נא להמתין...

אין כמו תאילנד: אפשר לנקות את הראש על אחד החופים באיים שלה, ליהנות ממגוון התרבויות של צפון המדינה וכמובן לטייל בבנגקוק הענקית, עם המקדשים הרבים, הקניונים ושווקי הלילה. הפורום הוא המקום לתכנן טיול מוצלח! מנהל: הרוזן מקוסמוי
1.טיסה מקוסמוי לבנקוק HELP
המחירים שראיתי ממש ממש יקרים :\

אם הזמנתי כבר 2 טיסות עם בנקוק אייר ועכשיו זאת תיהיה השלישית שווה לי לברר על הקופונים או משהו?

האם זה יהיה תקף לטיסה שכבר הזמנתי
כי יש לי 2 סגורות
שהם מבנקוק לצאנג מאי ומקראבי לקוסמוי

את צאנג מאי פוקט סגרתי עם אייר אסיה במחיר דיי זול Smile

איך הולך הקטע עם הרופונים לא ממש הבנתי את השרשור
יש אולי טיסה של חברה נוספת שעושה את הקו קוסמוי בנקוק?
2.טיסה מקוסמוי לבנקוק HELP תגובה ל - 1
שלום רב,
לא השתמשתי בקופונים של בנגקוק אייר ולא מכיר את הנושא. אני מניח שרוויטל תסייע לך באנפורמציה בנושא.

אם תרצה גם חברת תאי אייר טסה מקו סמוי לבנגקוק.
אם זה עדיין יקר תוכל לקחת מעבורת לסוראט תאני ומשם טיסה זולה של אייר אסיה לבנגקוק .

נתי
הודעה סגורה
3.טיסה מקוסמוי לבנקוק HELP תגובה ל - 2
האמת היא שאין לי הרבה מה להוסיף על המידע המלא שנתי נתן.
השאלה היא מה סוג הכרטיס שרכשת אצלם והאם הוא ניתן לביטול ואם כן האם זה כרוך בעמלה (קנס) מסויימת. לא בהכרח הדיל שלהם יצא זול יותר בהשוואה לטיסות נפרדות, משום שהכרטיסים במסגרתו גמישים לשינוי (למעט לטיסה הראשונה, תאריכי הקופונים אף יכולים להישאר פתוחים לכרטוס במועד מאוחר יותר) ולעיתים ניתן להשיג אצלם טיסות שפחות גמישות לשינויים או במבצע שעלותן נמוכה יותר. עלות ה- Discovery Airpass היא 88$ לקופון ו- 113$ עבור הטיסות מ/אל קוסמוי. לסכומים אלו יתווספו מיסי נמל של כל נמל תעופה ממנו תמריאו: כ- $3 למרבית שדות התעופה ו- $9 לטיסות מקוסמוי. את פרטי החבילה ניתן למצוא בקישור הבא: http://www.bangkokair.com/discovery-airpass
במידה ותראה שהדיל הזה עדיף לכם (מבחינת מחיר או גמישות) ואין אפשרות לביטול הכרטיסים שכבר רכשת, אני מציעה ליצור עמם קשר ולבדוק אם במקרה כזה יאפשרו זאת.

הודעה סגורה
4.טיסה מקוסמוי לבנקוק HELP תגובה ל - 3
einavv210 שלום,

אם כבר רכשת 2 טיסות בבנגקוק איירויייס, אין טעם לבטל אותם רק בשביל לקחת את הפס של ה-3 טיסות (וגם לא משתלם כספית)

בפועל הפס של בנגקוק איירוייס משתלם רק אם 2 מתוך 3 הטיסות הן טיסה מצ'אנג מאי לקוסמוי + טיסה מקוסמוי לבנגקוק וגם אז, רק אחרי שהטיסות הזולות של בנגקוק איירוייס כבר מלאות.

בשורה התחתונה לא הפסדת כלום בזה שלא קנית מראש את ה-3 קופונים

טיול מהנה,

מרטין ממשרד הנסיעות Martin4travel בתאילנד

הודעה סגורה

אתרי למטייל: טיולי - טיולים בישראל | משפחות - טיול עם ילדים | שלג - סקי וסנובורד | עפתי - אתר למטייל לתרמילאים | ציוד טיולים (הקטלוג הוירטואלי) | ביטוח נסיעות לחו"ל
מידע מיוחד למטיילים: טיולי 50 פלוס | נסיעת עסקים | ויזה ושגרירויות | מזג אוויר למטיילים

About Lametayel ; דרושים ללמטייל ; עידכוני RSS ; מפת אתר ; תקנון האתר ; דיוור אלקטרוני ; צור קשר

Copyright © 1999 - 2014. Created by Lametayel.co.il * למטייל ברשת 1999 - 2014 © כל הזכויות שמורות.

פרסמו אצלנו