נא להמתין...

קשה להתחרות ברבגוניות של דרום אמריקה - הערים השוקקות של ארגנטינה, החופים הנפלאים של ברזיל, הטבע של פרו - התרבויות של בוליביה... מטיילים מכל הסוגים כבר הבינו - אין כמו הקסם הלטיני. מנהל: איתי א.
1.טיסות פנימיות בארגנטינה
אני טסה לארגנטינה לשלושה שבועות באוגוסט.
מכיוון שאין לי הרבה זמן אני מתכננת לטוס ישר לאל קלפטה ולא להתחיל ולנסוע.
השאלה שלי היא כמה ימים אתם חושבים יספיקו לי שם בהנחה שאחר כך אני לוקחת טיסה לברילוצ'יה?
ועוד שאלה היא מברילוצ'יה האם כדאי לי לקחת טיסה בחזרה לבואנוס איירס או נסיעה ? (כמה זמן זה בכלל ?)

תודה.
נכתב ב-27/06/2010 13:23[עודכן ב-:27/06/2010 13:24]
2.טיסות פנימיות בארגנטינה תגובה ל - 1
שלום רב!
למען האמת הזמן באל קאלאפטה יהיה תלוי במזג האאויר לדעתי,שכן לא בטוח שתוכלי לעשות ולראות הכול בתקופה זו!
בעיקרון אני חושב החל מיומיים בהם תראי רק את הקרחונים ועד לזמן של 5-7 ימים בכדי להגיע גם למקומות רחוקים יותר בסביבה כגון אל צ'אלטן וכדומה
זמן נסיעה מברילוצה לבואנוס איירס הינו כ 22 שעות לערך,מחיר טיסה משתנה אך מעל 200 דולר,לדעתי בהנחה ויש לך זמן ותרצי לחסוך בכסף ניתן להגיע באוטובוס נוח מאוד בין ברילוצה לבואנוס איירס!

יובל
בשם "רד בואנוס איירס"
סוכנות נסיעות וטיולים בארגנטינה ודרום אמריקה!
הודעה סגורה
3.טיסות פנים בארגנטינה תגובה ל - 1
אהלן
אם אינך עומדת לערוך מסעי-הרפתקאות בשדות הקרח שבפארק הלאומי "הקרחונים", הייתי מציע שתקחי לך יומיים-שלושה לטובת אל קלפאטה ותו לא.
את שאר הטיול שלך תוכלי בהחלט להקדיש לברילוצ'ה וסביבתה, כאשר גם נסיעה דרומה ממנה לאל בולסון ולאסקל, וכן נסיעה צפונה ממנה לסן-מרטין דה לוס אנדס ולאזור לאגו אלומינה בהחלט באות בחשבון Smile
קו ברילוצ'ה - בואנוס איירס:
אוטובוס (מפנק) = כעשרים שעות נסיעה / טיסה = כשעתיים.
סביר להניח שמחיר האוטובוס יסתכם בכשליש ממחיר הטיסה = לשיקולך.
אשמח לעזור בכל שאלה נוספת !
להתראות, יותם אדלמן, בשם צוות "קאסה זולה" = סוכנות נסיעות, אכסניה והשכרת דירות בבואנוס איירס, ארחנטינה
הודעה סגורה
4.טיסות פנים בארגנטינה תגובה ל - 3
קודם כל תודה רבה.

1 אתם חושבים שיהיה לי זמן למפלי האיגואסו או שזה צפוף מידי ? (אני הולכת להיות בארגנטינה כ-23 יום)

2 האם ישנה "חבילה" של מספ' טיסות פנים בארגנטינה שאוכל לקנות וככה לחסוך בזמן ?

3 אוטובוס ברילוצ'ה - בואנוס איירס : האם כדאי להזמין מראש ואם כן איפה ?

4 שאלה בקשר לפוקון - שמעתי המון דברים טובים על המקום, אני שמה לב שהוא נמצא באזור ברילוצ'ה, כמה זמן זה נסיעה והאם כדאי ויהיה לי מה לראות שם או שברילוצ'ה מספיקה ?

תודה רבה !

נכתב ב-27/06/2010 20:42[עודכן ב-:27/06/2010 20:45]
הודעה סגורה
5.23 יום בארגנטינה תגובה ל - 4
שוב הי
1. יש לך מספיק זמן לטייל גם בפוארטו איגואסו, אם כי עליך להבין שהדבר ידרוש ממך השקעה של כסף וזמן נוספים, רבים יחסית לזמן הביקור הקצר במקום.
הימים שיוקדשו לביקור באיגואסו יבואו על חשבון הזמן שאמור להיות מוקדש לטיול בברילוצ'ה וסביבתה, ויהפכו את הטיול שלך ללחוץ יותר. לשיקולך.
2. בארגנטינה אין "ווזה" כמו בברזיל, אך במידה ומדובר במספר טיסות פנים, ישנן סוכנויות-נסיעות שישמחו לתת לך הנחות בקניה של חבילת טיסות.
3. הזמנה של נסיעות אוטובוסים מראש בטיול כה קצר, תחסוך לך בוודאי כאבי ראש והתרוצצויות, ורבים ימליצו לך לעשות כן. לטעמי הנושא תלוי באופי ובקצב הטיול שלך. אם לדוגמה תחליטי לבסוף לטייל רק באזור ברילוצ'ה, אני סבור שתוכלי לוותר על הזמנה מראש, ובמהלך הטיול שלך באזור להזמין את הנסיעה יומיים-שלושה מראש בעצמך, ללא דאגות.
#הזמנה מראש = בסוכנות נסיעות מקומית / דרך האינטרנט / במשרדי החברות המקומיות בבואנוס איירס או בברילוצ'ה.
#הזמנה במקום = במשרדי החברות המקומיות בברילוצ'ה.
4. פוקון וסביבתה בהחלט שוות ביקור, אם לרשותך לפחות ארבעה-חמישה ימים לתת להן. באזור מאות אתרי מעיינות חמים (קלאסי באוגוסט הקר), אתרי סקי, נופים נפלאים ואטראקציות חרפיות למיניהן.
פוקון נמצאת מרחק של כשמונה שעות נסיעה (במזג אוויר סביר) מברילוצ'ה, ועם תכנון נבון תוכלי לשלב ביקור בה ובסביבתה עם טיול צפונה מברילוצ'ה, ללא "בזבוז" של ימים על נסיעות.
אשמח לעזור בתכנון הטיול, בנושא הטיסות, וכן בכל שאלה נוספת !
להתראות, יותם אדלמן, בשם צוות "קאסה זולה" = סוכנות נסיעות, אכסניה והשכרת דירות בבואנוס איירס, ארחנטינה
הודעה סגורה
6.23 יום בארגנטינה תגובה ל - 5
היי יותם,

אני יותר ממודה לך על הנכונות לעזור בתכנון הטיול שכן אני די אובדת עצות.
אני נוחתת בסוף יולי בבואנוס איירס בבוקר, חשבתי לטוס רק למחרת לאל קלפטה ולא באותו היום (אני בטח יהיה עייפה מכל הטיסות).
בארגנטינה אני הולכת להיות כ-22 יום ואשמח להמלצות ממך בנוגע למסלולים.
אגב אחרי אל קלפטה אני מתכננת לטוב לברילוצ'ה ומשם אני מתלבטת אם לקחת טיסה לבואנוס איירס או שיש לי מה לראות בדרך וככה "אתקדם" כל פעם קצת לכיוון בואנוס איירס.
עוד שני דברים הם לגבי מקום לינה מומלץ בבואנוס איירס ביום הראשון וכן חוות דעת ממך על המזג אויר שהולך להיות לי בטיול.

תודה רבה !!
נכתב ב-30/06/2010 16:50[עודכן ב-:30/06/2010 16:51]
הודעה סגורה
7.עוברים לפסים אישיים... תגובה ל - 6
אהלן
ההחלטה לטוס דרומה רק לאחר יום מנוחה בבואנוס איירס היא החלטה נכונה לדעתי.
אני סבור שתכנית הטיול שלך בהחלט טובה, כלומר = טיסה לאל קלפאטה + יומיים-שלושה, ולאחר מכן הקדשת מרבית זמנך לאזור ברילוצ'ה.
אם תרצי תכנית ספציפית יותר, תוכלי לשלוח אלי מייל ואשמח לעזור.
בבואנוס איירס מגוון עצום של מקומות לינה באיכויות שונות, מחירים שונים ואווירה שונה = אם תכתבי מה פחות או יותר את רוצה, יהיה קל יותר לתת לך המלצה Smile
מזג אוויר = אוגוסט = שיא החורף = קר !!
הפתרון = שאי עמך בגדים חמים, כולל כובע מחמם צעיף וכפפות, ואל תשכחי להביא גם מעיל/שכמיה עמידים למים, לימי גשם.
אשמח לעזור בכל שאלה נוספת !
הודעה סגורה
8.עוברים לפסים אישיים... תגובה ל - 7
שלחתי לך מייל
הודעה סגורה
9.שלחתי לך תשובה :) תגובה ל - 8
הודעה ללא תוכן
הודעה סגורה

אתרי למטייל: טיולי - טיולים בישראל | משפחות - טיול עם ילדים | שלג - סקי וסנובורד | עפתי - אתר למטייל לתרמילאים | ציוד טיולים (הקטלוג הוירטואלי) | ביטוח נסיעות לחו"ל
מידע מיוחד למטיילים: טיולי 50 פלוס | נסיעת עסקים | מזג אוויר למטיילים

About Lametayel ; דרושים ללמטייל ; עידכוני RSS ; מפת אתר ; תקנון האתר ; דיוור אלקטרוני ; צור קשר

Copyright © 1999 - 2014. Created by Lametayel.co.il * למטייל ברשת 1999 - 2014 © כל הזכויות שמורות.

פרסמו אצלנו