נא להמתין...

אין יותר קלאסית מאירופה: הרומנטיקה של איטליה , האוכל של צרפת , האיים של יוון , הירוק של סלובניה - והכל כל כך קרוב... אירופה כולה - ממזרח ועד מערב נפרשת לפניכם בפורום הזה. מנהלת: יונית
1.שאלה לגבי מלון מומלץ בפראג
אשמח לשמוע את דעתכם לגבי מלון מומלץ בפראג בעוד חודש בערך
אני מחפשת מלון לזוג ברמה של 5 כוכבים- אבל חשוב שיהיה ממש במרכז העיר בלי צורך לנסוע בתחבורה כלשהי
האם אתם ממליצים על העיר העתיקה ? ואם כן אילו מלונות ?
בעיקרון אני מתארת לעצמי שכל המלונות ברמה של 5 כוכבים-הם טובים אבל בכל זאת יש טובים יותר וטובים פחות

חשוב גם ארוחת הבוקר שתהיה טובה עם מבחר וכמובן רמת השירות והחדרים

יש באינטרנט רשימה -אבל אין כמו להתייעץ עם אנשים שמכירים

תודה רבה מראש
2.INTERCONTINENTAL תגובה ל - 1
הודעה ללא תוכן
הודעה סגורה
3.INTERCONTINENTAL תגובה ל - 2
ממש לא יכולה להמליץ על מלון *5 כוכבים בפראג ,במרכז העיר אבל בכל זאת רציתי לעלות את קו המחשבה שלי.כשאני קוראת בקשה על המלצה למלון יוקרתי בערים כמו פראג,בודפשט,ברלין,בצלונה... אני תמיד שואלת את עצמי מה אהבתי ואיפה נהנתי יותר.האם המלון המפואר והיקר בערים יפיפיות אלו מוצדק?מה יש לי לעשות במלון?ולמה לא לטייל בעיר?האם לשם כך נסעתי לעיר בירה אירופאית? לדעתי (הפרטית בלבד,ומותר לחלוק)עדיף להוסיף עוד יום-יומיים בעיר לסיורים ו"להסתפק" במלון פחות יוקרתי.העיר יפה,מלאה בבתי קפה מיוחדים,שייט,מוזיאונים,רובעים ציוריים,כנסיות,בתי כנסת,ארמונות אז למה לשבת בלובי המלון או בחדר?גם ארוחת בוקר צריכה להיות סבירה,מלאה אבל עדיין שתוכלו להמשיך לטייל בעיר ולא תכביד על הבטן.ניתן לשבת באחד מבתי הקפה הפזורים בעיר או המסעדות,המחירים סבירים ביותר.אין כמו המסעדות מתחת לגשר קרל,למשל.אפילו לצאת מחוץ לעיר,ולא רק לקרלובי ווארי.בקיצור ממליצה לבדוק קודם עם עצמכם מה אתם מחפשים ורוצים לעשות בעיר ורק אז להחליט.יעזור לכם אתר BOOKING בו תוכלו לראות גם את המלון והחדרים וגם את מיקומו ומחירו.אנו בכלל לא נסענו במטרו,הסתפקנו בחשמליות(כייף לראות את העיר גם החלון החשמלית)היה לנו זמן,היינו 6 ימים,והמון הליכה ברגל.כך רואים את העיר,את הסמטאות ומגלים משהוא חדש שלא שמעתם או קראתם עליו.
טיול נעים,אמה
הודעה סגורה
4.שאלה לגבי מלון מומלץ בפראג תגובה ל - 1
היי TAY
נתחיל בזה שתהיה נסיעה טובה
בחרתם יעד מהמם, פראג פשוט יפהפיה ורומנטית מאד
ולגבי המלונות בהמשך למה שאמה רשמה אני מסכימה איתה מאד
אני ממליצה על 2 מלונות ספציפיים
יש את IBIS HOLD TOWN ואת מלון מרקיור
שניהם נמצאים בצמידות, שניהם מלונות מצויינים
מרקיור נחשב יוקרתי יותר
המיקום שלהם פשוט מעולה!!!
נמצאים במרכז העיר העתיקה, צמודים לקניון, במרחק הליכה מכל מקום
אפשר להגיע לגשר ולארמון ולרובע היהודי ממש בהליכה רגלית בלי בעיה
וכן המלונות ממוקמים 2 דקות מסניף סטראבקס ( במידה ואתם חובבים קפה Smile )
בשורה תחתונה בפראג עדיף תמיד מלון סביר מאשר מלון מפואר העיקר שיהיה במרכז ולא מרוחק
ותהנו
הודעה סגורה
5.שאלה לגבי מלון מומלץ בפראג תגובה ל - 1
מלון בוטיק במרכז העיר העתיקה קרוב לכל מקום 4 כוכבים אבל מצוין
שם המלון Savic מאוד מומלץ קרוב לכל מקום .
הודעה סגורה
6.שאלה לגבי מלון מומלץ בפראג תגובה ל - 5
ללא ספק אינטרקונטיננטל (ברובע היהודי) או הילטון אולדטאון או מאריוט - בעיר העתיקה
הודעה סגורה
7.שאלה לגבי מלון מומלץ בפראג תגובה ל - 1
המלצה מיד ראשונה "מרופא" סתאם.....
אם את רוצה ממש יוקרתי בני דודים שלי ועוד כמה שאני מכיר המליצו בחום רב על הילטון - את יכולה לראות גם באינטרנט כמה הוא מהמם.
אבל.. ויש אבל.. הוא לא ממש ממש במרכז אלא בשוליים מחוץ לעיר העתיקה ויש ללכת הרבה ברגל או כמה תחנות טראם/רכבת תחתית הלוך חזור ממנו ואליו.

אני לעומת זאת יכול להמליץ על מלון בוטיק שהייתי בו עם אשתי בספטמבר לפני כשלוש שנים.
GRAND hotel PRAHA
אין - אבל אין יותר מרכזי ממנו - פשוט מול השעון המפורסם בכיכר המרכזית של פראג.
כל האטרקציות בטווח הליכה מינימלית.
לא הינו צריכים להשתמש בתחבורה ציבורית כל זמן השהות שלנו בפראג הכל ברדיוס של כ 2 ק"מ מהמלון (נו טוב חוץ מהעלייה למצודה - יש גבול בסדר...).
אם רוצים תנומה באמצע היום - אפשר לקפוץ( אשתי הייתה בהריון וזה היה אידיאלי עבורה).
ארוחת בוקר נהדרת, מאפים גבינות צרפתיות שונות, ירקות וגם ביצים ובייקון וכ"ו. חדר האוכל משקיף על הכיכר המרכזית ובגובה השעון המפורסם ככה שניתן לראות מעל ראשי ההמון בכיכר את מצעד הדמויות של השעון ממרחק של כ 20 מטר.
החדרים - אנחנו היינו בחדר "זול" בערך 150 יורו ללילה מיטה של 2X2 מטר ריהוט עתיק מקלחת משגעת עם חלוקים ופינוקים - פשוט מושלם. (כמובן שחדר זול לא כולל נוף לכיכר).
הגענו לשם דרך אתר :http://www.a-prague.com/
ממנו גם הזמנו תחבורה משדה התעופה למלון וחזרה - שהיה פשוט מושלם.
בכל מקרה פראג נהדרת לחופשה זוגית רגועה של עד חמישה ימים (אל תעשו את הטעות ותרוצו לוינה ולקארלו ויוארי כמו שכל הישראלים עושים - מיותר לחלוטין בחופשה קצרה של מספר ימים)

מקווה שעזרתי - תהנו Smile
הודעה סגורה

אתרי למטייל: טיולי - טיולים בישראל | משפחות - טיול עם ילדים | שלג - סקי וסנובורד | עפתי - אתר למטייל לתרמילאים | ציוד טיולים (הקטלוג הוירטואלי) | ביטוח נסיעות לחו"ל
מידע מיוחד למטיילים: טיולי 50 פלוס | נסיעת עסקים | ויזה ושגרירויות | מזג אוויר למטיילים

About Lametayel ; דרושים ללמטייל ; עידכוני RSS ; מפת אתר ; תקנון האתר ; דיוור אלקטרוני ; צור קשר

Copyright © 1999 - 2014. Created by Lametayel.co.il * למטייל ברשת 1999 - 2014 © כל הזכויות שמורות.

פרסמו אצלנו