נא להמתין...

נופש, מי לא רוצה לצאת לנופש? בריכה, ים, שמש, מלון מפנק, אוכל טוב ובעיקר חופש. כאן תוכלו למצוא מידע על יעדי הנופש: טורקיה, יוון, בולגריה, קפריסין ויעדים אחרים ולקרוא על מלונות מומלצים, יעדים לכל המשפחה ומידע שימושי נוסף. מנהלת: טלוש
1.מלון רויאל פארק בורגס-המלצות ממי שהיה
היי
אחרי שאני פה עוזרת ובכיף ואחרי שעשיתי תחקיר מקיף של כמה שבועות אחרי המלונות בבולגריה והזמנתי את רויאל פארק בוגרס אז רציתי גם לשתף וגם לבקש טיפים

האתר של המלון אינו מצורף אז אני מצרפת אותו, את ההזמנה בצעו דרך קווי חופשה שהם הספק, לי הם נתנו מחיר בטלפון בלי לבקש הנחה 2000 ש"ח זול יותר

במקום פארק מים ענק!!!!!!! מלון יפיייפה עם כל הפינוקים, לא נופל מקלאבים בטורקיה, הכל כלול, אמנם לא כל-כך זול אבל שווה

http://www.otel.com/hotels/royal_park_hotel_bourgas.htm

אשמח לדעת ממי שהיה קצת פרטים על האוכל השרות ועוד
2.מלון רויאל פארק בורגס-המלצות ממי שהיה תגובה ל - 1
יש לך בצד שמאל חוות דעת. תנסי אפילו לשלוח מייל לאנשים אם כל השאלות שיש לך.... בהצלחה!!!!!!!!
הודעה סגורה
3.מלון רויאל פארק בורגס-אתר המלון תגובה ל - 1
הודעה סגורה

אתרי למטייל: טיולי - טיולים בישראל | משפחות - טיול עם ילדים | שלג - סקי וסנובורד | עפתי - אתר למטייל לתרמילאים | ציוד טיולים (הקטלוג הוירטואלי) | ביטוח נסיעות לחו"ל
מידע מיוחד למטיילים: טיולי 50 פלוס | נסיעת עסקים | ויזה ושגרירויות | מזג אוויר למטיילים

About Lametayel ; דרושים ללמטייל ; עידכוני RSS ; מפת אתר ; תקנון האתר ; דיוור אלקטרוני ; צור קשר

Copyright © 1999 - 2014. Created by Lametayel.co.il * למטייל ברשת 1999 - 2014 © כל הזכויות שמורות.

פרסמו אצלנו