נא להמתין...

אין יותר קלאסית מאירופה: הרומנטיקה של איטליה , האוכל של צרפת , האיים של יוון , הירוק של סלובניה - והכל כל כך קרוב... אירופה כולה - ממזרח ועד מערב נפרשת לפניכם בפורום הזה. מנהלת: יונית
1.מלון ארגון ברצלונה
האם משהו שמע על המלון או היה?
מעוניינת לשמוע

תודה
תמי
2.מלון ארגון ברצלונה תגובה ל - 1
היי תמי
מספר אנשים שמעו עליו
מספר אנשים גם היו בו
חלק מהם גם כתבו זאת ממש כאן בפורום.
כל מה שצריך לעשות זה לחפש את זה בחלון החיפוש.
הנה - חיפשתי בשבילכם - פעם אחרונה...

הג'מוס
נכתב ב-24/10/2008 14:12[עודכן ב-:24/10/2008 14:13]
הודעה סגורה
3.מלון ארגון ברצלונה תגובה ל - 1
ביקרתי בברצלונה בסוף אוגוסט 2009
התאכסנתי במלון ארגון בעיר.
המלון ממוקם ברחוב ארגו בברצלונה.
מטרו במרחק 5-10 דקות הליכה מהמלון.
המלון עצמו מאוד סימפטי ונחמד . משופץ ונראה מאוד יפה ומעוצב מבפנים.
החדרים במלון הם זוגיים בלבד.
ארוחת הבוקר היא בופה שבו הגישו גבינה צהובה,גבינה צפתית,נקניק,ביצים קשות,חצאי עגבניות בתנור עם מוצרלה,כריכונים עם נקניק, כמו כן עוגות עוגות שמרים לפתן פירות ואבטיח בעונה.
יש להם עמדה שמכינים ביצים מטוגנות מול הלקוח מאוד נחמד.
ועמדה להכנת טוסטים.
מי שמקפיד על כשרות ומביא אוכל מהבית כמו מנות חמות וכדומה
צריך לתאם מראש קבלת מיים חמים אני ניתקלתי בקבוצת בנות שומרות כשרות שעל כל כוס מיים חמים התבקשו לשלם 1 יורו ולא היה נעים.אין בחדרים קומקום חשמלי ולא מקרר.
אבל אני מניחה שאם מדברים איתם מראש על הציפיות אז יהיו פחות בעיות.
אני ביליתי בברצלונה עם 2 ילדי ואימי כך שהיה נוח לנו להתנייד במוניות.
מונית מהמלון לכל מקום בעיר (ראמבלס,חוף הים,קאמפ נאו)7-11 יורו לכל צד.
הנהגים היו מאוד אדיבים ונחמדים. לנהגים אצלנו יש הרבה מה לקחת מהם מבחינת היושר ההגינות והסברת פנים לתייר.
אתרים מומלצים:מנזר מונסרט חובה!!!,פארק גואל,קוסטה בראווה מחוץ לעיר,איצטדיון קאמפ נאו לחובבי כדורגל,רחוב הראמבלס ובו גם שוק בוקריה חובה לאכול את הפירות שלהם הם טעימים להפליא.
כדאי מאוד לקחת טיול מאורגן אחד לפחות.
אנחנו התלווינו לחברת travelart בניצוחו של שאול חמו הנציג המקומי שמארגן טיולים לקבוצות ישראלים וכל הטיולים עם מדריכים דוברי עברית.
שאול מוכן לעזור ולהיות שם בשביל כל תייר שנתקל בבעיה כלשהי.
זה המקום להודות לשאול וגם לאורית המדריכה שלנו שהסבירה כל כך יפה והעשירה אותנו בידע העצום שלה ובסיפוריה הנפלאים.
העיר נקייה אל תלכלכו.
היזהרו מכייסים וגנבים.
נהננו מאוד מומלץ
רחלי
הודעה סגורה
4.מלון ארגון ברצלונה תגובה ל - 3
היי תמי גם אנחנו ביקרנו בברצלונה בסוף אוגוסט שעבר במלון ארגון,ברצוני לציין שזה מלון קטן נחמד ומאוד נקי ,ארוחת בוקר כמו שתארו מקודם,יש תחנת מטרו כ5 דקות הליכה מהמלון ממנה מגיעים לכל מקום,אנחנו נסענו זוג אני ובעלי ולא היתה לנו שום בעייה בנסיעה במטרו,מאוד קל להתמצא בברצלונה במטרו ,ברצוני לציין שבמרחק הליכה של 10 דקות מהמלון יש מרכז קניות גדול מאוד ובו הרבה חנויות כמו c&m נייק ועוד... תהנו...
הודעה סגורה

אתרי למטייל: טיולי - טיולים בישראל | משפחות - טיול עם ילדים | שלג - סקי וסנובורד | עפתי - אתר למטייל לתרמילאים | ציוד טיולים (הקטלוג הוירטואלי) | ביטוח נסיעות לחו"ל
מידע מיוחד למטיילים: טיולי 50 פלוס | נסיעת עסקים | ויזה ושגרירויות | מזג אוויר למטיילים

About Lametayel ; דרושים ללמטייל ; עידכוני RSS ; מפת אתר ; תקנון האתר ; דיוור אלקטרוני ; צור קשר

Copyright © 1999 - 2014. Created by Lametayel.co.il * למטייל ברשת 1999 - 2014 © כל הזכויות שמורות.

פרסמו אצלנו