נא להמתין...

אין כמו תאילנד: אפשר לנקות את הראש על אחד החופים באיים שלה, ליהנות ממגוון התרבויות של צפון המדינה וכמובן לטייל בבנגקוק הענקית, עם המקדשים הרבים, הקניונים ושווקי הלילה. הפורום הוא המקום לתכנן טיול מוצלח! מנהל: הרוזן מקוסמוי
1.טיסה מצאנג מאי לקוסמוי
שלום לכם,
אנחנו מעוניינים לטוס מצאנג מאי לקוסמוי, ולצערנו בתאריכים שרצינו כבר אין טיסות ישירות (למיטב ידיעתי יש רק אחת ביום של בנקוק איירליינס - או שאני טועה?)
הפתרון שחשבנו הוא לקחת טיסה של אסיה אייר לבנקוק ומשם טיסה של בנקוק איירלינס לקוסמוי.
אבל
1. האם ניתן לסמוך על לוח הזמנים של הנחיתות של אסיה אייר?
2.כמה שעות נראה לכם סביר לקחת בין הנחיתה בבנקוק להמראה לקוסמוי (וקחו בחשבון שאנחנו עם 3 ילדים הקטן בן כמעט 3.... )?
3. ואולי יש הצעה מוצלחת יותר?
תודה
3.באיזה תאריך אתה רוצה לעבור מצ'אנג מאי לקוסמוי? תגובה ל - 2
הודעה ללא תוכן
הודעה סגורה
5.טיסה מצאנג מאי לקוסמוי תגובה ל - 1
אשמח לקבל תגובה לשאלה בתחילת בשרשור
הודעה סגורה
6.טיסה מצאנג מאי לקוסמוי תגובה ל - 5
מהניסיון שלי איתם (בערך 10 טיסות פנים ועוד כמה עם בנגקוק איירויס) לא זכור לי שהיו איחורים למעלה מחצי שעה.
הפרש נחיתה/ המראה 3 שעות זה נורמלי.
הודעה סגורה

אתרי למטייל: טיולי - טיולים בישראל | משפחות - טיול עם ילדים | שלג - סקי וסנובורד | עפתי - אתר למטייל לתרמילאים | ציוד טיולים (הקטלוג הוירטואלי) | ביטוח נסיעות לחו"ל
מידע מיוחד למטיילים: טיולי 50 פלוס | נסיעת עסקים | ויזה ושגרירויות | מזג אוויר למטיילים

About Lametayel ; דרושים ללמטייל ; עידכוני RSS ; מפת אתר ; תקנון האתר ; דיוור אלקטרוני ; צור קשר

Copyright © 1999 - 2014. Created by Lametayel.co.il * למטייל ברשת 1999 - 2014 © כל הזכויות שמורות.

פרסמו אצלנו