נא להמתין...

כשאתם נמצאים בחו"ל אתם ממש לא רוצים לדאוג לבריאות שלכם. בפורום הזה תמצאו תשובות בנושא חיסונים, מרפאות בחו"ל, תרופות ועוד - הכל כדי שתהיו בריאים! מנהלת: ד"ר אנט
שימו לב: היעוץ בפורום אינו מחליף יעוץ רפואי במרפאת מטיילים והוא מספק מידע בלבד!
1.קניית כדורי מלרון
שלום,

אני טסה להודו בשבוע הבא. התחסנתי בכל החיסונים הנדרשים, והומלץ לי ע"י הרופא לקחת גם כדורי מלרון לשבועיים שבהם אהיה בגואה וקוצ'ין.
א. האם חיוני לקחת את הכדורים?
ב. האם תופעות הלוואי נוראיות כמו שמתואר בפורומים שונים של מטיילים?
ג. מאחר ש- 24 כדורים עולים בבית המרקחת 500 שקלים, בדקתי אפשרות לקנות כדורים מיד שנייה, אטומים ועם תוקף עד 2013, מאנשים שחזרו מחו"ל ומציעים את הכדורים שלהם בחצי מחיר. האם האפשרות הזאת הגיונית בעינייך?

תודה, הילה
2.קניית כדורי מלרון תגובה ל - 1
במידה וזה אנשים אמינים בוודאי ניתן לרכוש כדורים
למלרון הכי פחות תופעות לוואי פרט ממחיר,גם בנושא טיפולים מונעים אחרים קיימת הגזמה היסטרית בנושא תופעות לוואי
בגואה חיוני לטול טיפול מונע בקוצ'ין הרבה פחות
מצורפת מפת סיכון מלריה מאתר רפואת מטיילים אנגלי המראה איפה סיכון מלריה מחייב טיפול מונע ואיפה הוא לא בהכרח מצדיק אותו
rחשוב ביותר להקפיד על כללי הגנה נגד עקיצות יתושים בשעות מלפנות ערב עד לפנות בוקר שעת פעילות יתושים דרכם עוברת מלריה ודלקת מוח יפנית ובשעות היום כאשר פעילים יתושים המעבירים קדחת הדנגי וצ'יקונגוניה
india.gif
הודעה סגורה
3.קניית כדורי מלרון תגובה ל - 2
הודעה סגורה
4.קניית כדורי מלרון תגובה ל - 3
לי המליצו על טיפול בלריאם (כדור בשבוע) לאורך כל התקופה שלי בהודו (מספר חודשים) -
פה פתאום אני קורא שהמליצו רק על אזורים מסוימים, ושיש הגזמה היסטרית בנושא. אני קצת מבולבל.
הודעה סגורה
5.קניית כדורי מלרון תגובה ל - 4
קיימות גישות שונות בנושא טיפול מונע נגד מלריה והסיכון אינו אחיד.היסטריה קיימת בנושא תופעות לואי של לריאם אם כי רצוי להתחיל את הטיפול 3 שבועות לפני הטיסה על מנת לשלול אפשרות של תופעות לוואי.
תמיד rחשוב ביותר להקפיד על כללי הגנה נגד עקיצות יתושים בשעות מלפנות ערב עד לפנות בוקר שעת פעילות יתושים דרכם עוברת מלריה ודלקת מוח יפנית ובשעות היום כאשר פעילים יתושים המעבירים קדחת הדנגי וצ'יקונגוניה
יש נם אנשים המעדיפים לא לטול תרופות וכאלה הבוחרים לא לקחת שום סיכון.
המפה מבדילה בין איזורים בהם הסיכון לא בהכרחת מצדיק טיפול מונע ואלה שהוא מומלץ

הודו מדינה ענייה ובתי חולים ציבוריים עקב חוסר תקציב לא פעם ממחזרים ציוד חד פעמי וכה,כמובן קיימות מרפאות פרטיות ברמה טובה.
סיכון מלריה בהודו קיים במשך כל השנה עם שיא אחרי מונסונים לרוב בין יוני לספטמבר.15% ממקרי מלריה הם עירוניים.
לאנשים הלנים בבתי מלון טובים וממוזגים בערים גדולות:New Delhi, Mumbai (Bombay), Chennai (Madras), Bangalore, Nagpur, Nasik, Pune, Hyderabad הסיכון קל מאד
אין סיכון באיזורים גבוהים מ2000 מטר מעל פני הים
Himachal Pradesh, Sikkim, Jammu & Kashmir
סיכון הכי גבוה קיים באזורי שפלה צפון מזרחיים איפה שיש הרבה שיטפונות,
סיכון משמעותי קיים בכל אזורי החוף כולל איי אנדמן וניקובר,
איזורי יער במחוזות Orissa, Jharkhand, Gujarat, Madhya Pradesh, Chhattisgarh, Maharashstra, West Bengal, Goa
בגואה כולל אתרי נופש בחופים
הודעה סגורה

אתרי למטייל: טיולי - טיולים בישראל | משפחות - טיול עם ילדים | שלג - סקי וסנובורד | עפתי - אתר למטייל לתרמילאים | ציוד טיולים (הקטלוג הוירטואלי) | ביטוח נסיעות לחו"ל
מידע מיוחד למטיילים: טיולי 50 פלוס | נסיעת עסקים | ויזה ושגרירויות | מזג אוויר למטיילים

About Lametayel ; דרושים ללמטייל ; עידכוני RSS ; מפת אתר ; תקנון האתר ; דיוור אלקטרוני ; צור קשר

Copyright © 1999 - 2014. Created by Lametayel.co.il * למטייל ברשת 1999 - 2014 © כל הזכויות שמורות.

פרסמו אצלנו