נא להמתין...

אין יותר קלאסית מאירופה: הרומנטיקה של איטליה , האוכל של צרפת , האיים של יוון , הירוק של סלובניה - והכל כל כך קרוב... אירופה כולה - ממזרח ועד מערב נפרשת לפניכם בפורום הזה. מנהלת: יונית
1.האם יש לונה פארק בברלין או בסביבתה הקרובה מאוד
מי מכיר אטרקציות נחמדות לילדים בני 10 בברלין.
תודה למי שיודע.
2.האם יש לונה פארק בברלין או בסביבתה הקרובה מאוד תגובה ל - 1
פארק שעשועים נוסח יורודיסני וכו-אין.
פעילויות לילדים יש כמובן,החל מהביקור בגנים אין ספור,גן החיות המעולה, המוזיאון לטבע, המוזיאון הטכנולוגי וכן הלאה.
הודעה סגורה
3.האם יש לונה פארק בברלין או בסביבתה הקרובה מאוד תגובה ל - 2
ליונית בעיקר (עקב ההמלצה) ולכל שאר מי שקורא את השירשור

גן החיות של ברלין מאכזב ביותר. לא ברור לי למה בדיוק יש לגן החיות הזה שם של גן חיות מעולה.
כל מי שראה את הספארי ברמת גן, את גן החיות התנכי ואפילו את גן החיות בפתח תקווה, יתאכזב מאוד מגן החיות של ברלין.

הבעתי את דעתי גם בשירשור
http://forum.lametayel.co.il/forum_threadt/frm_id-20/msg-307 6841/srch-#msg_3076841
הודעה סגורה
4.האם יש לונה פארק בברלין או בסביבתה הקרובה מאוד תגובה ל - 1
לא המלצה אבל שמור אצלי במועדפים
http://www.legolanddiscoverycentre.de/berlin/de/index.htm

ג'מוס
הודעה סגורה
5.האם יש לונה פארק בברלין או בסביבתה הקרובה מאוד תגובה ל - 3
באזור ברלין יש את פארק האיים הטרופים- בו יש ג'ונגל, מופעי בידור ומגלשות מים, חממות טרופיות. יש גם פארק סרטים גדול.
כשעתיים נסיעה מברלין יש את הנזה פארק שהוא לונה פארק מדהים לילדים ומבוגרים. בברלין ניתן לבקר גם במוזיאון הטכנולוגי.
יש בברלין 2 גני חיות אחד במערב ואחד במזרח.
הודעה סגורה
6.האם יש לונה פארק בברלין או בסביבתה הקרובה מאוד תגובה ל - 4
ג'מוס - מביקור במקום - מקום קטן ביותר, מתאים לילדים עד גיל 3 בערך. גדולים יותר צריכים מרחבים יותר גדולים.

רבקה
הודעה סגורה
7.טיול אופניים בעיר מתאים לכם? תגובה ל - 1
i-max הכי גדול באירופה?
הילדים שלי אהבו את הלגו לנד, גם בגילאים כמו של הילדים שלך.

החוברת המצורפת לכרטיס welcome Berlin מאוד עזרה לי לבחור אטרקציות לילדים.
אני מצרף קישור.
הודעה סגורה
8.האם יש לונה פארק בברלין או בסביבתה הקרובה מאוד תגובה ל - 1
שלום
להלן אתרים מתאימים בתוך ברלין:
מגדל הטלויזיה.
האקווריום AQUADOM - ליד המגדל, טוב לילידים וגדולים.
בנין הרייכסטאג.
קניון ARKADEN שליד סוני סנטר בכיכר פוטסדם לקנות שם מתנה לילדים, ולשבת איתם בקומה השנייה בגלידרייה איטלקית - על גלידה שקונים על פי תמונות מתוך ספר תפריטים.
חנות השוקולדים (לא באותו יום של הגלידה) Fassbender @ Rausch ברח' שרלוטנשטרסה 60. לאחר שתבקרו בחנות ואולי תקנו בה - עלו במעלית קומה אחת לבית קפה אלגנטי, טעים ושמחיריו סבירים. תהנו מכוס קפה ועוגה ותנו לילדים לאכול מעוגות המקום או מהממתקים שקניתם קומה מתחת בליווי שתייה.
לבקר באולפני בבלסברג (Babelsberg).
מוזיאון פרגמון - לפחות 2 האטרקציות המרכזיות. לדעתי אפשר לעניין את הילדים ולגרות את מוחם בחיים שלפני אלפי שנים.
תחליטו באם מתאים לילדים: ארמון סונסוסי וחלק מהפארק שלידו, מוזיאון צ'ק פוינט צ'רלי.
אולי הם יופתעו בקניון הגדול קה.דה ווה. במיוחד באזורים שמעניינים אותם.
שמיל
הודעה סגורה
9.חנות השוקולד תגובה ל - 8
טוב, כבר הבנתי מכאן שלונה פארק לא יהיה לי( מילא אתגבר) אבל אהבתי את הרעיון של חנות השוקולד, שאלה לי- מה המיוחד בה(הייתי במוזיאון השוקולד בברצלונה מאי שעבר ומאד נהניתי למי שמכיר)
בטח יזדהו איתי טורפי השוקולד למינהם Laughing
הודעה סגורה
10.חנות השוקולד תגובה ל - 9
שלום
מדובר בחנות יפה (פרלינים, שוקולדים ועוד) ולא במוזיאון
הנאה רב חושית ומקום טוב להפסקת קפה
שמיל
הודעה סגורה
11.חנות השוקולד תגובה ל - 10
תודה, נרשם ובלוטות הטעם התחילו לפעול:)
הודעה סגורה
12.האם יש לונה פארק בברלין או בסביבתה הקרובה מאוד תגובה ל - 3
לדודו מרמת גן:
"גן החיות של ברלין מאכזב ביותר. לא ברור לי למה בדיוק יש לגן החיות הזה שם של גן חיות מעולה.
כל מי שראה את הספארי ברמת גן, את גן החיות התנכי ואפילו את גן החיות בפתח תקווה, יתאכזב מאוד מגן החיות של ברלין" - גאוות יחידה? Laughing
האמת מסכים איתך לחלוטין, החלק של האקווריום הרבה יותר מעניין, ואם כבר להכנס לגן החיות, הרי שזה בצידו המזרחי (תחנת טיר-פארק: U5) לפחות לדעתי יותר יפה.
קחו שייט על תעלות נהר השפרה עם אחת מהחברות המציעות שייט שכזה. סיור מהנה לא רק לילדים!
ובמידה והגעתם עדיין בעונת הכדורגל, והרטה משחקת בברלין (משחק בייתי), אל תפספסו את החוויה לשבת ביציע המשפחות ולהנות מהאוירה המדהימה באיצטדיון הגדול בגרמניה. אין להשוות עם ללכת לראות כדורגל בארץ!
גם לראות את אלבה ברלין משחקת כדורסל באיצטדיון או טו (O2) היא חוויה בפני עצמה. למרות שאלבה היא לא הקבוצה הטובה ביותר, היא מביאה הכי הרבה צופים באירופה. מרביתם בני נוער וילדים.
הודעה סגורה
13.האם יש לונה פארק בברלין או בסביבתה הקרובה מאוד תגובה ל - 3
דודו היקר

כידוע כל אחד והתרשמותו.
אני והבן שלי (היה אז בן 13,לא פספוס) נהננו מאד בגן החיות.
ואנחנו "בוגרי" הרבה גני חיות באירופה כבר. עניין של טעם כאמור.
הודעה סגורה
14.ליונית-גן חיות תגובה ל - 13
הי יונית- טוב לשמוע ממך Smile
שאלה- גם אני "בוגרת" גני חיות בארץ ובעולם(ואלי אפילו אהיה בסאפארי הקיץ באפריקה, מקומם הטבעי והנכון של בע"ח לעניות דעתי Smile )
אם לרשותי 4 ימים בברלין, האם ביקור בגן החיות ואני אוהבת מאד ביקורים אלו הוא בבחינת משהו שרצוי "לא לפספס" במסגרת האתרים הייחודיים לברלין העיר?
תודה
הודעה סגורה
15.ליונית-גן חיות תגובה ל - 14
טלי שלום

במסגרת 4 ימים בעיר- חד משמעית לא
במסגרת 7 ימים בעיר- אולי אולי אולי
במסגרת 10-12-ימים בעיר- כן.

ותלוי בגילאי הילדים,תלוי במידת הלחץ ל"אוורור" ועוד.

הבהרתי את עצמי?
הודעה סגורה
16.ליונית-גן חיות תגובה ל - 15
חחח יונית, בהחלט הבהרת עצמך-תשובה לעניין Laughing
אגב הילדה בת אוטוטו 49 Laughing
הודעה סגורה
17.בענין גן החיות תגובה ל - 13
יונית
ברור שבסופו ותחילתו של דבר הכל ענין של התרשמות וכל מידע הוא סובייקטיבי.
ייתכן מאוד שלנוער ולילדים כל גן חיות כמו גם סתם איזו פינת ליטוף עם עז אחת וארנב יהוו אטרקציה ודרך לעורר בהם ענין ולהוציא אותם מהשיעמום ומתחומי הענין של "הגדולים".

למטיילים לבד ללא ילדים ובעיקר כאלה שכבר ראו כמה גני חיות בעולם ובפרט כאלה שכפי שציינתי קודם ביקרו בספארי הרמת גני ובגן החיות התנכי, גן החיות הברלינאי הוא בבחינת אטרקציה שניתן בהחלט לוותר עליה במיוחד אם יש משהו יותר מעניין לעשות בזמן הזה.

אסי - גאוות יחידה?
לא ממש.
אבל אולי כן. Smile
לא יחידה רמת גנית, אלא יחידה ישראלית.
בהחלט שאין לנו מה להתבייש בגני החיות הישראלים.
הודעה סגורה
18.בענין גן החיות תגובה ל - 17
דודו שלום

אבל השואלים שאלו על אטרקציות לילדים בברלין לילד בן 10...אז הנחת היסוד שלי הייתה שיש שם ילד בסיפור.

שלא אובן לא נכון לדעתי-לזוג -ממש לא אתר ששווה ביקור.
הודעה סגורה

אתרי למטייל: טיולי - טיולים בישראל | משפחות - טיול עם ילדים | שלג - סקי וסנובורד | עפתי - אתר למטייל לתרמילאים | ציוד טיולים (הקטלוג הוירטואלי) | ביטוח נסיעות לחו"ל
מידע מיוחד למטיילים: טיולי 50 פלוס | נסיעת עסקים | מזג אוויר למטיילים

About Lametayel ; דרושים ללמטייל ; עידכוני RSS ; מפת אתר ; תקנון האתר ; דיוור אלקטרוני ; צור קשר

Copyright © 1999 - 2014. Created by Lametayel.co.il * למטייל ברשת 1999 - 2014 © כל הזכויות שמורות.

פרסמו אצלנו