נא להמתין...

מהחופים המהממים של מקסיקו ועד הטבע הפראי של קוסטה ריקה, התעלה המפורסמת של פנמה ועם כל האיים הקאריביים שבאיזור - מרכז אמריקה מחכה לכם! מנהל: גדליהו מהגרעין
1.מקסיקו בספטמבר
אני מתכננת ירח דבש של שלושה שבועות במקסיקו בספטמבר.

כאמור, זו עונת ההוריקנים. מה הם האיזורים הבעייתים במקסיקו? האם בסאן קריסטובל נהיה מוגנים מהוריקנים? כמה זמן הם נמשכים בדרך כלל?
פתרון שחשבתי עליו הוא לעשות את המסלול באיזור קנקון והחופים, ובמקרה של הוריקן מתקרב, לנסוע לסאן קריסטובל לשבוע, ולחזור אחרי ההוריקן. האם זה ריאלי?

תודה,
נגה
2.מקסיקו בספטמבר תגובה ל - 1
אני לא מבין בהוריקנים, אז לי מושג כמ זמן נמשכים.

אני טיילתי בספטמבר האחרון חודש במקסיקו והיה מזג אויר מצויין.
ירדו לא מעט גשמים, אבל מדובר על כמה שעות ביום וגם - לא כל יום. בכל מקרה, לא משהו שהפריע למהלך הטיול. באיזור קנקון (איסלה מוחרס ופלאיה) היה חם מאוד ומדי פעם ירד גשם.

ברור שכל שנה הדברים יכולים להשתנות, אבל לדעתי כדאי לתכנן את השבוע בסן קריסטובל ובמידה ומזג האויר לא יאפשר זאת, אז לשנות את היעד ולשהות יותר באיזור קנקון - לדעתי חבל לוותר מראש.
הודעה סגורה

אתרי למטייל: טיולי - טיולים בישראל | משפחות - טיול עם ילדים | שלג - סקי וסנובורד | עפתי - אתר למטייל לתרמילאים | ציוד טיולים (הקטלוג הוירטואלי) | ביטוח נסיעות לחו"ל
מידע מיוחד למטיילים: טיולי 50 פלוס | נסיעת עסקים | מזג אוויר למטיילים

About Lametayel ; דרושים ללמטייל ; עידכוני RSS ; מפת אתר ; תקנון האתר ; דיוור אלקטרוני ; צור קשר

Copyright © 1999 - 2014. Created by Lametayel.co.il * למטייל ברשת 1999 - 2014 © כל הזכויות שמורות.

פרסמו אצלנו