נא להמתין...

צפון אמריקה הגדולה, עם הערים האדירות של ארה"ב והנופים הנפלאים של קנדה - אין טיול יותר מספק מזה. כל מה שאתם צריכים על טיול ביעד נמצא ממש כאן בפנים. מנהל: מוני
1.צריכה עזרה באיתור מלון במחיר שפוי בוושינגטון DC
הי,
כבר כמה ימים שאני יושבת מול המחשב ומנסה להפיק פנינים וללא הצלחה.
מחפשת 2 חדרים בוושינגטון, 2 מיטות בחדר (2 דבל/2 קינג, לא יחיד). מיקום מרכזי, מינימום 3 כוכבים, שיקבל ביקורות טובות ב TRIPADVISOR.
אם יש ארוחת בוקר, אפילו קלה, אשמח.
2 תוצאות הנבתי: (שתיהן ללא ארוחות)
1. וושינגטון פלאזה הטוב והמוכר ב- 766 ש"ח לחדר ללילה (דהיינו 200 דולר ללילה לחדר). היינו בו כבר פעמיים. פעם אחת שילמנו 105 דולר לחדר ביולי, פעם שנייה 175 דולר לחדר בחופשת האביב.
2. אומני שורהם - 750 ש"ח ללילה (המלון קצת פחות מרכזי אבל הרבה יותר מפואר)

הזמן: לילה אחד בשבוע שבין ה-8.11.10-11.11.10. לא משנה איזה תאריך בשבוע הזה.
אם מישהו מכם נתקל במבצע אטרקטיבי למועדים הללו, אשמח לשמוע.
תודה רבה,
גלית
נ.ב. מבחינתי יכול להיות גם סוויטה של 2 חדרי שינה + סלון שתהיה בפחות מ- 400 דולר ללילה במקום 2 חדרים.

2.צריכה עזרה באיתור מלון במחיר שפוי בוושינגטון DC תגובה ל - 1
הי גלית !
בין השיטין אני מבינה שמדובר בשני זוגות .
האם לא כדאי לחפש גם בג'ורג'טאון ולחלוק בהוצאות מונית ? מונית עלתה באוגוסט הקודם כ 15$ מהמול - מוזיאון השואה ועד למרכז גוגרטאון.
ובכלל , מה את עושה כאן בשעות כאלה ,את מציפורי הבוקר !
הודעה סגורה
3.צריכה עזרה באיתור מלון במחיר שפוי בוושינגטון DC תגובה ל - 2
הי אירית. אכן ציפור בוקר אבל לפעמים יש הקלות Smile
לא 2 זוגות אלא 4 גברים בני משפחה אחת (בהנהגתו של בן זוגי, על פי תכנון של בת זוגתו של בן זוגי).
אין לנו בעייה עם ג'ורג'טאון. גם האומני שורהם לא מרכזי. רק המחירים, אוי אוי אוי. פשוט מטורף.
הודעה סגורה
4.צריכה עזרה באיתור מלון במחיר שפוי בוושינגטון DC תגובה ל - 1
כמו שהמצלתי בעבר, אפשר להזמין לתאריכים הללו את ה washington marriot דרך lastminutetravel.co.il ב 135$ ללילה כולל מיסים.

באתר מצויין שזה מיטה אחת.
תעשו את השיקול, או שתתקשרו למלון לבדוק האם אפשר בהזמנה שכזו לקבל חדר עם 2 מיטות.
המחיר הזה מעולה למלון מעולה.

התשלום מראש. דמי ביטול - לילה אחד.
הודעה סגורה
5.צריכה עזרה באיתור מלון במחיר שפוי בוושינגטון DC תגובה ל - 4
may east תודה. זו אופציה שכבר בדקתי וקיבלתי תשובה שלילית מהמלון. הם לא יכולים להתחייב. זו בקשה בלבד. לכן האפשרות ירדה מהפרק. תודה בכל מקרה. ממשיכה לחפש.
הודעה סגורה
6.צריכה עזרה באיתור מלון במחיר שפוי בוושינגטון DC תגובה ל - 5
יש את מלון מריוט בטסדה באיזור מוצלח (מחוץ לעיר) אבל יש סאבווי במרחק של 2 רחובות מהמלון מיקום ממש מעולה ושכונה מאד בטוחה
עלות חדר עם 2 מיטות דבל 269$ לא כולל א.בוקר
להלן הכתובת:
5520 Wisconsin Ave. Chevy Chase, MD 20815

טלפון (קבלה):
301-656-1500

פקס (קבלה):
301-656-5766

marriott.com/wasvy

הודעה סגורה
7.צריכה עזרה באיתור מלון במחיר שפוי בוושינגטון DC תגובה ל - 6
עליזה תודה, אבל זה יותר יקר מהמלונות שאני איתרתי כבר ואני מעוניינת לצמצם עלויות ולא לייקר. בכל מקרה, תודה על המאמץ.
הודעה סגורה
8.צריכה עזרה באיתור מלון במחיר שפוי בוושינגטון DC תגובה ל - 7
שלומות
אני בחיפושים דומים,עליתי על מלון בארלינגטון הממוקם מעל למול שבו יש את תחנת הרכבת התחתית שמאפשרת תנועה מהירה ,קלה ובטוחה לעיר.אומנם קצת רחוק אבל במחירים סבירים.חוות הדעת בTRIPADVISOR חיוביות לגבי המלון
תכנסי ותבחני האם מתאים.עירית

Crystal Gateway Marriott
1700 Jefferson Davis Highway
Arlington, Virginia 22202
USA
Phone: 1-703-920-3230
Fax: 1-703-271-5212
הודעה סגורה
9.צריכה עזרה באיתור מלון במחיר שפוי בוושינגטון DC תגובה ל - 8
הי עירית,
מקווה שאני לא נשמעת בררנית מדי, אבל המטרה היא יחסית מלון מרכזי (לא משנה ג'ורג'טאון או המון או דופונט) אלא לא מחוץ לעיר מכיוון שההתניידות בעיר תהיה במוניות ולא מטרו עקב מגבלה של אחד מחברי "המשלחת".
מעריכה מאד את הרצון לסייע. אגב, אם אתם רק 2, הרי שהאופציה שהעלה פה mayeast מעולה.
הודעה סגורה
10.צריכה עזרה באיתור מלון במחיר שפוי בוושינגטון DC תגובה ל - 9
הייתי באומני שוראהם לפני חודשיים.

מלון על רמה!!! השגתי דרך PRICELINE ב 150 דולר

המלון נמצא 2 מטר מהמטרו
הודעה סגורה
11.רד-רוף דאונטאון תגובה ל - 9
גלית, אומני-שורהם בהחלט מלון נחמד ומומלץ ומרוחק דקה שתיים מתחנת הרכבת התחתית. שהיתי בו כבר לפני לא מעט זמן ועדיין הוא זכור אצלי לטובה.

אבל אם ברצונך מלון שמחיריו שפויים (כפי שהגדרת) למרות שהוא מרוחק מרחק הליכה מהקפיטול והמול כולו, מן הבית הלבן ועוד מקומות מאד מתויירים, וגם הוא במרחק שתי דקות מתחנת הרכבת התחתית, אני ממליץ דווקא על RED ROOF דאונטאון:
http://www.redroof-washington-dc-downtown.com

שהיתי במלון הזה ארבעה לילות בשנה שעברה. מלון בהחלט לא מהודר, אבל נקי נעים ונוח, והחדרים בהחלט בסדר ומצויידים בכל מה שמקובל. היה עבורנו בסדר גמור וללא כל תלונות. יש בו מסעדה ואפשר לאכול בו ארוחת בוקר, אבל בסביבתו המון מקומות נוספים. יחס הצוות - מצויין. הוא ממוקם בצ'יינטאון, מוקף מסעדות סיניות ועוד, וכאמור הוא במרחק הליכה (כעשר דקות פחות או יותר) מאתרי התיור המרכזיים ביותר של העיר.

נסי לבדוק מחירים לא רק באתר המלון, אלא גם באתרים נוספים. באתר "אלאדין-טראוול", למשל, אפשר לקבל שני חדרים ללילה אחד בשבוע שאת מחפשת במחיר כולל לשניהם של 288 דולר, בדיוק מאה דולר פחות מאשר אומני-שורהם.

דוד
הודעה סגורה
12.דינד1 ודוד תגובה ל - 11
תודה לדניד1 ולדוד. בינתיים הזמנתי את השורהם. מחכה לאישור המלון. החלטתי לפנק את החבר'ה למרות המחירים ההזויים. מדובר בהזמנה על חשבוננו לאחרים ועל אף שאני מחפשת מחיר שפוי, אני עדיין רוצה לפנק את האורחים שלנו ושמעתי הרבה טובות על השורהם.
האם יש מסעדות/בתי קפה/דיינרים/סטארבאקס בסביבתו במרחק הליכה כדי לקפוץ להביא קפה ובייגל בבוקר? (אם דיברנו על מחיר לינה לא שפוי, הרי שארוחת הבוקר שלהם עולה 19 דולר לאדם).
הודעה סגורה

אתרי למטייל: טיולי - טיולים בישראל | משפחות - טיול עם ילדים | שלג - סקי וסנובורד | עפתי - אתר למטייל לתרמילאים | ציוד טיולים (הקטלוג הוירטואלי) | ביטוח נסיעות לחו"ל
מידע מיוחד למטיילים: טיולי 50 פלוס | נסיעת עסקים | ויזה ושגרירויות | מזג אוויר למטיילים

דרושים ללמטייל ; עידכוני RSS ; מפת אתר ; תקנון האתר ; דיוור אלקטרוני

Copyright © 1999 - 2014. Created by Lametayel.co.il * למטייל ברשת 1999 - 2014 © כל הזכויות שמורות.

פרסמו אצלנו