נא להמתין...

אין כמו תאילנד: אפשר לנקות את הראש על אחד החופים באיים שלה, ליהנות ממגוון התרבויות של צפון המדינה וכמובן לטייל בבנגקוק הענקית, עם המקדשים הרבים, הקניונים ושווקי הלילה. הפורום הוא המקום לתכנן טיול מוצלח! מנהל: הרוזן מקוסמוי
1.תיכנון הטיול לתאלנד
שלום אני טס ב8.9 וחזור ב25.10 זאת אומרת שייש לי 48 יום להיות
בתאילנד יש לי כמה שאלות

א.אהם זה נכון שלהוציא ויזה בשגירורות תאילנד בישראל זה חינם אם לא אז כמה זה עולה ?

ב.מתי אני יודע מתי שי מסיבות פול באיזה תאריכים הנוחכים שאני בתאילנד?

ג.הייתי מועניין גם לנסות לשלב את לאוס ביחד כמה זמן לקוח למצות את לאוס? ואהם עדיף ישר לעלות לצפוןאחרי שאני נחות בנגקוק לעשות את לאוס ואז לרדת דרומה או הפך?

אם למישהו יש איזה מסולל בראש שהוא יכול להמליץ לי אני אשמח

בתודה מראש דורון

2.icon7.gifתיכנון הטיול לתאלנד תגובה ל - 1
א. עד כמה שידוע לי היה מבצע של מתן ויזה בחינם, אבל אני לא זוכר אם הוא עדיין בתוקף. ממליץ לך להתקשר אליהם ולשאול. תתקשר ביום שני, משום שבראשון הם בחופש.
ב. הלינק הזה כבר ניתן כאן בעבר -
http://fullmoonparty-thailand.com/schedules.html
תאריכי מסיבת פול מון.
ג. למצות את לאוס צריך הרבה זמן. רק למיצוי צפון לאוס צריך 3 שבועות בערך. אם אתה בכל זאת רוצה ללאוס אז ממליץ לך רק על שבוע שבו תהייה בלואנג פראבאנג וואנג ויאנג.
מסלול -
בנגקוק, מייד צפונה, טיול בצפון תאילנד,
טיסה ללואנג פראבאנג מצ'יאנג מאי, טיול בלואנג פראבאנג לואנג, מעבר לואנג ויאנג וטיול שם, מעבר לויאנטיאן וטיסה לבנגקוק.
מבנגקוק לטוס לאיים, טיול באיים,
חזרה לבנגקוק ונסיון לשלב את קנצ'נבורי, בנגקוק והבייתה.
הודעה סגורה
3.תיכנון הטיול לתאלנד תגובה ל - 2
א.ככל הידוע לי המבצע של הויזה חינם עדיין קיים,תציין בטופס שאתה צריך שתי כניסות,ואז זה אומר שיש לך שתי ויזות ניפרדות,כי אם לא תעשה את זה,ותצא לדוגמא ללאוס,אז איך שאתה יוצא הויזה שלך נישרפת ישר ולא שווה כלום,ואם תחזור במעבר יבשתי,תקבל רק 15 יום ויזה,אבל אם תוציא מראש ויזה עם שתי כניסות,שתחזור תקבל חודשיים,הויזה היא ללא תשלום גם לשתי כניסות],אז תנצל את זה.
ב.נדב כבר צירף לך את הקישור לתאריכים של המסיבת פול מון,מומלץ להיות בפול מון לפחות חמש לילות לפני,שתוכל להנות מעוד דברים שיש בשבוע הזה,וגם שתוכל לתפוס חדר טוב,תקח בחשבון גם שרב המקומות הטובים יחיבו אותך לישון שם חמש לילות בשבוע של הפול מון אחרת לא יקבלו אותך,וככל שתגיע בזמן שקרוב לפול מון זה יעלה יותר, מומלץ
להיות גם במסיבת חצי ירח,צירפתי לך קישור של התאריכים-
http://halfmoonparty.com/schedules.html
ג.נדב ענה לך כבר
הודעה סגורה
4.icon14.gifתיכנון הטיול לתאלנד תגובה ל - 2
היי נדב

לגבי הטיול בצפון תאילנד

לא עדיף לעלות ישר ללאוס לטייל שם ואז לחזור לצפון תאילנד

ומשם לרדת דרומה......???

לגבי change עדיף בארץ ולאחר מכן בתאילנד ךהמיר לא?
הודעה סגורה

אתרי למטייל: טיולי - טיולים בישראל | משפחות - טיול עם ילדים | שלג - סקי וסנובורד | עפתי - אתר למטייל לתרמילאים | ציוד טיולים (הקטלוג הוירטואלי) | ביטוח נסיעות לחו"ל
מידע מיוחד למטיילים: טיולי 50 פלוס | נסיעת עסקים | מזג אוויר למטיילים

About Lametayel ; דרושים ללמטייל ; עידכוני RSS ; מפת אתר ; תקנון האתר ; דיוור אלקטרוני ; צור קשר

Copyright © 1999 - 2014. Created by Lametayel.co.il * למטייל ברשת 1999 - 2014 © כל הזכויות שמורות.

פרסמו אצלנו