נא להמתין...

כשאתם נמצאים בחו"ל אתם ממש לא רוצים לדאוג לבריאות שלכם. בפורום הזה תמצאו תשובות בנושא חיסונים, מרפאות בחו"ל, תרופות ועוד - הכל כדי שתהיו בריאים! מנהלת: ד"ר אנט
שימו לב: היעוץ בפורום אינו מחליף יעוץ רפואי במרפאת מטיילים והוא מספק מידע בלבד!
1.מלרון- כמה לקחת
שלום דוקטור,
אני נוסע שבוע הבא למזרח למדינות הבאות:
תאילנד, קמבודיה, ויאטנאם, לאוס, סין, נפאל, הודו.
משך השהות שלי בכל המזרח היא כחצי שנה מתוכם חודשיים במשולש הזהב ועוד חודשיים בסין.
ביעוץ הרפואי ניתן לי מרשם של 12 כדורי מלרון שצריך לקחת 4 כדורים ביום במשך שלושה ימים. לפי הוראות קופ"ח זה טיפול ולא מניעה.
האם צריך לקחת כל יום כדור (כמעט 100 כדורים) או רק את המלרון במקרה ומופיעות תופעות?
2.מלרון- כמה לקחת תגובה ל - 1
12 כדורי מלרון זו ערכת חירום
קיים כמובן טיפול מונע לא דוקא במלרון

MALARONE )ATOVAQUONE/ PROGUANIL
תרופה חדשה יותר עם מעט תופעות לוואי פרט למחיר הגבוה 12 כדורים עולים 250 ₪ בחלק מקופות חולים ישנה הנחה של 20% .
תופעות לוואי לרוב לא מספיק קשות בכדי לגרום להפסקת נטילת התרופה ,הכי שכיח כאב בטן ,בחילות,הקאות וכאבי ראש
מתחילים לטול את התרופה יום יומיים לפני הגעה לאזור סיכון מלריה,פעם ביום במשך השהות ושבוע אח"כ.
יש לטול את התרופה עם אוכל שומני או מאכל חלב.
כטיפול חרום למי שלא נטל טיפול מונע ,פיתח מחלת חום ולא יכול להגיע לטיפול רפואי תוך יממה
נוטלים 4 כדורים פעם ביום במשך 3 ימים ועדיין חייבים להגיע לרופא בהקדם אפשרי
תמצא מידע על אזורי סיכון מלריה באתר מצורף
הודעה סגורה
3.מלרון- כמה לקחת תגובה ל - 2
לא הבנתי.
MALARONE )ATOVAQUONE/ PROGUANIL-זה המרשם שיש לי ל-12 כדורים.
הרופאה טעתה שנתנה לי רק 12 או זה מה שצריך?
חוץ מהכדורים האלה יש לי גם מרשם לעשרה כדורי לריאם שהם לא רלוונטים לתאילנד.
הודעה סגורה
4.מלרון- כמה לקחת תגובה ל - 3
י דעתי ולא רק שלי סיכון מלריה בתאילנד לא ממש מצדיק טיפול מונע,תראה במפות סיכון מלריה איפה שצבע ורוד בהיר קיים סיכון קל שלא בהכרח מצדיק טיפול מונע איפה שצבע ורוד חזק או אדון כן צריך
בגבולות תאילנד לריאם לא יעיל אבל דוקסילין כן.באזורי סיכון מלריה בהודו כן.גם לריאם וגם דוקסילין חייבים להמשיך לקחת חודש אחרי עזיבת איזור סיכון.
סיכון מלריה בסין קיים בעיקר באזורים כפריים נידחים בחיינן ויונן.
בנפל במסלולי טיול מקובלים הנמצאים בגובה אין סיכון
12 כדורי מלרון זו ערכת חרום .מלרון יכול לשמש כטיפול מונע אבל זה מאד יקר 24 כדורים עולים כ400 ש"ח התרופה לא זמינה בארצות בהם תטייל,זיופי מלרון כן
תמצא מפות נוספות באתר שנתתי לך
בקיצור תעשה שעורי בית ותקרא באתרים שנתתי לך
הודעה סגורה

אתרי למטייל: טיולי - טיולים בישראל | משפחות - טיול עם ילדים | שלג - סקי וסנובורד | עפתי - אתר למטייל לתרמילאים | ציוד טיולים (הקטלוג הוירטואלי) | ביטוח נסיעות לחו"ל
מידע מיוחד למטיילים: טיולי 50 פלוס | נסיעת עסקים | ויזה ושגרירויות | מזג אוויר למטיילים

דרושים ללמטייל ; עידכוני RSS ; מפת אתר ; תקנון האתר ; דיוור אלקטרוני

Copyright © 1999 - 2014. Created by Lametayel.co.il * למטייל ברשת 1999 - 2014 © כל הזכויות שמורות.

פרסמו אצלנו