נא להמתין...

מה יותר נפלא מלחוות את הטיול בחו"ל עם האנשים שאתם הכי אוהבים? בפורום טיולי משפחות תוכלו למצוא את כל המידע שחשוב לכם לגבי טיול עם הילדים - באירופה, בארצות הברית ובעולם כולו. מנהלת: יונית
1.השנה נהיה בצפון איטליה- כמה שאלות להתחלה
היי לכולכם,

מתחילים בבניית הטיול השנתי. עדיין לא ברור באיזה הרכב (המינימום: שניים).
חשוב לנו להיות בוונציה, בעיירות נחמדות, כפרים, נופים.
אם כך, שתי שאלות להתחלה:

א. מהו המועד המועדף? אמצע אוגוסט או סוף ספטמבר תחילת אוקטובר?
בראשון חם מידי, אמור להיות עמוס, פקקים ובמועד האחר קצת קר, לא? ולא, אין לנו אפשרויות למועדים אחרים....

ב. לאן הטיסה? לוורונה ( טיסות צ'רטר) או למילאנו ( טיסות סדירות)? האם ידוע לכם על בעיות בטיסות הצ'רטר (דחיות משמעותיות, ביטולים וכו')? נראה לי, שוורונה עדיפה לטיסה מבחינת מיקום ומבחינת שעות. מילאנו- עדיפה מבחינת הטיסה הסדירה ( אל על). האם יש טיסות ליעדים נוספים באיזור? כמה זמן נסיעה ברכב ממילאנו לאיזור גרדה או לונציה? המחיר לשני היעדים בכמה אתרים מאוד דומה. כ- 480 $ . ואם תמצאו הצעות נוספות- כמובן, יתקבל בברכה.

המשך יבוא.... Smile Smile Smile

להת',
אורנה
2.השנה נהיה בצפון איטליה- כמה שאלות להתחלה תגובה ל - 1
אורנה

איזה יופי , קודם כל ברכות

צפון איטליה מקסימה ואני בטוחה שתהנו מאד.

אנחנו היינו ביולי והיה בסדר גמור. לא ממש חם ולא ממש צפוף. לא הייתי בתאריכים אחרים אז אני לא ממש יודעת. אני חושבת שבאוגוסט היו שדיברו על פקקים איומים. אבל הפקקים בד"כ רק ממש סביב האגם.

לגבי הטיסה. אנחנו טסנו בצרטר איטלקי (נדמה לי - נאוס). בהלוך היה בסדר. בחזור היה עיכוב גדול ונתקענו 7-8 שעות בשדה תעופה קטן שאין בו מספיק כסאות ישיבה וגם לא דיוטי פרי ראוי. עם ילדה קטנה היה לא קל.

מה שכן מורונה הרבה יותר קרוב גם לגרדה וגם לונציה.

אם אין הבדל גדול במחיר אני חושבת שהייתי הולכת על טיסה סדירה.

איריס
הודעה סגורה
3.השנה נהיה בצפון איטליה- כמה שאלות להתחלה תגובה ל - 2
הי אורנה

איזה כיף לכם שהחלטתם.

אני הייתי מעדיפה את סוף ספטמבר - גם פחות צפוף גם נכנס לאזור השלכת.
בקשר לטיסה, נראה לי שצריך לבדוק פשוט לאן המחירים סבירים יותר ושעות טיסה נוחות יותר ולפי זה להחליט.

רבקה
הודעה סגורה
4.השנה נהיה בצפון איטליה- כמה שאלות להתחלה תגובה ל - 1
היי אורנה
יופי שסגרתם על יעד.
לא הייתי באזור ולכן ידיעותי מוגבלות....
אבל אשמח לסייע במה שאפשר....
תכנון מהנה
הג'מוס
הודעה סגורה
5.השנה נהיה בצפון איטליה- כמה שאלות להתחלה תגובה ל - 3
אורנה שלום,
אנחנו היינו בצפון איטליה דווקא בחודש מאי- היה מדהים !
אזור נפלא במיוחד לטייל עם ילדים - יש כל כך הרבה מה לעשות.
אין לי ספק שבאוגוסט יהיה צפוף, אבל חברים שלנו היו בתחילת אוגוסט בשנה שעברה, ולא שמעתי כלום על צפיפות מיוחדת. הספיקו את כל המתקנים בגרדה לנד.

לתשומת ליבך- יש באגם גארדה פארק מים מדהים !!!! אבל הוא פתוח רק עד ל- 15/9.

אשמח לענות לכל שאלה....ויש כמובן הרבה על מה להמליץ ולספר
אנחנו השנה נוסעים ליער השחור.

אלינור
הודעה סגורה
6.לפני התשובות מידע נוסף תגובה ל - 4
שלום
אשמח לעזור,אך מספר פרטים נוספים יעזרו לי,כמו למשל גיל הילדים ומספר ימי הטיול.
בכל מקרה לפני שנתיים עשינו בשבועיים בהרכב משפחתי את צפון איטליה ושוויץ(אזור אינטרלקן)נחתנו במילאנו(טיסה סדירה של אל על)היינו באגם גארדה 5 ימים כולל ביקור בוונציה,לאחר מכן יומיים באגמי מאג'ורה ואורטה(אגם מומלץ מאוד),לאחר מכן בילינו בשוויץ וחזרנו דרך לוגאנו וביקור קצרצר באגם קומו.
אם המסלול הוא לשבוע ממליץ לנחות בורונה(עיר חמודה),וללון באגם גארדה כולל קפיצה לונציה ולדולומיטים.אם מדובר בעשרה ימים והנחיתה במילאנו ניתן לשלב גם את האגמים הקרובים למילאנו.יש לזכור שעודף אגמים מביא בסופו של דבר לרוויה(רעלת אגמים כהגדרת יונית)לכן אני ממליץ להתמקד האגם גארדה ,ישבו הרבה אטרקציות.
המסלול שעשינו מופיע בטיפים של יולי2007.במידה ותרצי עוד טיפים אשמח לעזור.
הודעה סגורה
7.לפני התשובות מידע נוסף תגובה ל - 6
תודה לכולכם!
עדיין לא החלטנו באיזה הרכב ניסע, בין זוג לזוג + תוספות ( 16, 7)
צ.ק.- ברור שאשמח לעזרתך! בינתיים, מהו זמן הנסיעה בין מילאנו לאיזור גארדה, בהנחה שלפחות אחד ממוקדי הטיול יהיה שם?
באשר לזמן המשוער: בין 6 לילות (אם בזוג) לכ- 7/8 לילות ( אם נהיה עם התוספות).

ג'מוס- לרגע חשבת שתהיה פטור? Laughing
אלינור- באמת ההתלבטות שלנו היתה בין היער השחור לאיטליה, בסוף השיקול היה לגוון בתרבות מהנסיעה של שנה שעברה.
רבקה ואיריס יקרות- תודה. אז מילנו או וורונה? Shocked

להת',
אורנה
הודעה סגורה
8.לפני התשובות מידע נוסף תגובה ל - 7
אורנה

גם שדה התעופה (מלפנסה) של מילנו הוא לא ממש בעיר אלא מחוצה לה. המרחק לא רציני (אני מתכוונת מוורונה) כך שהשיקול צריך להיות עלות ונחות נחיתה/המראה.

רבקה
הודעה סגורה
9.השנה נהיה בצפון איטליה- כמה שאלות להתחלה תגובה ל - 1
איזה יופי !!!
את חושבת שהילדודס לא ירצו לבוא??? קשה לי להאמין...
כמו שאת אולי זוכרת, בשנה שעברה שילבנו בטיולנו חלקים מאוסטריה (טירול וזלצבורגרלנד) עם צפון איטליה (אגם גרדה, ונציה ודולומיטים מזרחיים ).
מאחר ונחתנו במינכן, לא יכולה לייעץ בקשר לשדה"ת, אך זוכרת שאנשים התלוננו על הבידוק המחמיר בוורונה.
מתוך אילוצים היינו באוגוסט, ולא נתקלנו בפקקים מיוחדים. מיקום הלינה הוא כנראה משמעותי, ומומלץ ללון בדר'-מז' האגם.
זכרי שבהרבה לינות סביב האגם הם מעדיפים להשכיר משבת לשבת.
ממליצה לשלב את הדולומיטים על נופם היפיפה. זה גם חשוב לגיוון הטיול שלכם, לדעתי. שם קצת קשה למצוא לינה של פחות משלושה לילות והמחיר יותר גבוה, אך מצאנו.
אם תירצי- ארשום לך את קישורי הלינות.
מומלצים בחום. כדאי להזמין כבר עכשיו. לא שילמנו מראש ורק בדולומיטים ביקשו מס' אשראי לבטחון.
אם "היכלי ספורט" מעניינים אתכם (אנחנו שילבנו את זה שבמינכן)- אז במילנו יש גם אחד כזה...
אנו גם צפינו עם הילדים באופרה בארנה של ורונה, וזו היתה חוויה (זה רק באוגוסט). רק צריך להזמין כרטיסים מראש.
הערה אחרונה- לטיול בזוג זוכרת שהאגמים האחרים היו דווקא יותר מומלצים.
נכתב ב-21/02/2009 22:09[עודכן ב-:21/02/2009 22:13]
הודעה סגורה
10.השנה נהיה בצפון איטליה- כמה שאלות להתחלה תגובה ל - 1
איזה יופי , בחירה נהדרת (אני מתה על איטליה Rolling Eyes ).

מהו המועד המועדף?
הבחירה שלי היא תמיד מאי-יוני או ספטמבר-אוקטובר.

אם הייתי נוסעת כזוג הייתי בוחרת באגם קומו ואגם מאג'ורה (או מדרימה לכיוון טוסקנה אם לא הייתם)
לנסיעה של זוג+2 הייתי בוחרת את אגם גארדה ומשלבת יום בוונציה ונסיעה לדולומיטים.

האם לטוס לורונה או למילאנו? האם צ'רטר או סדיר?
אם ההתמקדות היא באגם גארדה אז עדיף ורונה (במיוחד כשמדובר על חופשה של שבוע)
אבל זה לא חובה.
לפני שנתיים חיפשתי טיסות לורונה (כי כולם ממליצים Smile ) וחיפשתי חופשה לתאריכים ספציפיים. כל הסוכנים שפניתי אליהם אמרו לי שאין טיסות לתאריכים שאני רוצה. כמעט התייאשתי עד שסוכנת אחת מקסימה מ"לראות עולמות" חזרה אליי עם הצעה אחרת ואמרה לי: "אין טיסות לורונה אבל אם אתם נעולים על התאריכים האלו אני יכולה להציע לך טיסת בוקר למילאנו וחזרה מורונה" ישר חטפתי את הדיל. גם לתאריכים שחיפשתי וגם במחיר משתלם (לזוג+2 כ-2500$ כולל טיסה+רכב+לינה).
והייתה לנו חופשה מדהימה
המרחק ממילאנו לאגם גארדה הוא כשעתיים וקחי בחשבון שיתכן ויהיו פקקים (מניסיון Rolling Eyes ).

לגביי צ'רטר, אנחנו טסנו עם חברת נאוס ואני מצרפת לך לינק להודעה שפורסמה בעבר בפורום.

אגם מג
נכתב ב-21/02/2009 22:16[עודכן ב-:21/02/2009 22:25]
הודעה סגורה
11.מאורן: CIAO CIAO תגובה ל - 8
CIAO CIAO

איזה כיף ענק! Smile

שאלת שתי שאלות ואנסה לענות:

לגבי העונה המועדפת, מאחר ויש אך ורק שתי אופציות, לעניות דעתי עדיף אמצע אוגוסט ולא סוף ספטמבר/תחילת אוקטובר... בעיקר בגלל מזג האוויר שעלול להיות בעייתי בסוף ספטמבר בהשוואה לאוגוסט וגם בגלל שחלק מהאתרים עלולים להיות סגורים.. עם תכנון נכון והתרחקות מלינה על אגם גרדה, אפשר "להינצל" מפקקי אוגוסט סביב הכנרת, סליחה גרדה...

לגבי טיסות: אני מעדיף בד"כ טיסות סדירות, גם אם זה למילאנו ולא לוורונה הקרובה יותר לגרדה. תמיד, כל קיץ, יש בלגאנים ואיחורים ודחיות עם צ'רטרים.. חוץ מזה, יש הרבה מה לעשות באגמי מאג'ורה, קומו ואורטה, הסמוכים יותר למילאנו... בטיול שלנו לצפון איטליה ביוני, במעבורת לאיזולה בלה ישבו לידינו זוג ישראלים נחמדים (שהמריבות האינסופיות של ילדינו עוררו בהם געגוע עז, הן לילדיהם שבבית ובן לשפה העברית העשירה והכה מגוונת ורוויה בביטויים "יפים"...), התחלנו לקשקש קצת והם סיפרו שהיה להם צ'רטר לוורונה וששכרו שם רכב וגם מקום לינה, אבל.... בסוף הצ'רטר נחת במילאנו... בלי שהיה להם זמן לשנות והם נאלצו לעשות כל הדרך ממילאנו לוורונה, לקחת את הרכב וכדומה סיפורים על איחורי טיסות וכדומה.

לגבי מרחקים (וזה בדוק... Very Happy ): ממלפנסה (ש"ת מילאנו) לונציה לוקח כשלוש שעות. ממלפנסה לכיוון אגם גרדה לוקח פחות, כשעה וארבעים דקות עד שעתיים...

תשמעי, יש איזה נודניק אחד כאן, שכל פעם שמישהו מדבר על צפון איטליה, ישר הוא מתערב ומנסה לייעץ ולסייע וגם מפנה לאיזה אתר משפחתי שלהם, שהוא טוען שיש שם מידע מועיל.. נדמה לי שקוראים לו אורן או משהו כזה.. Laughing Laughing Laughing

שווה לבדוק, אולי יש משהו בדברים שלו... אופס, הצלחתי למצוא את הלינק לאתר שלו: http://site.2all.co.il/ouritaly/

דרך אגב, בדקתי ביומן ובדיוק באמצע אוגוסט, אני פנוי לשבוע, אז אשמח לסייע לכם עם המזוודות, הפיצות והרכבלים, ובטח עם משיטי הגונדולות.. אין צורך בשכר, רק כרטיס טיסה, לינה וארוחת בוקר. Cool Laughing Laughing Cool ..

בהצלחה,

אורן

הודעה סגורה
12.מאורן: CIAO CIAO תגובה ל - 11
תודה לכם, יקיריי.

אורנה
הודעה סגורה
13.מאורן: CIAO CIAO תגובה ל - 11
אורן יקר,

איזה מזל שאתה פנוי! בדיוק מתאים כבייביסיטר... Laughing Laughing Laughing
הכישורים הנדרשים: מיומנות גבוהה של בישול ואפייה, פנוי להסעות ולהובלות (חוגים, חברים וכו') ובעיקר: ניסיון בריבים בין ילדים... Laughing Laughing
בקיצור, יקירי: נראה לי שאתה "בול" מתאיים! ברכותיי, התקבלת!

ביי,
אורנה
הודעה סגורה
14.טיול לצפון איטליה והדולומיטים תגובה ל - 7
אורנה שלום
בשנה שעברה -ספטמבר 2008 טיילנו זוג ל- 7 ימים בצפון איטליה .
טיסה לוורונה עם חברת NEOS צ'רטר איטלקי המראה מת"א 06:00 נחיתה ב9:00 שעוננו (שעון איטליה 08:00) מרויחים שעה ולקיחת רכב שדה תאופה קטן מאוד ונוח לצאת ממנו לכיוון האוטוס' A22 לדולומיטים
טיסה חזרה הייתה 23:45 לא היו בעיות בטיסות, יום מלא נכון מתיש כל היום לטייל בוורונה אבל זה מה היה Confused
חלוקה : 3 לילות בדולומיטים מלון חצי פנסיון טיולים בכל האיזור המזרחי של הדולומיטים (מזרחית לבולצ'אנו)
3 לילות באגם גארדה בעיירה גארדונה ריברה על האגם לינה וארוחת בוקר.
אם תרצי תוכנית טיול שעשינו אשלח לך במייל
יוסי
הודעה סגורה
15.השנה נהיה בצפון איטליה- כמה שאלות להתחלה תגובה ל - 1
אנחנו נסענו בסוף ספטמבר. היה מזג אויר נפלא לטיולים אבל קר מדי כדי לנצל את הבריכה.

טסנו בטיסת צ'רטר עם נאוס לורונה. היה יופי.

גארדהלנד היה פתוח רק בסופי שבוע כשהיינו, והיה כבר מקושט לחג הלואין. לא עמדנו בתורים בשום מתקן.

מורונה נסענו יום אחד לונציה, ויום אחד למרגלות הדולומיטים.

כדאי להתמקם בדרום/מזרח האגם. אנחנו היינו במערב וזה האריך לנו את הנסיעה לשם וחזרה כל יום.
הודעה סגורה
16.השנה נהיה בצפון איטליה- כמה שאלות להתחלה תגובה ל - 1
היי אורנה,
איזה כיף לכם.
לפני מספר שנים, 5 שנים, טיילנו בצפון איטליה. התקופה היתה תקופת החגים ואם אני זוכרת נכון זה היה סוף ספטמבר ותחילת אוקטובר. היה מקסים וחוץ מיום גשם אחד, לא זכורים לי ימים של גשם. לדעתי כשמדובר באיטליה התקופה הזו עדיפה על חודשי הקיץ. החום העז והפקקים מסביב לאגם ממש לא סימפטים וגם הסיור בונציה בקיץ יכול להפוך לסיוט.

הסתייגות אחת יש לי. באותו טיול ביקשנו לעשות גיחה לאיזור הדולומיטים. על התוכנית הזו נאלצנו לותר בשל גשם ועננות שהיתה באיזור הדולומיטים.

ביי נועה
הודעה סגורה
17.צפון איטליה תגובה ל - 16
בכל הפעמים שהייתי שם (כ-5?) הייתי בסוף ספטמבר תחילת אוקטובר והיה ניפלא.

כך שאם אתם בלי ילדים - בוודאות סוכות !

הסיבה היחידה לבחור ביולי אוגוסט, באילוץ החום ,הפקקים והמחירים....(שאפסיק???) היא למלא לילדים (ולכם, אויר אויר) את החופשה Rolling Eyes

טיסה - לאן שזול. וכמובן אל על אם המחיר סביר.
הודעה סגורה
18.איטליה בספטמבר תגובה ל - 16
אורנה שלום,
זה אמנם היה לפני 12 שנים, אך טיילנו שם באמצע ספטמבר - וונציה, אגמים, טוסקנה ורומא, ומזג האויר היה מעולה!! אפילו יום גשם אחד לא היה. ממה שמעתי על הקיץ - לי אין ספק שהכי טוב לטייל שם בין העונות, ולכן השנה נעשה לשם טיול נוסף באפריל.
הודעה סגורה
19.איטליה בספטמבר תגובה ל - 18
סוף ספטמבר ללא ספק, הסתיו יפהפה. אוגוסט חם ופקוק אם כי השנה, בגלל המשבר הכלכלי בעולם אולי יהייה פחות פקוק.
לעיתים יש טיסות צ'רטר לברגמו, שווה לבדוק.
הודעה סגורה
20.איטליה בספטמבר תגובה ל - 19
שלום
ספטמבר הוא באמת חודש טוב בלי לחץ בכבישים אבל אנחנו נסענו בשנה שעברה בשבוע השני בספטמבר 2008 היינו בצפון איטליה והדולומיטים.
רוב רובם של בתי המלון בדולומיטים ואפשרויות לינה אחרים סגורים בערך מ-15 לספטמבר (מתכננים תיירות חורף)כמו כן רכבלים סגורים מסעדות נסגרות מוקדם.לדעתי עדיף לצאת ממש בתחילת ספטמבר מזג האויר בבוקר 8-10 מעלות לקראת הצהרים 20-22 זה מה היה שנה שעברה (לכו תדעו מה השנה Cool )
בכל אופן לאזור הדולומיטים למי שבאמת רוצה לראות ולעצור בעיירות ובמעברי ההרים ממליץ לשריין 3 ימים מלאים.
יוסי
מעבר ההרים.JPG
הודעה סגורה
21.איטליה בספטמבר תגובה ל - 20
תודה לכם.
קצת מארגנת לעצמי את המחשבות בעקבות הדברים שעלו, ואמשיך להתלבט עימכם.
ובינתיים: יוסי ו sancho- אשמח, אם תוכלו לשלוח אליי את תוכניות הטיולים שלכם, אם יש בידך, יוסי, גם תובנות של אחרי- כמובן, יתקבלו בברכה. שלחתי לך דואל דרך האתר. הגיע?

אניגמה יקרה, למה, למה לנגן לי על המצפון? Laughing רק אילוצים מנחים אותי השנה... והלוואי והיינו יכולים ביוני, כמו בשנה שעברה, אך הבן מתחיל בבחינות בגרות, וצריך אמא בסביבת הלימודים...
בכל אופן, לפחות נהיה בפקקים של איטליה לפני שחוזרים לפקקים של נתב"ג, שלא לדבר על שביתות העובדים בנתב"ג ושותפיהם... Laughing Evil or Very Mad

לילה טוב,
אורנה
נכתב ב-23/02/2009 23:52[עודכן ב-:23/02/2009 23:53]
הודעה סגורה
22.איטליה בספטמבר תגובה ל - 21
היי אורנה,
כפי שרשמתי הטיול שלנו היה לפני 12 שנים אך אנסה לשחזר:
נחיתה בבוקר במילאנו, ביקור בדואמו ורכבת למסטרה שליד ונציה. טיול אחה"צ בונציה, לינה במסטרה (5 דקות ברכבת), למחרת המשך טיול בונציה ואחה"צ לקחנו את הרכב בונציה ועלינו לדולומיטים ליומיים, המשכנו לכיוון האגמים כולל לוגאנו ל 3 ימים, צ'ינקה טרה, 5 ימים בטוסקנה החזרנו את הרכב בפירנצה, לקחנו רכבת לרומא ושם סיממנו את הטיול עם שלושה לילות אחרונים. זה בגדול...

וואו, עכשיו אני שמתי לב שאולי ביקשת את המסלול של הטיול הקרוב... מצטער לא מרגיש כ"כ טוב אולי בגלל זה קצת פיספסתי,, אז ככה לטיול הקרוב:
3 לילות ברומא (לינה בקומפו די פיורי).
3 לילות בטוסקנה (לינה ליד סן ג'ימיניאנו) - פירנצה, לוקה, פיזה, וולטרה, סיינה, פיינצה ואם יישאר זמן אז לסן ג'ימינאנו.
6 לילות בגארדה/סירימיונה (לינה בבגארדה ווילג'):
התוכנית בצפון (לאו דווקא לפי סדר זה):

ביום ההגעה - סירימיונה והסביבה הקרובה.
ביום השני - הגדה המזרחית כולל מלצ'סינה ורכבל למאונט באלדו, ועיירה נוספת (לאזיצה??) אם יישאר זמן.
ביום השלישי - וונציה
ביום הרביעי - צפון האגם והגדה המערבית - ריבה דל גארדה, מפלי ורונה, אגם טנו, דזנצאנו.
ביום החמישי - וורונה, גני סיגורטה, בורגאטו וואלג'ו סול מינצ'ו.
ביום השישי - גרדהלנד
ביום השביעי והאחרון - נסיעה למאג'ורה, האיים, סטרזה והר מוטארונה.
אשמח לעזור בכל שאלה נוספת מהמידע שאספתי עד עכשיו.

יורם
הודעה סגורה
23.איטליה בספטמבר תגובה ל - 22
הי אורנה סליחה מארש על ההתערבות באשכול Smile ,

יורם - רציתי להזכיר, אופציה ליום גשום - נוספה אטרקציה חדשה בשם sealife (לא הייתי) כנראה ממש ליד גרדהלנד,

וזו גם הדמנות לאחל נסיעה טובה, נראה מוצלח.

הגר.
הודעה סגורה
24.איטליה בספטמבר תגובה ל - 22
היי יורם,

ברור, שהתכוונתי למסלול הנוכחי. במיוחד חשובות התובנות של "אחרי". לא לשכוח!

ושאלה: האם הבנתי נכון לגבי הלינה בגרדה, לינת כוכב, נכון? זו בדיוק ההתלבטות שלי. אם לא כדאי לפצל ללינה בסביבות ונציה + לינה באיזור גרדה, או לינה באיזור גרדה + לינה ליד מאג'ורה או סביבת מילנו.

אתעמק מאוחר יותר באשכולות השונים שלך ושל אחרים לגבי המסלול.

האם תוכל לצרף קישור למקום הלינה?

תודה,
אורנה
הודעה סגורה
25.איטליה בספטמבר תגובה ל - 24
אורנה,
אנחנו נוסעים עם שלושה ילדים כולל זאטוט בן שנה, אז די ברור שלנו יש העדפה לטיול כוכב ולהמנע מכל הטילטולים.
אם לכם אין בעיה במעבר בין מקומות לינה ויכולים להיות יותר ספונטניים ולמצוא מקום לינה גם תוך כדי תנועה, אז כמובן שעדיף כי כך יהיה לכם יותר זמן לונציה ולא חוזרים ללינה בגארדה אחרי יום עמוס + נסיעה ארוכה.
צירפתי לינק לגארדה ווילג'. שימי לב למבצעים שיש להם בתאריכים מסוימים לחלק מדגמי הדירות, למשל 4 לילות במחיר של 3 או 25 אחוז הנחה ל 7 לילות.

הגר - אני מיד נכנס לגוגל לחפש על ה SEALIFE. תודה.
הודעה סגורה
26.איטליה בספטמבר תגובה ל - 25
הי יורם,

מצרפת לינק:
http://www.gardaland.it/it/sea_life/gallery.php,

ועוד 2 לינקים עם שיטה שאימצתי רק לאחרונה כדי להתרשם

http://www.youtube.com/watch?v=ymIjN9lo3GI

http://www.youtube.com/watch?v=kWL3uduPwy8&feature=relat ed

בהצלחה,
הודעה סגורה
27.איטליה בספטמבר תגובה ל - 24
בספטמבר הייתי מפצלת את הלינה ל-2
אחד לגארדה-וונציה
השני לדולמיטים.
הודעה סגורה
28.SEA LIFE תגובה ל - 26
היי הגר,
באתר רשום ששעות שזמני הפתיחה הם רק בין 7/1 - 3/4, נראה מאד מוזר.. בשאר השנה המקום סגור ??!!

באתר שלהם הם רושמים שהביקור אורך בין שעה וחצי לשעתיים. האם ביקרתם שם ? המלצות ממישהו אחר שביקר במקום ?
הודעה סגורה
29.SEA LIFE תגובה ל - 28
הי יורם, מצרפת את התרגום של גוגל -
שים לב במיוחד לשורה הראשונה שהדגשתי בקו,OPEN ALL YEAR
Timetable from 07/01 to 03/04:
Mon-Fri 10 am-16
Sat-Sun 10 am 18Chiusura ticket:
1h before the closure of

השערתי שבמועד מאוחר יותר משתנות השעות,

הביקור שלי במקום וירטורלי בלבד באדיבות מעלי הסרטונים לyoutube,
ההתרשמות שלי (רק התרשמות!) שהמקום חביב ולא יותר מזה בעיקר כאטרקציה נוספת או לימי גשם כמו שציינתי, אתה יודע, גם שעה וחצי שעתיים עם ילדים ביום גשם זה משהו...

אני אעלה שאלה בדבר ביקור במקום בפורום משפחות.

בי בינתיים,
הודעה סגורה
30.SEA LIFE תגובה ל - 29
אם אני מבינה נכון הוא אח של אקווריומים דומים ברחבי תבל (ליד יורודיסני,קונסנץ ,בגרמניה בכמה מקומות ,צרפת ועוד)
לא מציאה גדולה (בהתבסס על זה של סכיוונגן בהולנד,וואל ד'ארופ בפריז וזה של קונסנץ)
אבל- אולי ילדיי שבעי דגים כבר?
הודעה סגורה

אתרי למטייל: טיולי - טיולים בישראל | משפחות - טיול עם ילדים | שלג - סקי וסנובורד | עפתי - אתר למטייל לתרמילאים | ציוד טיולים (הקטלוג הוירטואלי) | ביטוח נסיעות לחו"ל
מידע מיוחד למטיילים: טיולי 50 פלוס | נסיעת עסקים | ויזה ושגרירויות | מזג אוויר למטיילים

דרושים ללמטייל ; עידכוני RSS ; מפת אתר ; תקנון האתר ; דיוור אלקטרוני

Copyright © 1999 - 2014. Created by Lametayel.co.il * למטייל ברשת 1999 - 2014 © כל הזכויות שמורות.

פרסמו אצלנו