נא להמתין...

אין יותר קלאסית מאירופה: הרומנטיקה של איטליה , האוכל של צרפת , האיים של יוון , הירוק של סלובניה - והכל כל כך קרוב... אירופה כולה - ממזרח ועד מערב נפרשת לפניכם בפורום הזה. מנהלת: יונית
1.גשר טריפט במעבר סוסטן
ערב טוב

מעונינית לדעת מה הקושי להגיע אל הגשר מתחנת הרכבל מעבר סוסטן

לפי מה שראיתי כתוב שזה לא קשה האם יש למישהו נסיון

בעלי מנסה לשכנע אותי ללכת לשם אבל אני קצת חוששת

תודה מראש

2.גשר טריפט במעבר סוסטן תגובה ל - 1

היי,

לא הייתי, אבל גם אני לוטשת עיניים למסלול הזה וגם לי יש חששות. אנחנו נהיה באזור בקיץ עם ילדים. ראיתי תמונות מהמסלול של משפחות עם ילדים (לא כל כך קטנים ובכל זאת בקטגוריה), אבל יש ילדים ויש ילדים... וגם אנחנו לא מיטיבי לכת, ןלמרות זאת - אם זה תלוי בי הייתי עושה את המאמץ אילו הייתי בלי ילדים.

מקריאה בכמה מקורות, כולל מפה טופוגרפית ספציפית למסלול הזה, עולה שהחלק הראשון של הדרך כמעט מישורי, והעלייה היא בחלק האחרון. הפרש הגבהים הוא קצת פחות מ-400 מטרים, שאותם יש לצלוח בעלייה. ז"א שהעלייה די מרוכזת וכנראה תלולה למדי. לא יכולה לנקוב בשיפועים ובזוויות. עד כאן Laughing

אם במקרה תהיו שם בזמן הקרוב, זה יהיה בסדר להחתים אותך על שבועה שתגלי לי איך היה?

אם את רוצה, אנסה יותר מאוחר (או מחר) להעלות את הקישורים שמהם הוצאתי את המידע.

דרך אגב, הרכבל אינו בשיא המעבר אלא יותר קרוב לאינרטקירחן.

הלוואי שיגיע מישהו שהיה שם.
הודעה סגורה
3.גשר טריפט במעבר סוסטן תגובה ל - 1
תודה על התגובה המהירה

אנחנו נהיה שם ביוני ונראה אם אשתכנע עד אז,
בכל מקרה אם אהיה שם אספר שמחה על החוויה
הודעה סגורה
4.גשר טריפט במעבר סוסטן תגובה ל - 3
בכל מקרה מעבר סוסטן נהדר, אחד היפים שעברתי בהם.
גם אני חששתי מהמסלול, ובסוף לא עשינו אותו...למען האמת, אני קצת מצטערת היום, אבל לא הייתי בשיא הכושר בקיץ.. Razz Confused

מאחלת לכם טיול כייפי וגילוי וניסוי מקומות חדשים! Smile
הודעה סגורה
5.גשר טריפט במעבר סוסטן תגובה ל - 1
לפי הדובר בלינק המצורף הדרך לא צריכה להיות קשה, אם כי יש הפרש גבהים של 400 מטר
הודעה סגורה
6.גשר טריפט במעבר סוסטן תגובה ל - 5
אנחנו דווקא לא ויתרנו והגענו לגשר ביולי 2009.
להגיע פירושו לעלות תחילה עם רכבל ומשם עליה די קשה עד לגשר - החזרה באותו המסלול.
שימו לב הרכבל נפתח בימים בהירים בשעה 8:00 בבוקר ובימים מעוננים רק ב- 9:00. האתר נסגר בשעה 16:00. החל מהשעה 13:00 לא נותנים לעלות כי העליה והירידה לוקחות כ- 5 שעות. רצוי לא לקחת ילדים קטנים - פגשנו כמה די אומללים. אנחנו עלינו עם שתי בנות בנות 16 ו- 10. יש להצטייד במעילי רוח, כובעים (למעלה יש רוח קרה), נעלי הליכה טובות (לא נעלי ספורט), חטיפי אנרגיה וקרם הגנה.
לא לוותר - היה נהדר!
פרטים נוספים בשמחה:
הודעה סגורה
7.גשר טריפט במעבר סוסטן תגובה ל - 6

עדי שלום,

עכשיו אני אכולת קנאה. היינו באזור באוגוסט וויתרנו. התרשמנו ממסלול אחר שעשינו בעלייה, שלבת השמונה שלנו לא קל. אבל טוב לדעת שזה אפשרי עם ילדים בגיל 10 (שבטח רגילים לטיולי הליכה) ומשמח לשמוע שנהניתם. אולי פעם עוד נבקר שם, ורק צריך לקוות שהקרחון יחזיק מעמד עד אז Confused.

אני חושבת שכדאי להכניס את המידע שמסרת למדור הטיפים.

זיוה
הודעה סגורה

אתרי למטייל: טיולי - טיולים בישראל | משפחות - טיול עם ילדים | שלג - סקי וסנובורד | עפתי - אתר למטייל לתרמילאים | ציוד טיולים (הקטלוג הוירטואלי) | ביטוח נסיעות לחו"ל
מידע מיוחד למטיילים: טיולי 50 פלוס | נסיעת עסקים | ויזה ושגרירויות | מזג אוויר למטיילים

About Lametayel ; דרושים ללמטייל ; עידכוני RSS ; מפת אתר ; תקנון האתר ; דיוור אלקטרוני ; צור קשר

Copyright © 1999 - 2014. Created by Lametayel.co.il * למטייל ברשת 1999 - 2014 © כל הזכויות שמורות.

פרסמו אצלנו