נא להמתין...

צפון אמריקה הגדולה, עם הערים האדירות של ארה"ב והנופים הנפלאים של קנדה - אין טיול יותר מספק מזה. כל מה שאתם צריכים על טיול ביעד נמצא ממש כאן בפנים. מנהל: מוני
1.גוגל מפס- יש אפשרות להוסיף נ.צ.?
מצאתי שיש מקומות ששמם לא מופיע על המפה (לפחות אצלי הוא לא מצא אותם) כמו אגם מלין ועוד ועוד. מישהו יודע האם כל אחד יכול לשפר? כיצד?
2.גוגל מפס- יש אפשרות להוסיף נ.צ.? תגובה ל - 1
מציע לך לקרוא את המדריך שכתבה סוזי (אין לי כרגע את הקישור אבל חיפוש קצר על המילים google maps ותמצאי את זה).

בין השאר התייחסתי שם לנושא זה ואחזור על זה בקצרה:
א. אפשר לגרור את המסלול "ולהכריח" אותו לעבור דרך נקודה מסויימת. אחכ אפשר להקליק כפתור ימני וללחוץ "stop here".
ב. אפשר לבחור נקודות עצירה ישירות דרך המפה ע"י הקלקה על כפתור ימני בנקודה מסויימת ולחיצה "add a destination"
הודעה סגורה
3.גוגל מפס- יש אפשרות להוסיף נ.צ.? תגובה ל - 2
הקישור להוראותיה הנפלאות של סוזי:
http://forum.lametayel.co.il/forum_rview/th-1003757/rid-3354 70
נילי
הודעה סגורה
4.גוגל מפס- יש אפשרות להוסיף נ.צ.? תגובה ל - 3
תודה רבה לכם. לא התכוונתי לבנית מסלול אישי שלי. זאת עשיתי
אבל כשאני תכננתי את המסלול שלנו לא יכולתי להגיע מJASPER לאגם מלין ולפני הטיול לא באמת הבנתי איפה זה.. ( בעצם העיירה כעיירה לא מופיעה בגירסה שעולה אצלי אלא רק הפרק)
בהתחלה חשבתי שזה כי לא אייתתי נכון אבל גם עכשיו כשאני כבר יודעת בודאות ומנסה לחזור על הטיול הוא פשוט לא נותן לא מכיר.

ראיתי שיש קישורים למקומות שונים בליווי תמונה ,ושאלתי האם ניתן, אולי צריך לשלוח מייל לאיזה שהיא כתובת, להציע הוספה של.., לא בשביל להשויץ אלא באמת בשביל לעזור.
אולי כך מתכנני הטיול הבאים אחרינו, שעוד לא בקרו באזור באמת יצליחו לתכנן הכל עם גוגל מפס?
הודעה סגורה
5.גוגל מפס- יש אפשרות להוסיף נ.צ.? תגובה ל - 4
הודעה סגורה
6.גוגל מפס- יש אפשרות להוסיף נ.צ.? תגובה ל - 5
נכון. אבל הוא שואל אותי למה אני מתכוונת ומציע כמה אופציות. לחצתי על השורה שנראתה לי מתאימה ולא הצלחתי לקבל חישוב דרך.
האם אתה הצלחת לקבל אותו גם בחישובי דרך?.
אני באמת לא מצליחה וחשבתי שזה כי הנקודה המופיעה היא לא על הדרך.
ואולי יש גרסאות שונות ואני משתמשת בלא נכונה?
הודעה סגורה
7.גוגל מפס- יש אפשרות להוסיף נ.צ.? תגובה ל - 6
יש מקומות שאין קישור של שביל או איזו דרך (הכוונה על המפה) ואז מפות גוגל לא מזהות .
אין דרך להוסיף עצמאית את הנקודות האלה.

נסי לשלוח מייל אליהם אולי יוסיפו את הדרך שמובילה מג'ספר לאגם.
הודעה סגורה
8.גוגל מפס- יש אפשרות להוסיף נ.צ.? תגובה ל - 7
תודה לך.
עוד לא יודעת איך.
מצאתי מידע בlearn more-even more אבל עדיין לא הגעתי לכתובת...
אשתדל לקרוא עוד ולהבין.
הודעה סגורה
10.גוגל מפס- יש אפשרות להוסיף נ.צ.? תגובה ל - 9
הודעה סגורה

אתרי למטייל: טיולי - טיולים בישראל | משפחות - טיול עם ילדים | שלג - סקי וסנובורד | עפתי - אתר למטייל לתרמילאים | ציוד טיולים (הקטלוג הוירטואלי) | ביטוח נסיעות לחו"ל
מידע מיוחד למטיילים: טיולי 50 פלוס | נסיעת עסקים | ויזה ושגרירויות | מזג אוויר למטיילים

דרושים ללמטייל ; עידכוני RSS ; מפת אתר ; תקנון האתר ; דיוור אלקטרוני

Copyright © 1999 - 2014. Created by Lametayel.co.il * למטייל ברשת 1999 - 2014 © כל הזכויות שמורות.

פרסמו אצלנו