נא להמתין...

צפון אמריקה הגדולה, עם הערים האדירות של ארה"ב והנופים הנפלאים של קנדה - אין טיול יותר מספק מזה. כל מה שאתם צריכים על טיול ביעד נמצא ממש כאן בפנים. מנהל: מוני
1.כמה מזוודות ובאיזה משקל כ"א ניתן לקחת בטיסה פנימית
אני טס בטיסת דלתא מניו יורק ללאס וגאס, כמה מדוודות מותר לכל נוסע לקחת? מה משקל כל מזוודה? כמה משלמים על חריגה במשקל?
2.תבדוק באתר של דלתא. זה משתנה מחברה לחברה תגובה ל - 1
באמריקן איירליינס בטיסה מסיאטל לאורלנדו כל מזוודה עלתה כסף. נדמה לי שזה היה 15$ למזוודה ראשונה לנוסע ו 25$ למזוודה שניה.
בטיסה חזרה של אלסקן עד כמה שאני זוכרת המזוודה הראשונה בחינם והשניה עולה כסף.
הודעה סגורה
3.כמה מזוודות ובאיזה משקל כ"א ניתן לקחת בטיסה פנימית תגובה ל - 1
הי,
את התנאים והתעריפים לחריגה , ניתן למצוא באתר דלתא :
http://www.delta.com/traveling_checkin/baggage/index.jsp

יחד עם זאת, מי שמגיע עם דלתא בטיסה טרנס אטלנטית - נחשבים התנאים של הטיסה הארוכה , גם עבור הטיסות הפנימיות : 2 מזוודות של 22 ק"ג לאדם + תיק אישי .

נאור
הודעה סגורה
4.כמה מזוודות ובאיזה משקל כ"א ניתן לקחת בטיסה פנימית תגובה ל - 1
אם אתה מגיע בטיסה טרנסאטלנטית, גם אם זה לא עם דלתא, 2 מזוודות של 23 ק"ג חינם. אנחנו טסנו לפני חודש מניו יורק למיאמי, והיינו בטוחים שנצטרך לשלם עבור המזוודות. אבל בדלפק הצ'ק אין שאלו אותנו אם הגענו מישראל, וכשאמרנו שכן, אמרו לנו שאין צורך לשלם עבור המזוודות. כך היה גם בטיסה חזרה ממיאמי לניו-יורק, למרות שהטיסה שלנו חזרה לארץ הייתה רק אחרי 3 ימים, ולא על אותו כרטיס.
הודעה סגורה
5.כמה מזוודות ובאיזה משקל כ"א ניתן לקחת בטיסה פנימית תגובה ל - 4
האם מישהוא יודע אם הנסיעה ברכבת מניו יור לוושינטון ישנה איזושהיא מיגבלה של מספר מזוודות ו.או משקל
הודעה סגורה
6.כמה מזוודות ובאיזה משקל כ"א ניתן לקחת בטיסה פנימית תגובה ל - 5
לרכבות של אמטראק מותר להעלות 2 מזוודות, עד 23 קילו כ"א לרכבת. מותר גם לשלוח עוד 3 מזוודות, עד 23 קילו כ"א.
הודעה סגורה

אתרי למטייל: טיולי - טיולים בישראל | משפחות - טיול עם ילדים | שלג - סקי וסנובורד | עפתי - אתר למטייל לתרמילאים | ציוד טיולים (הקטלוג הוירטואלי) | ביטוח נסיעות לחו"ל
מידע מיוחד למטיילים: טיולי 50 פלוס | נסיעת עסקים | ויזה ושגרירויות | מזג אוויר למטיילים

דרושים ללמטייל ; עידכוני RSS ; מפת אתר ; תקנון האתר ; דיוור אלקטרוני

Copyright © 1999 - 2014. Created by Lametayel.co.il * למטייל ברשת 1999 - 2014 © כל הזכויות שמורות.

פרסמו אצלנו