.

פרסמו אצלנו