נא להמתין...

צפון אמריקה הגדולה, עם הערים האדירות של ארה"ב והנופים הנפלאים של קנדה - אין טיול יותר מספק מזה. כל מה שאתם צריכים על טיול ביעד נמצא ממש כאן בפנים. מנהל: מוני
1.ויזה לארה``ב עם דרכון ארופאי
שלום לכולם
אשמח לדעת אם מישהו יודע מה הפרוצדורה של כניסה לארה``ב עם דרכון ארופאי..
האם צריך ויזה?
כמה זמן אפשר לשהות שם?
ועוד פרטים מועילים.
תודה.
הוצאתי את הדרכון בשנת 2005
אני רואה שכתוב בכמה מכומות על איזשהו פס מגנטי, או על זה שהוא עובר במכונה.
איך זה נראה בדרכון?
כי אני לא רואה משהו כזה אצלי...
הודעה סגורה
3.אם יש לך דרכון אדום של האיחוד האירופי תגובה ל - 2
שיש לו ברקוד שאפשר לקרוא במחשב (לא צריך לחפש פס מגנטי, אלא ברקוד כמו שיש בצ`קים, לדוגמא) - אין לך צורך בויזה. אפשר להכנס לארה``ב עם דרכון כזה, בתור תייר, לתקופה של עד שלושה חודשים. כמובן שמדובר רק על כניסה כתייר, ולא לצורך עבודה או לימודים.
מה שעושים הוא פשוט: כשמגיעים לארה``ב עומדים בתור הרגיל של התיירים, ופשוט מציגים את הדרכון האירופאי במקום דרכון ישראלי עם ויזה.
הודעה סגורה
4.אם יש לך דרכון אדום של האיחוד האירופי:Re תגובה ל - 3
למיטב ידיעתי - אתה חייב גם לקחת איתך את הדרכון הישראלי, אותו אתה צריך להציג בביקורת דרכונים ביציאה מהארץ ובכניסה חזרה.
הודעה סגורה
5.אם יש לך דרכון אדום של האיחוד האירופי:Re תגובה ל - 4
You don`t need the Israeli only the Eurpean. the paper you need to fill at the air plan is green and not white as the Israeli people.
it`s good for 6 month only.
הודעה סגורה
6.אם יש לך דרכון אדום של האיחוד האירופי:Re תגובה ל - 5

מאד תלוי מאיזו מדינה הדרכון,ויש ארצות אירופאיות שארצות הברית עדיין דורשת מהם ויזה למרות חברותם באיחוד האירופי,כמו רומניה,הונגריה,צכיה ועוד.
במידה והדרכון ממערב אירופה,אשרת השהיה היא לשלשה חודשים בלבד.
הודעה סגורה
7.אם יש לך דרכון אדום של האיחוד האירופי:Re תגובה ל - 3
בדף של התמונה יש מן פס עם מספרים וחצים. האם בזה מדובר?
הדרכון הוא גרמני.
הודעה סגורה
8.הבהרה תגובה ל - 5
איתן - ייתכן שלא הבנת את דבריי, אבל הם חשובים מדי ולכן אחזור עליהם - הפעם בצירוף קישור.

להלן ציטוט מאתר משרד הפנים:

``יציאה/כניסה בגבולות ישראל - סעיף 2 א` לחוק
הדרכונים (תיקון תשס``ב), קובע כי כל אזרח
ישראלי נדרש לצאת מישראל או להיכנס אליה
עם מסמך נסיעה ישראלי בלבד, אף אם ברשותו
אזרחות נוספת/דרכון זר....``

כלומר, במקרה של השואל היקר, עליו לקחת את הדרכון הישראלי איתו. ביציאה מהארץ ובחזרה אליה חובה אליו להציג דרכון ישראלי. בכניסה והיציאה מארה``ב הוא יכול לבחור להציג דרכון ישראלי (בצירוף ויזה במקרה זה) או דרכון גרמני.
הודעה סגורה
9.שתי דרכים לבדוק את העניין תגובה ל - 7

א. להתקשר לשגרירות גרמניה (טיפ קטן: עדיף לפנות לקונסוליה בירושלים, פחות עמוסים שם).
ב. להכנס לאתר שגרירות ארה``ב בגרמניה, שם תמצא מידע מדוייק.
היתה לי בעיה דומה השבוע עם דרכון איטלקי, ובאתר שגרירות ארה``ב באיטליה היה הסבר מדוייק שפתר לי את כל השאלות.
נסה באתר שגרירות ארה``ב בגרמניה המצורף.
הודעה סגורה
10.והנה כאן ההסבר המדוייק תגובה ל - 9

הסבר לגבי דרכוני האיחוד, והדרישה לויזה לארה``ב
הודעה סגורה
11.ויזה לארה``ב עם דרכון ארופאי תגובה ל - 1
בקיצור חברים.... האם מישהו פה יודע אם יש לי דרכון רומני האם אני יכולה להכנס לארהב או לא.......? עם ויזה בלי ויזה........?
in the amazing club of adam&eve.jpg
הודעה סגורה
12.ויזה לארה``ב עם דרכון ארופאי תגובה ל - 11
עדכונים חשובים:
לא כל דרכון ארופאי מקנה כניסה ללא ויזה, באתר השגרירות האמריקאית יש רשימה מסודרת המבחינה בין הארצות השונות.
על כניסה בדרך זו יש הגבלה של עד 90 יום בלבד.
מזה מספר חודשים יש צורך לפני נסיעה למלא ולשלוח במייל טופס מיוחד לפני הגעה לארה"ב. לא מותרת יותר כניסה עם הדרכון ללא פרוצדורה מוקדמת.
כדאי להתעדכן באתר השגרירות.
הודעה סגורה
13.icon13.gifאין שום סיבה להקפיץ הודעה משנת 2007 !?!? תגובה ל - 11
יש לך שאלה - אפשר לפתוח שאלה חדשה.
הודעה סגורה
14.אין שום סיבה להקפיץ הודעה משנת 2007 !?!? תגובה ל - 13
מנצלת את השיררוש על מנת לשאול איזה פרוצידורה צריך לעשות לפני יש לי גם דרכון אירופי צרפתי בדקתי ויש לי אישור כניסה איך רשמו פה שכבר כמה חודשים צריך לעשות משהו לפני ההגעה אשמח לדעת מה צריך לעשות
הודעה סגורה
15.אין שום סיבה להקפיץ הודעה משנת 2007 !?!? תגובה ל - 14
הודעה סגורה

אתרי למטייל: טיולי - טיולים בישראל | משפחות - טיול עם ילדים | שלג - סקי וסנובורד | עפתי - אתר למטייל לתרמילאים | ציוד טיולים (הקטלוג הוירטואלי) | ביטוח נסיעות לחו"ל
מידע מיוחד למטיילים: טיולי 50 פלוס | נסיעת עסקים | ויזה ושגרירויות | מזג אוויר למטיילים

About Lametayel ; דרושים ללמטייל ; עידכוני RSS ; מפת אתר ; תקנון האתר ; דיוור אלקטרוני ; צור קשר

Copyright © 1999 - 2014. Created by Lametayel.co.il * למטייל ברשת 1999 - 2014 © כל הזכויות שמורות.

פרסמו אצלנו