נא להמתין...

מה יותר נפלא מלחוות את הטיול בחו"ל עם האנשים שאתם הכי אוהבים? בפורום טיולי משפחות תוכלו למצוא את כל המידע שחשוב לכם לגבי טיול עם הילדים - באירופה, בארצות הברית ובעולם כולו. מנהלת: יונית
1.טיסה ליער השחור
היי לכולם
החלטנו (כרגיל אני החלטתי ונשלחתי לעשות עבודת שטח)בסוכות ליער השחור.
אני יודעת שבדרך כלל לאזור הזה מגיעים דרך ציריך אבל עלויות שכירת הרכב גבוהות יותר, האם למשהו יש מושג לגבי פערי המחירים בין גרמניה לשוויץ?
במידה ונחליט על פרנקפורט היכן לדעתכם כדאי להתמקם ביער השחור? יש לכם המלצות למקומות לינה באזור הצפוני יותר או מרכז ?
אני זוכרת שמשהי הייתה בטיול באיזור הצפוני יותר אתם זוכרים מי זאת הייתה (מתנצלת מראש ששכחתי)
2.טיסה ליער השחור תגובה ל - 1
הי מירב
יכול להיות שמחיר השכרת רכב יקרה במעט בשוויץ אבל ..... דלק וזמן שווים גם משהוא . Smile
חוצמזה תרוויחו גם את מפלי הריין .
הודעה סגורה
3.טיסה ליער השחור תגובה ל - 1
הי מירב,
התחלנו את היער השחור מבאדן-באדן.משם עברנו דרך שטראסברג,טיול של חצי יום,חזרה ליער השחור לצד הדרומי שלו.בסתיו 2008 היו טיסות לבאדן-באדן.אולי כדאי לבדוק לגבי השנה? האם הטיסה לשטוטגרד לא עדיפה,המרחקים קצרים יותר.
המחשב שלי חולה מאוד Mad Mad .מקווה שהיום מחר אולי יצליחו לסדר אותו.חלק מחומר יש לי על מחשב העבודה.צימרים וכו.. תחילה חיפשנו דירות אך לבסוף החלטנו לא להזמין מראש(יוני וללא ילדים-2זוגות).
בהתכתבות עם זיוה הבנתי שיש בעיה מסויימת הקייץ.חלק יוזרים שכבר מלא,חלק עוד לא רוצים להתחייב.לדעתי,כך לפחות רוצה לחשוב, זה לא השם לא רוצים להשכיר לישראלים.הבעיה שבקייץ הם לא רוצים להשכיר לימים בודדים.מעדיפים לא להשכיר כלל ללילה,שתיים.חוסכים נקיונות וכו.. יותר מאוחר אבדוק את הלינות הצפוניות יותר.חושבת שבאמת יש מה לראות בחלק זה של היער.גם כמובן לילדים. כמה ימים אתם ביער?עם רק לשבוע אז מובן שחבל על זמן בדרכים.
אמה
הודעה סגורה
4.טיסה ליער השחור תגובה ל - 3

אני מניחה שבעיית הלינה היא רק בחודשים יולי אוגוסט ואין לזה קשר ליחס אלינו. ניסיתי לכתוב שאני מישראל וגם לא לציין כלל. אצל כולם תפוס, כמעט ללא יוצא מהכלל. מקווה שנעמי כבר הסתדרה. אנחנו נישאר כנראה עם הלינה שמצאנו מלכתחילה (רציתי לשנות אבל לא נורא). היה מקרה אחד ששכחתי לכתוב תאריכים ובעלת הבית כתבה לי שיש חדרים מתאימים בשבילנו, אבל שאני צריכה לציין תאריכים. כשכתבתי את התאריך היא ענתה שמלא אצלה כל יולי ואוגוסט. באוקטובר בטח יהיה הרבה יותר קל.
אני מאימינה שבכל יעד יש אתרים מעניינים ומרשימים. בצפון היער השחור לא הייתי אבל במפלי הריין כן. הם לא כזה שוס גדול לדעתי. ולעומת זאת - מה רע לטייל קצת בהיידלברג בדרך ליער השחור? השאלה אם פערי עלות הרכב באמת משמעותיים. לקראת הטיול של ספטמבר 2007 ערכתי בדיקה קטנה, לא מקיפה במיוחד. כשנסענו ללוקסמבורג התלבטנו אם לקנות כרטיסים יקרים לפרנקפורט או כרטיסים זולים יותר לציריך. כדי להיות בטוחה בדקתי גם מחירים של רכב בשני היעדים והתרשמתי שההפרש אינו משמעותי במיוחד. צריך לזכור שהרכבים בשוויץ כוללים גם את המדבקה לאוטוסטרדות ואולי זה טיפה מייקר (ואולי גם בנוסף להפרשים אחרים) ולמי שאינו זקוק למדבקה הזאת חבל לשלם את ההפרש. אבל בכל מקרה ההפרש לא היה דרמטי למרות האגדה על אפשרויות הזולות בגרמניה. אני כבר לא יכולה לנקוב במחירים. לא זוכרת. מצטערת. שווה לחכות לתגובות נוספות.
הודעה סגורה
5.טיסה ליער השחור תגובה ל - 4
הי זיוה,
את כמובן צודקת. יש מה לראות גם בצפון.הילדנברג יפה, הטירה והפארק נפלאים.גם אזור באדן כמובן.לנו יצא יום ערפלי מאוד בדרך לאגם ממולסי.היום הייתי פחות נצמדת לתוכניות ומשנה ימים Sad ,מש ששלא השכלתי אז.אפשר היה להחליף בין נסיעה לשטראסברג או אפילו לטייל באזור.למחורת היה כבר יפה יותר.אבל גם כך התרשמנו לטובה וגם יצא לראות מזג אויר לא מוכר לנו Surprised .זאת אומרת לא לראות ממטר Laughing
הודעה סגורה
6.טיסה ליער השחור תגובה ל - 4
אני לא יודעת בקשר להשכרת רכב, אבל הטיסה עצמה (אלא אם כן מדובר במבצע או תאריכים מסוימים) לשויץ, הרבה יותר יקרה מאשר לגרמניה.
מה דעתך על טיסה עם החברה הצ'כית (כמו שאנחנו עושים), אם את לא מפחדת מקונקשיין? צרפתי לך קישור כדי שתראי כמה המחירים שלהם זולים באוקטובר. (לא ניתן לראות באתר, אבל הם זולים במיוחד עם ילדים).
והצ'ופר הגדול- נוחתים בשטוטגארט, שבמיוחד אם את רוצה לטיל בצפון היער השחור אין יותר טוב מזה.
לגבי לינות. אנחנו עדיין לא הסתדרנו, אבל לך אין מה לדאוג באוקטובר אין שום בעיה. הבעיה היא שהם מלאים ביולי אוגוסט ובעיקר בסוף יולי תחילת אוגוסט.
חלק האלו פה חשש, שפשוט לא אוהבים ישראלים ולכן אומרים לנו שתפוס, אז זה לא המצב. מכיון שאנחנו תמיד מצינים במייל שאנחנו ישראלים ועברתי לשאול אותם איזה תאריכים פנוים להם ביולי אוגוסט, במקום לשאול על התאריכים שלנו והם כמעט תמיד חוזרים אלינו עם תאריכים שפנויים להם, לצערי לא עם אלא שלנו.
הודעה סגורה
8.טיסה ליער השחור תגובה ל - 1
הי מירב,
אנחנו היינו בקיץ שעבר ביער השחור, טיסות והשכרת רכב בציריך.
לא זכור לי שהיו הפרשים כ"כ משמעותיים במחירי הטיסות והרכב, וכמובן שהיה נוח מאוד בהגעה למקום הלינה וחזרה לשדה"ת.
כדי לקבל מושג, תוכלי לבדוק באתר אלעל, ולהשוות מחירים בין ציריך ליעדים בגרמניה. גם לגבי רכב, כנסי לאתרים של חברות השכרה כמו sixtותוכלי לקבל מושג. (אגב באתרים של חברות השכרת הרכב אין מחירים לעתיד הרחוק, אך גם בהשוואה לתאריכים באפריל-מאי השנה, תוכלי לקבל מושג על ההפרשים).
אפשר כמובן לעשות זאת גם דרך המוקד הטלפוני של חברות אלה, ואז קל יותר להשוות מחירים לתאריכים המתאימים לכם.
הודעה סגורה
9.טיסה ליער השחור תגובה ל - 8
שלום לכולם
תודה לכם על ההתייחסות.
אנחנו נטוס עם אלעל כיון שלבן זוגי יש אפשרות לכרטיס בונוס. מבירור קצר באלעל נכון לרגע זה מחיר הטיסה לציריך זהה למחיר הטיסה לפרנקפורט.
אנחנו נטייל עם הנסיכות ולכן נצטרך להתאים את המסלול. סוף סוף הקטנה תהיה מעל גיל 4 ונקווה שתתפוס גובה Very Happy כך שלא תהיה כל כך מגבלה באתרים. Smile
הסתכלתי באינטרנט לגבי השכרת רכב ומסקר קצר שערכתי יצא שההפרש בין שוויץ לגרמניה יכול להיות 40% פחות לטובת גרמניה האם יכול להיות הדבר? או שטעיתי בחישוב. מה הערך של פרנק שווצרי ביחס לשקל?
הודעה סגורה
10.טיסה ליער השחור תגובה ל - 9
אם המחיר הטיסות זהה, חצי דרך עברנו . Smile
40% ???? נראה לי הפרש ענק . צלצלי לאופרן ובצעי השוואה . לא באינטרנט ,בטלפון המחיר שונה ויש סיכוי "לשוק" .
שער חליפין : http://www.bankisrael.gov.il/heb.shearim/index.php
הודעה סגורה
11.הערה על שערי מטבעות תגובה ל - 10
למי שיש בבילון במחשב - יש שם ב"אפשרויות" (מצד שמאל למעלה) המרות מטבעות ושם אפשר לראות את כל השערים המעודכנים בלי להיכנס לשום אתר של בנק. מאד נוח.
הודעה סגורה
12.הערה על שערי מטבעות תגובה ל - 11
תודה הסתדרתי גם עם האתר של הבנק.
הודעה סגורה

אתרי למטייל: טיולי - טיולים בישראל | משפחות - טיול עם ילדים | שלג - סקי וסנובורד | עפתי - אתר למטייל לתרמילאים | ציוד טיולים (הקטלוג הוירטואלי) | ביטוח נסיעות לחו"ל
מידע מיוחד למטיילים: טיולי 50 פלוס | נסיעת עסקים | ויזה ושגרירויות | מזג אוויר למטיילים

About Lametayel ; דרושים ללמטייל ; עידכוני RSS ; מפת אתר ; תקנון האתר ; דיוור אלקטרוני ; צור קשר

Copyright © 1999 - 2014. Created by Lametayel.co.il * למטייל ברשת 1999 - 2014 © כל הזכויות שמורות.

פרסמו אצלנו