נא להמתין...

אין יותר קלאסית מאירופה: הרומנטיקה של איטליה , האוכל של צרפת , האיים של יוון , הירוק של סלובניה - והכל כל כך קרוב... אירופה כולה - ממזרח ועד מערב נפרשת לפניכם בפורום הזה. מנהלת: יונית
1.icon5.gifסליחה על הבנאליות-מלונות מומלצים בפראג
לאיזה סופש קטן בשבוע הבא, לרגל כנס...
איזה מלונות מומלצים?

אחרי ההמלצות לריבולי רמבלס בברצלונה שהתגלה כמותק של מלון במיקום מעולה, אני סומכת על החברים פה.
2.סליחה על הבנאליות-מלונות מומלצים בפראג תגובה ל - 1
לא רואה פה בנאליות-למצוא את הפנינה זה באמת חשוב ולא ברור מאליו.
טוב לשמוע ממך בשעת בוקר שכזו ובכלל-שמח שחזרת לענינים.
רונן
הודעה סגורה
3.סליחה על הבנאליות-מלונות מומלצים בפראג תגובה ל - 2
הי עפרית,
לפני יומיים היתה המלצה למלון בפראג.באתר נראה יפה,המחיר לא זול.
שוב כמו שעניתי אז בפראג שפע מלונות,לא כולם ידועים למטייל הישראלי כי לא תמיד נמצאים בדילים המוצעים.למשל היו הרבה המלצות על מלון
Ibis Praha Old Town ,ממש ע' Atlantic Hotel קצת יותר זול,אותו מיקום.יש כמובן מלונות רומנטיים,בבנינים עתיקים.את יודעת,היום אולי הייתי מתאכסנת במלון רומנטי יותר.למשל מלון U Prince .לא הייתי בו אבל מה זה מתאים לי עכשו Smile .בדרך כלל אני לא דוגלת בלינה יקרה,מעדיפה לראות ולבלות יותר מחוץ המלון ולא חוסכת על כניסות בתשלום למוזיאונים,וכו'.אבל אחרי 6 ימי טיול בפראג(בעבר)ולחופשה קצרה, מתאים לי מלון כזה עם בתי קפה מתחת לחלון. Very Happy Very Happy .בטוחה שתמצאי את הטוב עבורך ותהני מחופשה קצרה בפראג.
אמה
הודעה סגורה
4.סליחה על הבנאליות-מלונות מומלצים בפראג תגובה ל - 2
רק לא מלון juno
המלון הכי לא סימפטי שבעולם
הודעה סגורה
5.סליחה על הבנאליות-מלונות מומלצים בפראג תגובה ל - 4
ממליצה על Golden Tulip Prague Terminus in Prague מלון 4 כוכבים מחירו לזוג 77 יורו כולל ארוחת בוקר.
ומלון Hotel Eurostars David גם כן מלון 4 כוכבים מרכזי מחירו לזוג 71 יורו ללילה.
ומלון Art Hotel Praha מלון 4 כוכבים מחירו לזוג 65 יורו ללילה כולל ארוחת בוקר.
ומלון angelo Hotel Prague מלון 4 כוכבים מחירו לזוג 60 יורו כולל ארוחת בוקר.
הודעה סגורה
6.סליחה על הבנאליות-מלונות מומלצים בפראג תגובה ל - 5
אנחנו היינו לפני 3 שנים באינטרקונטיננטל בפראג. מלון יקר יחסית ממוקם ממש במרכז ליד הרובע היהודי ובמרחק 10 דק הליכה מהככר המרכזית.
יש לו בריכה מקורה, שהשיבה את נפשנו בצהרים...הלכנו למלון שחינו קצת והמשכנו חזרה לעיר המקסימה הזו. באותו רחוב העובר מהמלון לככר יש מסעדה מצויינת בשם שוויק בה אכלנו פעמיים ונהננו מכל ביס.
הודעה סגורה

אתרי למטייל: טיולי - טיולים בישראל | משפחות - טיול עם ילדים | שלג - סקי וסנובורד | עפתי - אתר למטייל לתרמילאים | ציוד טיולים (הקטלוג הוירטואלי) | ביטוח נסיעות לחו"ל
מידע מיוחד למטיילים: טיולי 50 פלוס | נסיעת עסקים | ויזה ושגרירויות | מזג אוויר למטיילים

About Lametayel ; דרושים ללמטייל ; עידכוני RSS ; מפת אתר ; תקנון האתר ; דיוור אלקטרוני ; צור קשר

Copyright © 1999 - 2014. Created by Lametayel.co.il * למטייל ברשת 1999 - 2014 © כל הזכויות שמורות.

פרסמו אצלנו