נא להמתין...

התחושה הממכרת על השלג, הלבן המבהיק בשמש - אין כמו גלישת סקי או סנובורד! פורום הסקי והסנובורד הוא המוביל בתחומו בארץ, ותוכלו למצוא בו מידע על אתרים מומלצים, חידושים מעולם הגלישה והמון עצות טובות! מנהל: K M
1.icon4.gifזהירות קלאב מד !!
שלום לכל חברי הפורום.

בתאריך ה-17 לאפריל הייתי אמור לצאת לחופשה בקלאב מד. בצהריי היום הם התקשרו וביטלו את החופשה כי לא ניתן היה לטוס לשוויץ בגלל הענן הוולקני. החבילה כללה טיסה ושהות .

קלאב מד לא החזירו את הכסף לצרכנים בטענה של כוח עליון. אני לא מבין למה הלקוח צריך לשלם מעל 1000 יורו על החבילה ולספוג את כולה בעקבות הביטול. למה קלאב מד לא נוהגים כמו כל חברות התעופה הגדולות ומחזירים כסף??

קלאב מד מציעים זיכוי בתוקף לשנה על כל הסכום. זה מגוחך כי לא כל אחד יכול לצאת לחופשה כל שנה .
השרות שלהם גרוע ואין עם מי לדבר שם. הם טוענים שהם לא חייבים לפצות.

אני בטוח שאם המקרה יגיע לתביעה יצוגית, בית המשפט יכריע בפשרה בה קלאבמד יספוג חלק מהעלות והלקוח חלק מהעלות. אבל לא ייתכן ש100% מהעלות תעבור ללקוח!

תקנו אותי אם אני טועה.

2.זהירות קלאב מד !! תגובה ל - 1
jackmate
יצאתי כמה וכמה פעמים עם קלאב-מד לכל מיני קלאבים שלהם בעולם.
חלק מהתשלום עבור החבילה, מיועד לביטוח ביטול!
לפחות 20 יורו. דבר המחייב אותם בהחזר מלא!
בדוק את האותיות הקטנות.
אני בכל אופן לא קניתי חבילות בארץ אלא בחו"ל ואולי (אני חושב שרק אולי) סעיף זה לא כלול בחבילות שאותן קונים בארץ?
הייתי מיעץ לך לקחת את 'הסכם המכירה' שקבלת בזמן הקנייה לעו"ד ולהתיעץ.
לחילופין, שלח להם בכתב ובדואר רשום, 'מכתב דרישה' להחזר ואם תדחה, תבע אותם בבית משפט לתביעות קטנות! אתה בטוח תזכה!
הודעה סגורה
3.זהירות קלאב מד !! תגובה ל - 2
אני לא משפטן אז קחו את העצה שלי בעירבון מוגבל. אם קונים את החבילה דרך הסוכנים מחו"ל אז הביטוח בה תקף רק לתושבי האיחוד האירופאי/המדינה שבה קניתם. אני מניח שבחוזה הקנייה יש גם הערה שתחום השיפוט בכל מחלוקת יהיה במדינה שבה נמצאת הסוכנת שקניתם אצלה את החבילה.
הודעה סגורה
4.זהירות קלאב מד !! תגובה ל - 3
את החבילה קניתי מסוכן בארץ - סקימולטור...
ואני חושב שלמרות האותיות הקטנות , בית המשפט יכריע לטובת הלקוח ולא משנה החוזה הדרקוני. לא יתכן שכל עלות החבילה תעבור ללקוח.

הודעה סגורה
5.זהירות קלאב מד !! תגובה ל - 4
jackmate
שלח את 'כתב הדרישה' אל הסוכן ממנו קנית את החבילה!
תפקידו הוא גם להלחם עבורך ולא רק לגזור קופון.
התביעה יכולה להיות נגדו ולא נגד קלאב מד.
כתוב לו שבמידה והוא לא יחזיר לך את כספך תוך זמן סביר (נגיד שבוע) אתה עומד לתבוע אותו לדין.
אתה תראה איך העניין יתחיל לתקתק.
ולא, ביה"מ יכריע וזה בטוח לטובתך!
הודעה סגורה
6.זהירות קלאב מד !! תגובה ל - 5
דבר ראשון אני מנסה לבטל את העיסקה דרך כרטיס האשראי. אם זה יצליח אז כל כספי יוחזר. אם זה לא יצליח אני יגיש תביעה.

תודה על התמיכה !
הודעה סגורה
7.זהירות קלאב מד !! תגובה ל - 6
חפנח שנתיים יצא לי לתבוע את קלאב-מד על "פשלה" שנעשתה בהזמנה שלי.

גם אני הזמנתי את החבילה דרך סוכן בארץ ובסופו של דבר התביעה הוגשה יחד נגד משרד הנסיעות וקלאב-מד (כדי שלא יוכלו "לגלגל" את האשמה אחד על השני)בבית המשפט לתביעות קטנות - זכיתי.

המקרה שלך קצת שונה כי צריך לראות מה המגמה של שאר החברות. בכל מקרה - אני גם סבורה שלא שאין הגיון שאתה בתור לקוח תשלם את כל הנזק.

אני מציעה שתשלח גם להם וגם לסקימולטור מכתב רשום שבו אתה מבקש את כספך בחזרה ואם לא אתה מתכוון לתבוע - ובמקרה הגרוע (זה ממש פשוט) תגיש תביעה בתביעות קטנות.

בהצלחה...
הודעה סגורה
8.icon3.gifעידכון תגובה ל - 7
העידכון האחרון שקיבלתי מקלאב מד זה שהם השתכנעו לבסוף והם מחזירים את הכסף.

ההחלטה שונתה ועדיף מאוחר מאשר לעולם לא.
הודעה סגורה

אתרי למטייל: טיולי - טיולים בישראל | משפחות - טיול עם ילדים | שלג - סקי וסנובורד | עפתי - אתר למטייל לתרמילאים | ציוד טיולים (הקטלוג הוירטואלי) | ביטוח נסיעות לחו"ל
מידע מיוחד למטיילים: טיולי 50 פלוס | נסיעת עסקים | ויזה ושגרירויות | מזג אוויר למטיילים

About Lametayel ; דרושים ללמטייל ; עידכוני RSS ; מפת אתר ; תקנון האתר ; דיוור אלקטרוני ; צור קשר

Copyright © 1999 - 2014. Created by Lametayel.co.il * למטייל ברשת 1999 - 2014 © כל הזכויות שמורות.

פרסמו אצלנו