נא להמתין...

צפון אמריקה הגדולה, עם הערים האדירות של ארה"ב והנופים הנפלאים של קנדה - אין טיול יותר מספק מזה. כל מה שאתם צריכים על טיול ביעד נמצא ממש כאן בפנים. מנהל: מוני
1.סיכום טיול מעגלי בצפון מזרח ארהב - עם ילדים
לאחר שנעזרתי הרבה באתר לבנות מסלול טיול מעגלי של שלושה שבועות מבוסטון דרך וושינגטון , ניאגרה פולס ובוסטון חזרה, אשמח לשתף במסלול ולשמוע הערות.
אשמח לשמוע אם זה הגיוני מבחינת זמנים. השתדלתי שיהיו לנו לפחות שני לילות בכל מקום.
אנחנו נוסעים עם 4 ילדים בני שמונה עד 16 במכונית מיני ואן שזו המכונית הכי גדולה שניתן להשכיר בחברות ההשכרה הרגילות מעבר לזה מכונית גדולה יותר כמו GMC עולה עוד 1000 דולר. למישהו יש רעיון בקשר לזה?
יום 1 : נחיתה בבוסטון בשעות הצהריים
מתארגנים במלון ויוצאים לסיור ראשון בבוסטון והתארגנות.
יום 2: בוסטון
יום 3: בוסטון
יום 4:הרים לבנים, לינה בנורת' קונווי/ג'קסון
מפלים בג'קסון, הר וושינגטון
יום 5:הרים לבנים
מבוך תירס, פרנקוניה נוטש,
נורת' קונווי יש שם אקו לייק
יום 6:מסיימים את אזור ההרים הלבנים ונוסעים לספרינגפילד ללון ליד הפארק.
יום 7: סיקס פלגס
ישנים באותו מקום
יום 8: ניו יורק
יום 9: נסיעה להאמפטון מניו יורק
יום 10: שבת אצל משפחה בהמפטון
יום 11: חצי יום בסירה ובבריכה.ונוסעים לכיוון פילדלפיה.
יום 12: טיול בפילדלפיה יש אוכל כשר בפילדלפיה.
ישניםבמלון 3 לילות.
יום 13 :מטיילים בוושינגטון, בסילוור ספרינג – יש מסעדה כשרה
וישנים באותו מקום
יום 14: הרשי פארק – ישנים באותו מקום
יום 15: סיור בפילדלפיה ואחר כך היימיש bird in hand אוכלים בלנקסטר
נוסעים צפונה לכיוון האגמים ולנים לילה שם.
יום 16:איטקה, ווטקינג גלן, קורנינג . לנים באותו מקום
יום 17:מגיעים לניאגרה פולס
יום 18: שבת בניאגרה פולס
יום 19: 1000 האייים וממשיכים לכיוון מונטריאול עד ברלינגון
יום 20: המפלים הגבוהים של ג'ורג', לייק פלאסיד,
יום 21 :סטואו, מגלשות אלפיניות, ועמ' 312 בספר
יום 22 :בן אנד גריז'
נסיעה לבוסטון והביתה לארץ

2.סיכום טיול מעגלי בצפון מזרח ארהב - עם ילדים תגובה ל - 1
שלום רויטל,
אני לא מכירה את כל האזורים שציינת, אבל רוצה לשאול שאלה: האם ההחלטה לעלות מבוסטון לצפון, אחר כך לרדת דרומה ושוב לעלות לצפון לא גוררת בזבוז של זמן על הכביש?
הכי טבעי בעיניי היה להתחיל בבוסטון, לרדת במסלול שלם לוושינגטון, משם לעלות לפילדלפיה, מפלי הניאגרה, משם למונטריאול, אדירונדק, ורמונט וכן הלאה.
אם לא טעיתי, מצ"ב מפה (לא מדוייקת של התוכנית). אולי לחסוך קצת את הכפילות בחלק מהמסלול ולייעל אותו. כל זאת כמובן, אלא אם יש סיבות מסויימות שדורשות מכם נוכחות בחלק מהמקומות בתאריכים מסויימים.
הודעה סגורה
3.סיכום טיול מעגלי בצפון מזרח ארהב - עם ילדים תגובה ל - 2
ההחלטה נובעת מכך שאנחנו מוגבלים בטיול מבחינת השבתות. השבתות מסודרות במקומות מסויימים ונוצר לי חור בין בוסטון להמפטון.ומצד שני ממפלי הניאגרה אני מסיימת ביום ראשון והטיסה מבוסטון ביום רביעי בצהריים, נראה לי שאין לי הרבה זמן לטייל גם בניו המפשיר וגם בורמונט. אלא אם כן כדאי לוותר על אחד מהם.
הודעה סגורה
4.סיכום טיול מעגלי בצפון מזרח ארהב - עם ילדים תגובה ל - 1
שתי הערות:
1. יום אחד בוושינגטון זה ממש מעט. רק טעימה. אולי תוכלו לנסוע לוושינגטון פעם נוספת. היות וממילא אתם לנים בפילדלפיה, חישבו על זה ותוכלו במקום להחליט אם להקצות לוושינגטון עוד יום.

2. העליה להר וושינגטון תלויה במזג האויר. קחו זאת בחשבון ושמרו על גמישות בן ימים 4 ו- 5. המרחקים לא כאלו גדולים שם וגמישות מתאפשרת.

הודעה סגורה

אתרי למטייל: טיולי - טיולים בישראל | משפחות - טיול עם ילדים | שלג - סקי וסנובורד | עפתי - אתר למטייל לתרמילאים | ציוד טיולים (הקטלוג הוירטואלי) | ביטוח נסיעות לחו"ל
מידע מיוחד למטיילים: טיולי 50 פלוס | נסיעת עסקים | ויזה ושגרירויות | מזג אוויר למטיילים

About Lametayel ; דרושים ללמטייל ; עידכוני RSS ; מפת אתר ; תקנון האתר ; דיוור אלקטרוני ; צור קשר

Copyright © 1999 - 2014. Created by Lametayel.co.il * למטייל ברשת 1999 - 2014 © כל הזכויות שמורות.

פרסמו אצלנו