נא להמתין...

אסיה, היבשת הגדולה בעולם, הפכה מזמן להיות המקום לטיולים. מסין והודו ועד אוזבקיסטן, בעזרת הפורום הזה המזרח הרחוק מעולם לא היה קרוב יותר! ואם אתם בראש של תאילנד, הכנסו לפורום תאילנד, שמוקדש כולו למדינה הנפלאה. מנהל: תאי
1.טיול תאילנד> לאוס>קמבודיה>ויאטנם>סינגפור
שלום לכולם,
אני נוסע עוד שבוע למזרח, אתחיל את הטיול בתאילנד בבנקוק ומשם התכנון הוא לעשות טיול מאורגן בקנצבורי ולעלות לצפון תאילנד. כנראה שאמשיך ללאוס> קמבודיה> ויאטנם> סינגפור ואחזור לתאילנד וארד לאיים.
זה התכנון בגדול אני מתכנן טיול של חודשיים-שלושה ואם אצטרך אז יותר.
אשמח לשמוע טיפים, חוויות, איך מתכננים טיול כזה בכלל, מה לעשות, ומה לא וכיצד מתניידים ממקום למקום.

תודה,
שי
2.טיול תאילנד> לאוס>קמבודיה>ויאטנם>סינגפור תגובה ל - 1
שאלת שאלה כללית שלענות עליה יקח כמה שעות/ימים Smile

אני מצרף לך לינק מהאתר בו תוכל למצוא את כול המידע הדרוש כולל טיפים .

העזר בלינק . אני בטוח שתמצא שם את כול התשובות .

לא מצאת את כול התשובות ? Shocked שאל פה שאלות נקודתיות ונשמח לעזור Smile .

בהצלחה .
98.jpg95.jpg
הודעה סגורה
3.טיול תאילנד> לאוס>קמבודיה>ויאטנם>סינגפור תגובה ל - 1
מתחילים בלקנות מפה וספר הדרכה לכל מדינה. בונים מסלול הגיוני ע"פ מעברי גבול. לא חייבים לקרוא את כל הספרים מראש, רק את זה של המדינה שאתה נמצא בה והמדינה הבאה בה אתה מתכוון להיות. כמובן שלפני שנכנסים למדינה בונים מראש מסלול פנימי כללי לגביה.
סינגפור נראית לי לא קשורה לעניין, למה בחרת להוסיף אותה?
בהצלחה.
הודעה סגורה
4.טיול תאילנד> לאוס>קמבודיה>ויאטנם>סינגפור תגובה ל - 3
בסינגפור יש לי משפחה ואני רוצה לקפוץ לבקר שם לכמה ימים.
הודעה סגורה
5.טיול תאילנד> לאוס>קמבודיה>ויאטנם>סינגפור תגובה ל - 4
חשבתי שאולי יש משהו כזה, לכן לא כתבתי תוריד את סינגפור אלא שאלתי.
לא בדקתי אם יש טיסות מויאטנם לסינגפור, תבדוק, מתאילנד יש, כך שהכי קל למקם אותה כמקום הראשון או לחילופין ויאטנם, תאילנד, סינגפור תאילנד בסוף מה שנשמע כפחות נוח.
אבל עכשיו הצצתי, ממילא יש לי את כל חברות התעופה במזרח במועדפים, לחברת ג'טסטאר יש טיסות מסייגון לסינגפור כך שזה לא משנה אם היא תהיה בהתחלה או בסוף. מצרף לך את אתר ג'טסטאר.
http://www.jetstar.com/th/en/cheap-flights/sales.aspx
הודעה סגורה
6.טיול תאילנד> לאוס>קמבודיה>ויאטנם>סינגפור תגובה ל - 5
תופס טרמפ על הנושא:
סין-ויאטנאם-קמבודיה-לאוס-תאילנד. מה המסלול ההגיוני למדינות האלה? בכל מקרה סין בהתחלה ותאילנד בסוף, ואני מאוד מעדיף לעשות רק מעברים קרקעיים, בלי טיסות
הודעה סגורה
7.טיול תאילנד> לאוס>קמבודיה>ויאטנם>סינגפור תגובה ל - 6
עידו אני מתכנןן להיות בסין בינואר דבר איתי אם בא לך לטייל ביחד או לשמוע טיפים אני אשמח לעזור
בכל אופן מה שאני עושה זה קודם תאילנד אח"כ לאוס ומלאוס אני חוצה לסין ומסין אני יורד חזרה לויאטנם ומשמה קמבודיה ואז חזרה לתאילנד...

בכל אופן יש ספר של לונלי פלנט שסוגר המון פינות מאוד ממליץ ואפשר גם למצוא הרבה מידע פה באינטרנט רק צריך לחפש
הודעה סגורה
8.icon6.gifטיול תאילנד> לאוס>קמבודיה>ויאטנם>סינגפור תגובה ל - 7
Twisted Evil
אם איני טועה JET טסה מסייגון לסינגפור
http://www.jetstar.com/vn/en/index.aspx
ותול לחזור אתה לתאילנד או לקמבודיה
הודעה סגורה
9.טיול תאילנד> לאוס>קמבודיה>ויאטנם>סינגפור תגובה ל - 7
zayev - אני מתכנן להגיע לסין רק באוגוסט. יש חצי שנה בהודו ונפאל קודם Very Happy
אבל אני תמיד אשמח לשמוע חוויות
הודעה סגורה

אתרי למטייל: טיולי - טיולים בישראל | משפחות - טיול עם ילדים | שלג - סקי וסנובורד | עפתי - אתר למטייל לתרמילאים | ציוד טיולים (הקטלוג הוירטואלי) | ביטוח נסיעות לחו"ל
מידע מיוחד למטיילים: טיולי 50 פלוס | נסיעת עסקים | ויזה ושגרירויות | מזג אוויר למטיילים

About Lametayel ; דרושים ללמטייל ; עידכוני RSS ; מפת אתר ; תקנון האתר ; דיוור אלקטרוני ; צור קשר

Copyright © 1999 - 2014. Created by Lametayel.co.il * למטייל ברשת 1999 - 2014 © כל הזכויות שמורות.

פרסמו אצלנו