נא להמתין...

קשה להתחרות ברבגוניות של דרום אמריקה - הערים השוקקות של ארגנטינה, החופים הנפלאים של ברזיל, הטבע של פרו - התרבויות של בוליביה... מטיילים מכל הסוגים כבר הבינו - אין כמו הקסם הלטיני. מנהל: איתי א.
1.עזרה בתכנון מסלול טיול
אהלן- אשמח לעזרה בתכנון מסלול
אני מתכננת לטוס באמצע יוני לפרו, בוליביה וברזיל למשך כחודשיים.(חזרה בסוף אוגוסט)
אשמח לקבל טיפים +מסלולי טיול מומלצים ב-3 המדינות הללו בהתייחס לתקופה שבה אני נוסעת ולמגבלות מזג האויר.
התכנון הוא להתחיל מפרו, לעבור לבולביה ולסיים בחופי ברזיל האם זה הגיוני?
כמו כן האם כדאי להוסיף גם את אקוודור?

תודה יעל
2.עזרה בתכנון מסלול טיול תגובה ל - 1
שלום!
הנסיעה היא רק ל-חודשיים ו-4 ארצות הו בהחלט יותר מדי!! הייתי ממליצה להתמקד בפרו-בוליביה - ורק אם ממש יימאס לך מהן Wink, לשלב בסוף את ברזיל.

לילך
הודעה סגורה
3.עזרה בתכנון מסלול טיול תגובה ל - 2
מצטרף לאמרה של לילך

אני רק אגיד שאולי תעדיף פרו או בוליביה וברזיל- כי פרו ובוליבה דומות יותר באופיין... בכל מקרה:

אני בברזיל לא הייתי אתן לך מסלול מקובל לפרו בוליביה בגדול:

נחיתה בלימא- (לא להישאר שם יותר מיומיים מיותר להתחלת הטיול)
מלימא לווארז- בווארז תבחר לעשות את אחד מהטרקים- נניח שתיהיה שם שבוע וחצי משם לאיקא לסקי חולות ומשם לקוסקו- בקוסקו- מאצ'ו פיצ'ו בלי טרק ואו ראפטינג או אזגאטנה- כל זה יקח לך בין 4 שבועות ל6 תלוי מה בדיוק תעשה בכל מקום.

מקוסקו ללה פאז דרך אגם טיטיקאקה - שלטעמי אפשר להימנע מלעצור בו. משם ללה פאז ומלה פאז לצאת לרורה ולסאלר ...

כמובן שזה ממש על קצה המזלג אבל כתוכנית אב- נראה לי סבבה...

הודעה סגורה
4.עזרה בתכנון מסלול טיול תגובה ל - 3
תודה Smile
יש הצעות גם לברזיל?
בגדול אני חושבת לחלק את החודשיים לחודש- פרו ובוליביה וחודש ברזיל
האם זה הגיוני?
אשמח להצעות מסלול קונקרטיות מומלצות.

תודה יעל
הודעה סגורה
5.עזרה בתכנון מסלול טיול תגובה ל - 4
בלי לדעת את תחומי העניין שלך, הייתי מוריד לפחות שבוע אחד (אם לא 2) מברזיל ומעביר לפרו-בוליביה.
פרו ובוליביה מדינות מיוחדות, יפות ומעניינות, אבל הן דורשות קצת זמן... אם אתה נותן להן רק חודש ביחד(!), עדיף שבעצם תבחר רק אחת ותוותר על השניה.
בעניין ברזיל. כמו שאמרתי, לדעתי שבועיים מספיקים (אני הייתי 3 חודשים בברזיל, אז אני יודע מה אני אומר Very Happy ) ובהם הייתי ממליץ להתמקד (בהנחה שאתה טס הביתה מריו או סאו פאולו) באיזור שבין סאו פאולו לריו (איליה גרנדה, פאראצ'י) וכמובן הערים עצמן.
אם בא לך "להתפרע" אתה יכול גם להדרים לאיליה דו מל ופלוריאנאפוליס.
יש בברזיל המון חופים מדהימים! אבל לדעתי, עדיף להתמקד באיזור "קטן" אחד.
הודעה סגורה

אתרי למטייל: טיולי - טיולים בישראל | משפחות - טיול עם ילדים | שלג - סקי וסנובורד | עפתי - אתר למטייל לתרמילאים | ציוד טיולים (הקטלוג הוירטואלי) | ביטוח נסיעות לחו"ל
מידע מיוחד למטיילים: טיולי 50 פלוס | נסיעת עסקים | ויזה ושגרירויות | מזג אוויר למטיילים

דרושים ללמטייל ; עידכוני RSS ; מפת אתר ; תקנון האתר ; דיוור אלקטרוני

Copyright © 1999 - 2014. Created by Lametayel.co.il * למטייל ברשת 1999 - 2014 © כל הזכויות שמורות.

פרסמו אצלנו