נא להמתין...

מה יותר נפלא מלחוות את הטיול בחו"ל עם האנשים שאתם הכי אוהבים? בפורום טיולי משפחות תוכלו למצוא את כל המידע שחשוב לכם לגבי טיול עם הילדים - באירופה, בארצות הברית ובעולם כולו. מנהלת: יונית
1.אוסטריה- צימרים צמודים ל- 2 משפחות...
שלום לכולם,
טוב,אז אחרי שערבנו את כולכם/ן בהתלבטות, ואחרי שחשבנו וחישבנו החלטנו ללכת על אוסטריה כיעד הבא. Smile

האם יש באפשרותכם להמליץ על צימרים טובים למשפחות?
מזכירה, אנחנו 2 משפחות עם 2 ילדים כל אחת.
חשוב לנו שהצימר יהיה במיקום מצויין, נקי מאוד ומחיר טוב.

תודה מראש על עזרתכם,
שרון.
3.אוסטריה- צימרים צמודים ל- 2 משפחות... תגובה ל - 2
רונן תודה.
הצימר אכן גדול, אך אנו מעדיפות להתמקד בחיפוש 2 צימרים צמודים ולא אחד גדול ל- 2 המשפחות. מכיר משהו?

תודה!
הודעה סגורה
4.אוסטריה- צימרים צמודים ל- 2 משפחות... תגובה ל - 1
עוד צימר בפלכאו שאנחנו היינו.
יש להם 2 דירות שיתאימו ל-2 משפחות.
דירה אחת בקומה שנייה והדירה השנייה בקומה השלישית.

חוות Fingerhof
http://www.urlaubbauernhof.at/index.php?id=36
הודעה סגורה
5.אוסטריה- צימרים צמודים ל- 2 משפחות... תגובה ל - 1
סחטיין על הנחישות..
גם אנחנו ישנו בפלכאו
יש דירות בכל הגדלים .
תיכנסי לאתר ותראי מחירים - לא יקר.
גם החווה עצמה נהדרת
הודעה סגורה
6.הייתי הולכת רק בשביל העיניים ! תגובה ל - 4
ישנם הרבה בתי דירות באזור. הייתי מציעה לקחת שתי דירות באותה קומה, שמתחברות למרפסת משותפת. המרפסת היא לא משהו מיוחד בשבילכם, היא פשוט משותפת.

לא מהסוג המאפשר לצאת עם שחר וכוס קפה בכותונת Confused למגינת ליבה של מישהי שאנחנו מכירים. Very Happy

ובשביל שלא תשאלו שאלות.וטריקו לא יעלה מינון כדורים (לאן נעלמת גבר ?) מישהי שאנחנו מכירים, נגיד אני Very Happy
הודעה סגורה
7.אוסטריה- צימרים צמודים ל- 2 משפחות... תגובה ל - 5
נדמה לי שאפשר להגיע למחירים של כ50-57 יורו ל4-5 אנשים באיזור פלכאו-אלטנמרקט.
במקום שאנו לנו זה כ89 יורו לכולם-הבדל קטן אבל מצטבר..
אגב יתכן ותלונו גם בטירול!?
רונן

יש מקומות בקרוב אלונה תספר לנו ודאי שהם מדהימים אך פחות מרכזיים שם אפשר לדעתי לרדת את ה45 יורו למשפחה.
הודעה סגורה
8.אוסטריה- צימרים צמודים ל- 2 משפחות... תגובה ל - 7
כדי שנמשיך ונשאר חברים כל כך טובים, כדאי שהדירות יהיו נפרדות Very Happy
אף על פי שאין לנו בעייה עם המרפסת.

זהו. כפי שהבנתם, נשברתי. העצות של כולכם/ן גרמו לי להתחיל ולקרוא חומר בסוף שבוע ופשוט נשאבתי לעניין והתאהבתי בנופים.

אם נמצא לינה בסכום של כ - 50 יורו ללילה, נוכל להוסיף לילות לסך כל הטיול לכן אשמח אם תמשיכו להציע לנו הצעות, אף על פי שאנחנו משתמשות בכל רוחב פס הגלישה שלנו בבית לטובת חיפוש.

ואגב שאלת התמצאות: ניסיתי לקחת כמה כתובות של צימרים שמצאתי ולהכניס לגוגל מפס שלא זיהה כלום. אז מה עושים במקרה כזה? ואיך יזהה ה GPS (השאלה בין השאר מופנית לורד כיוון שניסיתי להכניס את כתובת הצימר שלנתם בו).
כמו כן, ורד, עד כמה המיקום של הצימר היה מרכזי?

לגבי לינה בטירול, כנראה שלא נלך לכיוון אבל עדיין לא סגור.
הודעה סגורה
9.אוסטריה- צימרים צמודים ל- 2 משפחות... תגובה ל - 8
למה לא מצא? הכנסתי Feuersang 284, flachau ומצא.
ניסיתי למצוא נתיב מטבעון לשם וזה כבר היה לו קשה Cool

אנחנו הגענו לפלכאו עם ה GPS ולחווה מההסבר שהם נותנים שם באתר. הגענו בלי בעיות.
בכלל, אוסטריה היא המדינה הכי נוחה לדעתי לנסיעה. אמנם נסענו עם GPS, אבל לדעתי היינו מסתדרים מצוין בלעדיו. השילוט נוח מאד וברור.

לשאלתך גלית- המיקום של החווה נוח מאד, אבל המחיר , יחד עם הנקיון בסוף, יוצא משהו כמו 65 יורו ללילה.
אני מניחה שמכיון שאתן מתחילות לחפש מאד מוקדם, תוכלו למצוא צימרים יותר זולים. כשאני חיפשתי (בסוף מאי) כבר הרבה היה תפוס.

ד"א, אני לא יודעת אם נסעתם כבר ביחד, אבל מנסיון שלנו עם חברים שנה שעברה בסלובניה- לא רק דירות נפרדות אלא גם רכבים נפרדים. והחלטה מראש שלא חייבים לעשות הכל ביחד.
לנו נסיעה עם חברים שידרגה מאד את הטיול.
הודעה סגורה
10.אוסטריה- צימרים צמודים ל- 2 משפחות... תגובה ל - 9
הי ורד,
קודם כל, תודה רבה. התעריף שמופיע באתר הוא אכן 60 יורו לערך ללילה, אבל באמת שיש לנו 11 חודש להתארגן ולנסות למקסם.
לגבי נסיעה משותפת, כבר חווינו יחדיו טיול לארצות הברית ופעילויות צנועות יותר בארץ
לשתי המשפחות מלכתחילה יש רצון משותף להשאר בקטגוריית החברים הטובים ולכן יש כמה החלטות שסוכמו מראש:
1. דירות נפרדות (אפשר צמודות)
2. רכבים נפרדים
3. כל משפחה תקבל את המרחב שלה בשביל לעשות דברים שיותר קרובים לליבה (בוושינגטון למשל, שרון ומשפחתה הלכו למוזיאון השואה בשעה שאנחנו בחרנו במוזיאון הטבע).
כל זה, לדעתנו האישית, מונע התרגזויות מיותרות, קיטורים מאחורי הגב וכעס מצטבר.
אגב, כבר בשלב התכנון הראשוני עולה שיש דברים ששרון או אני מעדיפות לעשות בשונה זו מזו, אך בדבר אחד יש תמימות דעים: בלי אקסטרים.
הודעה סגורה
11.נשמע שאתן יודעות מצוין מה אתן עושות. תהנו! תגובה ל - 10
הודעה ללא תוכן
הודעה סגורה
12.גלית תגובה ל - 10
מה לגבי נסיעה בכבישים מהירים? Laughing
הודעה סגורה
13.גלית תגובה ל - 12
תפסיקי, עוד יחשבו שאת באמת מתייחסת אלי. את יכולה לספר שהייתה לכם פעם התנסות עם "חסכנים" שסרבו לנסוע על כביש מהיר כדי שלא יעלה כסף.
שלא יחשבו שזאת אני חס וחלילה. לי את הרי יודעת שיש בעייה בדיוק הפוכה של חורים בארנק.
הודעה סגורה
14.גלית תגובה ל - 13
מצטערת, מראש לא כתבתי שזה מתייחס אלייך, שאלתי רק מה דעתך על נסיעה בכבישים מהירים? Laughing
הודעה סגורה
15.לגלית הנה המקום בדיוק בשבילכם. תגובה ל - 14
הינו בשנה שעברה באחת מהדירות עם 2 ילדים והיה מקסים.
במקום יש 2 דירות בלבד בכל דירה חדר שינה גדול עם מיטה זוגית ופינת ישיבה טלויזיה וכו'. חדר נוסף עם מיטה זוגית. מקלחת ושירותים ומטבח מאובזר טיפ טופ כולל מדיח כלים. הכל חדש, יפה, נקי מאוד. את הדירה השניה לא ראינו, אבל היא אמורה להיות בערך באותו גודל ואותו מפרט ובאותו זמן שהינו שם היתה בדירה השניה משפחה ישראלית שהיתה מרוצה בדיוק כמונו. מהדירה שבה היינו יש יציאה ישירה לחצר ולפינת ישיבה . בדירה השניה יש מרפסת. (שתי הדירות הן למעשה בקומת הקרקע, פשוט אחת מהן פונה לכיוון המדרון)
הבית נמצא על הכביש בין WAGRAIN ל- FLACHAU. מיקום מצוין לטיול כוכב. לבית יש חצר מהממת עם נדנדות וארגז חול. פינות ישיבה וכו'.
בעלי הביית זוג מבוגרים מקסימים, ישרים, חמים ונדיבים. האישה יוהנה דוברת אנגלית טובה. ניתן לקנות אצלה את הזלצבורגלנד כארד (לא צריך להתחיל לחפש).
ממליצה מאוד מאוד!! לא תתאכזבו. גם השנה היו אצלם ישראלים שנהנו (חזרו להודות לי בפורום).
המחיר 57 יורו ללילה לדירה והדירות מדורגות 4 פרחים.
צירפתי לך קישור. האתר באנגלית ומאוד מפורט רק צריך לחפש טוב את כל הפרטים. יש המון תמונות ואפשר לעשות BOOKING ON LINE.
אם תרצי אוכל לשלוח לך עוד תמונות של הדירה והחצר. המציאות יפה יותר מהתמונות
את יכולה לשאול כל שאלה.
בהצלחה נעמי.
הודעה סגורה
16.לנעמי תגובה ל - 15
היי נעמי,
ראשית תודה רבה!
כממונה על חיפוש הדירות שלחתי עכשיו מייל- אעדכנך בהמשך במידה ותהיינה התפתחויות.
נשמח לראות תמונות.
מה לגבי חנייה?

תודה,
שרון.
הודעה סגורה
17.לשרון תגובה ל - 16
יש להם חנייות מקורות בחצר ללא תשלום נוסף.
תשלחי לי את המייל שלך ואשלח לך בשימחה תמונות.
הודעה סגורה
18.לשרון תגובה ל - 17
לשרון ראש תחום איתור צימרים היי Smile

אני אישית לא מכיר אישית את נעמי או את הצימרים בוואגאריין אבל מקריאה פה בפורום מרגיש לי מבחינת עלות מול תועלת ומיקום מצוין ומארחים נחמדים-טוב מאד.
לכו על זה.
רונן Smile
נכתב ב-24/08/2009 18:22[עודכן ב-:24/08/2009 18:23]
הודעה סגורה
19.לשרון תגובה ל - 18
רוצה להוסיף שהעיסוק באיתור הצימרים יכול להיות מסקרן ומענין אך עלול להפוך למתיש ומתסכל שכן יש היצע אדיר ותמיד גם לפני ואולי גם תוך ואחרי הטיול יש לך תחושה שיש יותר טובים ויותר מוצלחים.
אני חושב שמכרתנו ורד פ. מהודעה 4 מכירה את הדילמה הזו ונדמה לי שהיא לא התאכזבה ולהיפך מהצימר הנהדר שמצאה (לדעתי ללא טיפ מגורם בפורום)בכוחות עצמה.

כלומר זה נחמד לחפש אני אישית ממליץ לא לעסוק בכך שבועות-זה מתחיל לתסכל ולעייף-אותי לפחות.

תודה-רונן Smile
הודעה סגורה
20.לשרון תגובה ל - 19
רונן תודה. ר' תחום צימרים (אהבתי Smile ) עידכנה אותי לגבי עזרתך הנדיבה ועזרתך מוערכת ביותר.
אכן, אין לנו שום כוונה לעסוק בכך במשך שבועות. אנחנו די פרקטיות ולאחר שנסגור לא נמשיך להתלבט בעניין, בוודאי שלא באופן אינטנסיבי. בכל מקרה, הרי לשפר תמיד אפשר.
קיבלנו כבר כמה תשובות, עם חלקן נצטרך לחשוב איך להתמודד כיוון שכנראה שחלק מהמקומות מלאים כבר עד אמצע אוגוסט (שנה הבאה).
מיד עם קבלת התשובות למיילים ששלחנו אתמול והיום (אלא אם תהיה עוד המלצה נפלאה של גולשים), נבדוק טיסות ונסגור הכל. אנחנו בדרך כלל נוהגות לסגור דברים זמן רב מראש.
תודה על העזרה עד כה,
גלית, ר' תחום טיסות ולו"ז Wink
נכתב ב-24/08/2009 19:12[עודכן ב-:24/08/2009 19:13]
הודעה סגורה
21.חיפוש צימר... תגובה ל - 19
היי רונן,
אכן שלחתי לא מעט מיילים לבעלי צימרים.
אנחנו מתחילות לקבל תשובות חיוביות.
לאחר קבלת מרבית מהתשובות נתחיל לסנן ולצמצם לפי מה שנראה לנו כהכי אטרקטיבי.
הדירות של נעמי וורד אכן מרשימות- שלחתי מיילים- טרם קיבלתי תשובות.

אעדכן בהתפתחויות Rolling Eyes

תודה,
שרון.
הודעה סגורה
22.לראש צוות הטיסות והלו"ז תגובה ל - 20
אני מבינה שמלבד חיפוש צימר לא תהיה לי יותר עבודה Very Happy

סבבה מבחינתי....
הודעה סגורה
23.לראש צוות הטיסות והלו"ז תגובה ל - 22
בכל אופן גלית ושרון אני בהחלט מתרשם מאיך שאתן מתארגנות ומהכיוון הכללי של הטיולים-לדעת להנות מהביחד וגם לחוד-מתכון טוב לחיים לזוגיות וגם לטיול דו-משפחתי שהוא מתכון להצלחה נהדרת אך גם בעל פוטנציאל אחר..
אלי הסתפחה משפחה אחרת (מהמשפוחה..)לא ממש הצלחתי להבהיר להם את חשיבות הנושא והאמת די העיקו בחלק מהזמן.
עלו והצליחו כל הכבוד!!!
את השרשור של אלונה רבת הפעלים המצחיקה והמאלפת כבר קראתן?

רונן Smile
הודעה סגורה
24.חיפוש צימר... תגובה ל - 21
תשמעי, בדקתי סתם בשביל הקטעים את מחיר הטיסה בTUIFLY לשנה הבאה ואם אתן מסוגלות להזמין כ"כ הרבה זמן מראש (אני לא מסוגלת) , אז זה ממש משתלם ויצא לכם אחלה טיול באחלה מחיר.
בטוח שישכיח את הטראטמה מהטיול האחרון..
הודעה סגורה
25.חיפוש צימר... תגובה ל - 24
ורד-ספרי לנו-איזו רמות מחירים?
רונן
הודעה סגורה
26.חיפוש צימר... תגובה ל - 25
היי ורד,
תודה על העזרה!
גם אני בדקתי הערב והמחירים עומדים על 1306 $ למשפחה למינכן הלוך וחזור.
לכל הדעות, זהו מחיר מצויין, אבל יש לנו את החששות ממקרי ביטול...
לא יודעת, שפעת חזירים Shocked מלחמה שלא נדע.. Shocked וקיימות עוד אלף ואחת סיבות... שלחנו מייל לחברת התעופה, במידה ויחזירו לנו תשובה במייל שבזמן ביטול המיסים מוחזרים- אזי, זה יותר משווה!

נמתין לתשובתם Rolling Eyes

שוב תודה,
שרון.
הודעה סגורה
27.חיפוש צימר... תגובה ל - 25
סתם לקחתי תאריכים: 4-12/8/2010 למינכן. למבוגר: 237 $
הלואי והיה לי אומץ..
הודעה סגורה
28.חיפוש צימר... תגובה ל - 26
איך 1306? לארבעה? פתאום זה נראה יקר..
Razz
הודעה סגורה
29.אוסטריה- צימרים צמודים ל- 2 משפחות... תגובה ל - 8
גלית ושרון שלום
מצטערת להיות עוכרת שמחות, אבל מציעה לכן דקה אחת לעצור את הסוסים.
פלכאו אינו תמיד יעד נכון ללינה- תלוי מהם היעדים של הטיול? מה אורכו? האם כולו באותה נקודת לינה?
הייתי הולכת ב"הפוך" מסמנת על המפה את היעדים שרוצים להיות בהם (פלוס מינוס) ורואה איפה האמצע הגיאוגרפי של הלינה האופטימלית.
ואז מתמקדת על הלינה עצמה.
הודעה סגורה
30.ליונית תגובה ל - 29
בוקר טוב ותודה על תשובתך.
לשאלותייך, אורך הטיול באוסטריה הוא 8 ימים - 7 לילות. כל הטיול יהיה טיול כוכב בנקודת לינה אחת. (קרוב לוודאי שאח"כ נוסיף עוד שהות של יומיים במינכן).
ביעדים של הטיול טרם דנו, אולם אני מניחה כי יהיו יעדים שיתאימו לילדינו המתבגרים.
החלטת הלינה בפלכאו עלתה עקב המלצות רבות של חברי הפורום שלנו באזור, כמו כן נבדקת אפשרות הלינה בזלצבורג.הבנו ששני המקומות קרובים למרבית האטרקציות באזור.

נשמח לשמוע דעתך.

תודה,
שרון.
הודעה סגורה

אתרי למטייל: טיולי - טיולים בישראל | משפחות - טיול עם ילדים | שלג - סקי וסנובורד | עפתי - אתר למטייל לתרמילאים | ציוד טיולים (הקטלוג הוירטואלי) | ביטוח נסיעות לחו"ל
מידע מיוחד למטיילים: טיולי 50 פלוס | נסיעת עסקים | מזג אוויר למטיילים

About Lametayel ; דרושים ללמטייל ; עידכוני RSS ; מפת אתר ; תקנון האתר ; דיוור אלקטרוני ; צור קשר

Copyright © 1999 - 2014. Created by Lametayel.co.il * למטייל ברשת 1999 - 2014 © כל הזכויות שמורות.

פרסמו אצלנו