נא להמתין...

קשה להתחרות ברבגוניות של דרום אמריקה - הערים השוקקות של ארגנטינה, החופים הנפלאים של ברזיל, הטבע של פרו - התרבויות של בוליביה... מטיילים מכל הסוגים כבר הבינו - אין כמו הקסם הלטיני. מנהל: איתי א.
1.חברות אוטובוסים בדרום אמריקה
אהלן.
האם קיימת חברת אוטובוסים או אתר בהם אוכל לבדוק (ואולי אף להזמין) מחירים ומידע על נסיעות בין הארצות בדרום אמריקה (בואנוס-לימה)(לימה-קיטו) וכו'?
מעוניין להשוות בין מחירי טיסות למחירי אוטובוסים לצורך תכנון המסלול
2.חברות אוטובוסים בדרום אמריקה תגובה ל - 1
שלום!
כל מדינה בדרום אמריקה היא עצמאית מבחינת נושא התחבורה, כך שלפחות עד כמה שידוע לי לא קיים אתר המרכז את כל חברות האוטובוסים (מה גם שבכל מדינה קיימות לא מעט).
לגבי רעיון הנסיעה מבואנוס איירס ללימה - המרחק עצום!!!קשה לי להאמין שקיימת נסיעה כזו, אך גם אם כן, זה לנסוע את חצי מארגנטינה את כל בוליביה וחצי מפרו (תפתח מפה וכך אולי תקבל סדר גודל).בנוסף, נסיעה כזו "תוותר" בדרך על כל כך הרבה מקומות יפים ומיוחדים!

לילך
הודעה סגורה
3.יש ואין תגובה ל - 2
קשה לי להאמין שיש נסיעה ישירה מבואנוס לקיטו או ההפך, אבל יש בהחלט קו בין בואנוס ללימה באוטובוס מאוד נוח.
כמובן שיש לשקול בכובד ראש אם הנוחות הזו שווה !4! ימים מחייך במחיר שלא נופל בהרבה מטיסה.
ואם באקסטרים חשקה נפשך אז יש נסיעה ישירה מקיטו לסנטיאגו(דה צ'ילה), רק יומיים וחצי כמדומני, ומשם ניתן לקחת עוד נסיעה ישירה לבואנוס - רק כיממה.
הודעה סגורה
4.לא יודע בקשר לאמינות תגובה ל - 1
אבל יש את האתר הזה, שעשוי לתת לך סדרי גודל למחירים
ושוב, לא מכיר לא יודע.

http://www.omnilineas.com/argentina/bus/retiro/lima-peru/

http://www.omnilineas.com/argentina/bus/retiro/santiago-chil e/
הודעה סגורה

אתרי למטייל: טיולי - טיולים בישראל | משפחות - טיול עם ילדים | שלג - סקי וסנובורד | עפתי - אתר למטייל לתרמילאים | ציוד טיולים (הקטלוג הוירטואלי) | ביטוח נסיעות לחו"ל
מידע מיוחד למטיילים: טיולי 50 פלוס | נסיעת עסקים | ויזה ושגרירויות | מזג אוויר למטיילים

About Lametayel ; דרושים ללמטייל ; עידכוני RSS ; מפת אתר ; תקנון האתר ; דיוור אלקטרוני ; צור קשר

Copyright © 1999 - 2014. Created by Lametayel.co.il * למטייל ברשת 1999 - 2014 © כל הזכויות שמורות.

פרסמו אצלנו