נא להמתין...

צפון אמריקה הגדולה, עם הערים האדירות של ארה"ב והנופים הנפלאים של קנדה - אין טיול יותר מספק מזה. כל מה שאתם צריכים על טיול ביעד נמצא ממש כאן בפנים. מנהל: מוני
31.פעילות מומלצת על האניה תגובה ל - 27
תודה על התאור המפורט. אני מתכננת לנסוע שוב לארה"ב בעוד שנתיים ושקלתי אם לשלב קרוז (כבר פעמיים רציתי ובסוף לא עשיתי) ובזכות התאור נראה לי שהפעם אני כן אשלב את זה. אפילו חלמתי על זה בלילה, מרוב שהיה מפורט.
הודעה סגורה
32.טיפים- נמלים תגובה ל - 10
יש קדימות למי שיוצא בסיורים של האוניות בנמלים בהם עומדים על עוגן ושטים ב"טנדר" (סירות שאטל) לחוף וכן בנמלים בהם צריך לעבור אימיגריישן (כי הם שייכים לארה"ב), לדוגמא: פורטו ריקו.

לגבי אוכל בנמלים- אל תקנו כלום. חבל על הכסף והזמן. איכלו ארוחת בוקר טובה ועשירה וחיזרו לארוחת צהריים מאוחרת. באמצע- רוקנו את הבטן. בקרוז הבעייה העיקרית היא איך לפנות מקום לארוחה הבאה.
לילדים שנהיים רעבים קודם, הכינו כריכים (שהם אוהבים לא פלצניים משירות חדרים) או קחו קופסאות קורנפלקס קטנות מארוחת הבוקר.קחו לכל אחד בקבוק שתייה.

לגבי הנמלים השונים:
אין סיבה לחשוש מהאומגות או שייט במערות או שחייה עם סטיגריי, בפרט אם לוקחים מדריך מוסמך וסיור רציני (לא חאפרים). תאונות נדירות מתרחשות, אבל הסיכוי להפגע מתאונת דרכים כאשר נוסעים באיים (או בכל מקום אחר) גדול הרבה יותר...
דווקא הקופים החמודים שתארת, הרבה יותר מלחיצים לטעמי. הם מאד אגרסיביים, קופצים בפראות על ראשי הילדים וממש לא בדקתי עד כמה הם מחוסנים...
הודעה סגורה
33.טיפים- נמלים תגובה ל - 32
תודה רבה סיגלית!
האם הקופים שאת מתייחסת אליהם הם אלו שב- Roatan ב- Gumbalimba Park? האם במקרה היית שם ואת יודעת אם ניתן להכנס לשם עצמאית ולא דרך סיור חוף של האוניה (נראה לי יקר ומיותר)?
לגבי הקדימות למי שיוצא בסיורים של האוניות - האם בודקים שאכן כל מי שבתור זה הזמין סיור דרכם? האם במידה והזמנו מראש דרך מפעיל מקומי ושעת הסיור מתקרבת הם לא יאפשרו לנו להצטרף לתור זה? (חשוב לי כדי לדעת לאיזו שעה להזמין את הסיורים הפרטיים)?
ועוד שאלה שמאוד חשובה לי: האם את יודעת אם קיימת אפשרות ביום החזרה לשירות כזה שבו הם לוקחים את המזוודות שלנו לשדה התעופה ואנו יכולים להמשיך לטייל בחופשיות כשעתיים - שלוש במיאמי לפני טיסת החזרה שלנו (מאחר ונגיע למיאמי רק בלילה שלפני השייט וטיסת החזור שלנו משם יוצאת מספר שעות לאחר העגינה, בכ"ז הייתי רוצה לראות משהו ממיאמי, אך לא נוכל להסתובב שם עם כל המזוודות)? האם את יודעת איך זה עובד (היכן מזמינים שירות כזה? היכן ממתינות המזוודות? האם אפשר להיות שקטים שלא יעלם חלק מהמטען וכו')?
הודעה סגורה
34.מזוודות בסוף הקרוז תגובה ל - 33
בקרוז שלנו היו שלוש אפשרויות
1. לקחת לבד את המזוודות- זה מה שאנחנו עשינו כי היה לנו מעט. קרניבל מתחייבים כי הירידה תהיה בשעה וחצי הראשונות. (שלנו אכן הייתה ב 7:30).
2. יומיים לפני הסיום מקבלים מדבקה עם מספר סידורי האומר מה מקומכם סדר הורדת המזוודות. את המדבקות מצמידים למזוודות ומוציאים אותן אל מחוץ לחדר בערב לפני הירידה. צוות האניה אוסף אותן ומקבלים אותן בירידה. יש הודעה בכריזה איזה מזוודות הורידו כבר. לו היינו עושים כך היינו יורדים מאוחר משמעותית. המדבקות שלנו היו מספר 32.
3. יש הסדר לקרניבל עם חברות תעופה- רק עם חלק ולא עם כולן. מוסרים את המזוודות יום לפני והן עןלות ישר לטיסה. מקבלים אותן בירידה מהמטוס,בנמל התעופה של היעד. היה צריך למלא טופס מיוחד יומיים לפני ולמסור את המזוודות עד הצהריים יום לפני העגינה. עלה 20$ דמי טיפול לאדם.

ביקשו להודיע מראש למי יש טיסות מוקדמות- עד 12:00 וגם להם נתנו קדימות בירידה.

נראה לי שאם זה מעניין אותך מראש- לברר דרך מייל לקרניבל על אילו חברות תעופה מדובר בהסדר והאם רלוונטי לטיסות בינלאומיות. כמו כןכיוון שמדובר במזוודות לישראל- לאור הבדיקות המדוקדקות של המזוודות גם על ידי האמריקאים וגם בנוסף באירופה אחרי שהגיעו לקונקשן, אני בספק אם את רוצה להסתבך עם זה. נראה לי שהסיכוי לתקלות בדרך אולי לא גדול אך בהחלט לא מבוטל.

בהצלחה
הודעה סגורה
35.מזוודות בסוף הקרוז תגובה ל - 34
jamjam, תודה רבה לך על הכל!!!
מאחר וטיסת החזור שלנו היא פנימית (לניו ארק, ומשם נמשיך עצמאית לטיסה לישראל מקנדי) ע"י אמריקן איירליינס - נראה לי שזה אולי בכ"ז אפשרי. האם המחיר הוא לאדם ללא קשר למספר המזוודות? האם זה גם מאפשר לנו, לדעתך, להגיע מעט יותר מאוחר לשדה (כי אין צורך למסור מזוודות)?
זה באמת חשוב לי, כי אני מאוד רוצה להספיק לראות קצת את מיאמי ואם האופציה הנ"ל אינה אפשרית או יקרה מדי, ארצה להיערך מראש לגבי אופציות אחרות, כגון הזמנת רכב או בירור לגבי נהג צמוד שימתין עם המזוודות ברכב בזמן שנטייל ובסוף יסיע אותנו לשדה התעופה.
הודעה סגורה
36.שאלה תגובה ל - 1
הי jamjam
תודה על הדיווח המעניין כל כך.
חזרנו רק השבוע מטיול ארוך והנה אני מוצאת עצמי מתחילה להתעניין בטיול נוסף ??????????????
פשוט התיאורים שלך ממש מלהיבים.
האם תוכלי בבקשה (לטובת תיכנוני עתיד) לספר קצת על עלויות של קרוז כזה ?
הרבה תודה מראש
אורלי
הודעה סגורה
37.שאלה תגובה ל - 36
היי אורלי. זה די משעשע: בדיוק הרגע כתבתי לך בשרשור שלך עד כמה הטיול שלכם נשמע לי מרתק ושאנו - העומדים להפליג בשייט של שבוע לקאריביים - מתחילים להסס אם לא היה עדיף ללכת על מסלול דומה יותר לשלכם, והנה אני רואה שגם הכיוון שלנו נראה לך מעניין... Smile
לגבי העלויות: זה דוקטורט בפני עצמו, שכן קיימות חברות רבות, שלכל אחת מהן אניות רבות ומסלולים אפשריים רבים. גם אם מחליטים על מסלול לקאריביים (ישנם גם מסלולים לבהמס, שפחות נראים לי אטרקטיביים, לאלסקה ועוד), קיימים המון איים וחשוב לקרוא וללמוד מה יש לכל מקום להציע, ע"מ לבחור את המסלול שמתאים לכם. ואז מגיע שלב העלויות, ששוב מצריך חריש רציני בטלפון ובאינטרנט כי הפרשי המחיר לגבי אותו סוג חדר באותה הפלגה הם מדהימים. ככלל מצאתי שסוכני הקרוזים מהארץ בד"כ יקרים יותר משמעותית וכך גם בד"כ דרך אתרי חברות השייט ישירות. מחירים טובים ניתן להשיג דרך סיטונאי הקרוזים בחו"ל, דרכם הזמנו את השייט שלנו שעלה כמחצית מהמחיר שהוצע לנו בארץ. אשמח לייעץ כשיהיה רלוונטי. בינתיים מצרפת לינק לסיטונאי קרוזים ועוד מהאתר של סיגלית: http://www.bartravel.com/newus/cruise2.html
והסוכנות דרכה אנו הזמנו (בד"כ היו הכי זולים, כי הם רוכשים כמות גדולה של חדרים במעין מחיר קבוצתי, מה שמאפשר להוזיל מחירים): http://www.vacationstogo.com/ticker.cfm
בד"כ יש לקחת בחשבון בנוסף למחיר הבסיס גם תוספת דלק, מיסים וטיפים.
הודעה סגורה
38.מזוודות בסוף הקרוז תגובה ל - 35
אני חושבת שהמחיר היה לאדם, ללא קשר למספר המזוודות, ואמריקן אירליינס היו כלולים. אני חושבת שהשירות כלל ממש בורדינג פאס ואז זה ללא ספק חוסך הרבה זמן. היחידים מהם תקבלי את מלוא הפרטים- קרניבל. שירות הלקוחות שלהם מצוין.בהחלט שווה בירור.
הודעה סגורה
39.עלויות ותכנון תגובה ל - 36
העלויות של הקרוז שלנו כ 3600$ לשבוע, שני חדרים בדק תחתון. כולל מיסים דלק טיפים וכו'.בנוסף- עלויות ימי הנמל שהן נפרדות ובהחלט צריך לקחת בחשבון אבל כאן כבר תלוי מה עושים.

בשלב התכנון צריך להחליט לאן נוסעים ובאילו חברות. מהר מאד הצטמצמנו לקריבים בחברות קרניבל ורויאל קריביאן.עוד מגבלה היא התאריכים- אנחנו לא ממש גמישים והתענינו רק באניות היוצאות במגבלת תאריכים מאד ברורה. כאן באמת יש שלב של טלפונים וחיפושים בטלפון ובאינטרנט לקבלת הצעות מחיר.בניגוד לרויטל, ההפרש בהצעות אצלנו בין הארץ לסיטונאי הקרוזים בחו"ל לא היה מאד גבוה והעדפנו להזמין בארץ. עם זאת, כפי שציינתי, קרוב יותר לשיט המחיר אצל סיטונאי הקרוזים ירד סמוך לשיט ובארץ נותר זהה כמו באתר של קרניבל.
המידע על האיים בעיני הוא אינסופי וקראתי מידע מצומצם רק על האיים שהיו "רלוונטים",- כלומר היו בתאריכים שרצינו ובטווח המחירים האפשרי לנו.את כל תכנון האיים המפורט עשיתי רק אחרי שבחרנו שייט.

כאשר משווים לעלות טיול של משפחה כמו שלנו כולל לינה רכב ואוכל ההבדל בין קרוז לטיול רגיל הוא מאד קטן וללא ספק שווה את ההפרש.

אפשר להתחיל לתכנן.... אם יהיה רלוונטי אמשח לעזור גם במייל, במה שאפשר

הודעה סגורה
40.שאלה תגובה ל - 37
אפשר לשאול למה את חושבת שהמסלול של הקרוז לבהמס פחות מעניין ?
האמת היא שהלכתי לאיבוד מבחינת ההבדל בין המסלולים השונים.
אנחנו מתכננים לצאת לקרוז מאורלנדו או ממיאמי, כך שמה שרלוונטי לגבינו זה מסלול של האיים הקריביים המזרחיים או המערביים.
מישהו יכול להמליץ איזה מסלול יותר אטרקטיבי?

הודעה סגורה
41.jam jam ורויטל - תודה תגובה ל - 39
על תשובותיכן המפורטות
אני שומרת לי את הפרטים לעתיד
מכיוון שרק חזרנו מטיול ארוך שהינו שני בסדרה (טיול ראשון של 30 יום במערב ארה"ב באפריל 2007 וטיול שני של 38 יום במזרח ארה"ב בספט'-אוק' 2008), נראה לי שננוח קצת.....
בכל אופן אשמח לפנות בעתיד כי הכיוון ממש נראה לי כייפי ושונה ממה שעשינו עד כה
להשתמע
אורלי
הודעה סגורה
42.המחירים הכי זולים לקרוזים תגובה ל - 40
הם בשבועיים לפני חג המולד מ1.12 כיום יש מחירים לקרניבל ל7 לילות ב
300$ לאדם וברואיל 400$.החדרים הכי זולים הם בשיטת הגרלה זאת אומרת שמשלמים כמו לחדר הכי זול (פנימי ובדק הכי נמוך) אך יש סיכוי שתקבלו
חדר בקומה 9 או אפילו אם חלון.
השנה חג החנוכה נופל על חג המולד אבל למי שרוצה לנצל את חופשת החנוכה
שנה הבאה זה כדאי וגם תקופה זו באורלנדו טובה
מזג האויר באיים חם ונעים ובתקופה זו כבר אין הוריקנים
בחודשים ינואר-אפריל המחירים יותר יקרים כי כל קנדה וצפון אמריקה
רוצים לברוח מהקור המקפיא וגם באיים מזג האויר הוא הטוב ביותר (הכי פחות ימי גשם)
האיים המערביים נחשבים יותר טרופיים,יש מפלים רפטינג ןיערות גשם וכך גם הדרומיים, האיים המזרחיים יותר טובים לאלו שאוהבים גם קניות
הקרוזים שיוצאים ממיאמי זולים יותר מאורלנדו
רויטל,מתי את נוסעת?
הודעה סגורה
43.קרוז בקריבים למשפחה עם ילדים-שרשור שלישי ואחרון תגובה ל - 1
שלום לכולם,

בין התאריכים 23.11-30.11 אהיה על הקרוז של קרניבל ולור ואבקר במקומות: קיימן איילנדס, רואטן, בליז, וקוזומל..
שמחתי לשמוע על החוויות שלכם ויש לי מספר שאלות:

אנחנו שתי בנות, בנות 22..
מהו תווך הגילאים באונייה...רובם משפחות או שיהיו חבר'ה בגילנו?
איזה אטרקציות על האיים מומלצות לגילנו?
איזה פעילויות יש על האוניה אשר יתאימו לגילנו?
מישהו יודע מה מצב מזג האוויר שם בתקופה זאת?

אשמח לתשובות.. [:

יום טוב,
רוית.

הודעה סגורה
44.המחירים הכי זולים לקרוזים תגובה ל - 42
היי מירי, אני כל כך שמחה לפגוש אותך כאן שוב...! לא אשכח את הליווי והייעוץ שנתת לי בתחילת הדרך! אנו נוסעים באמצע מרץ, נהיה 3 ימים הניו יורק, אח"כ 12 יום אורלנדו ומשם למיאמי ממנה ניקח את השייט (סוף מרץ-תחילת אפריל). איזה שייט הזמנתם בסוף ומתי?
הודעה סגורה
45.קרוז בקריבים תגובה ל - 43
היי רוית. אנו נעשה את אותו שייט בדיוק במרץ ואספתי לא מעט חומר על האיים בהם תבקרו. אשתף אותך בשמחה בידוע לי. בכל מקרה, במרבית המקומות ניתן לבקר עצמאית או דרך הזמנה ממפעיל עצמאי ואין צורך לעשות זאת דרך סיורי החוף של האוניה, שהם יקרים והמוניים יותר.

בקיימן הטיול הפופולארי והמומלץ ביותר הוא שייט בסירה ל Stingray City בשילוב שנירקול בדרך חזרה. יש לא מעט מפעילים שניתן להזמין דרכם.
http://www.stingraycitycharters.com/
http://www.shoretrips.com/common/search3.asp?rcode=CAR&l code=GCM
http://www.caymanislands.ky/default.aspx
http://www.cruisemates.com/forum/viewtopic.php?t=595793

Roatan: אנו נבקר ב Gumbalimba Park. תוכלי לקרוא מה שכתבתי לגביו בשרשור זה ובאחרים וכן בשרשור לגבי פארק זה: http://boards.cruisecritic.com/showthread.php?t=284030
אתר הפארק: http://www.gumbalimbapark.com/
http://latinamcaribbeantravel.suite101.com/article.cfm/famil y_fun_in_roatan
אפשרויות נוספות ברואטן:
http://www.epinions.com/content_4328628356
http://www.cruise-addicts.com/forums/read.php?9,1256056

Belize:
http://www.carnival.com/ShoreExcursionsSearchResults.aspx?re gion=CW&portcode=BZE&portname=Belize
http://www.explorebelizecaves.com/cavetubing.html

בקוזומל הזמנו מראש שחיה עם דולפינים. מידע על כך ועל אפשרויות נוספות בלינקים המצורפים:
http://www.dolphindiscovery.com/tortola/eis-dolphin-discover y-swim.asp
http://www.cometocozumel.com/english/sub/activities-dolphin. asp
http://www.cozumelinsider.com

מקווה שזה יסייע,
רויטל
הודעה סגורה
46.קרוז בקריבים למשפחה עם ילדים-שרשור שלישי ואחרון תגובה ל - 43
רוית
זה השבוע של ה Thanks giving כך שבטח יהיה לכם ארוחת ערב מאוד מרשימה
עם התרנגול הודו המאוד מפורסם, מזג האויר אמור להיות טוב בדרך כלל בתקופה זו נגמרים ההוריקנים, עניין של מזל..
מיכוון שיש לכם 4 עצירות לא יהיה לכם הרבה זמן בספינה במשך היום
בלילה זה הזמן לגיל שלכם, יש מסיבות לרווקים רווקות בלבד! ריקודים
והופעות, יש תחרויות כישרונות
הודעה סגורה
47.קרוז בקריבים תגובה ל - 45
היי רויטל
בשבוע של רווית זה השבוע שגם אני רוצה כי יש פה חופש
לילדים, אך יש אילוצים של עבודה ובשבוע הקרוב זה יוחלט
אני רוצה להזהיר אותך ואת כולכם מחיסרון גדול של הקרוז, אחריו קשה
לשכנע את הילדים ובן הזוג לקחת נופש אחר....
אני לא זוכרת אם ציינתי זאת, מחירי הדלק ירדו וקרניבל הודיעו שאם
מחיר חבית הנפט בזמן היציאה לקרוז יהיה 70$ ומטה יוחזר הכסף עבור
תוספת הדלק שכל החברות עכשיו לוקחות
לגבי שחיה עם דולפנים גם אנחנו עשינו בקוזמל,אך שחזרנו למיאמי היינו
בעולם המים, וגם שם יש, אז אם זה לא מאוחר מדי אולי אפשר לבדוק שם
מצ"ב כתבה שהתפרסמה אתמול
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3616427,00.html
אשתדל מעכשיו להיות פעילה יותר בפורום ואם בקיץ יהיה שוב מפגש אשמח
לבוא
לגבי סיורי חוף אנחנו לא הזמנו מראש אלה ידענו בדיוק מה אנחנו רוצים
ושירדנו לחוף עברנו בין המפעילים ובחרנו את זה שהכי התאים לנו
הודעה סגורה
48.קרוז בקריבים תגובה ל - 47
היי מירי. באמת קראתי על עניין הדלק ומחזיקה אצבעות שזה יפעל לטובתנו. אני רק מקווה שגם מי שהזמין דרך סיטונאי הקרוזים יקבל את ההחזר ללא בעיה....
את השחיה עם דולפינים הזמנו די מזמן מכיוון שהבנתי שהמקום די מבוקש ויש רק כמה קבוצות ביום, ובעיקר במקרה שלנו כשרציתי שעה מסויימת לתוכנית הבסיסית שבה בעלי יהיה עם בת ה-4 ושעה שונה לשחיה עם דולפינים שאותה אעשה עם הגדולות (9 ו- 12, האם נראה לך מתאים?), כך שנוכל גם לראות ולצלם זה את זה.
כמה כיף לך שאת שם ויכולה לצאת לשייט ביתר ספונטאניות...

רויטל
הודעה סגורה
49.קרוז בקריבים תגובה ל - 48
הם לא נותנים לצלם, הם מצלמים ומוכרים במחיר מופקע, הם בקושי הסכימו לתת לבעלי והתינוקת לשבת קרוב בשביל לראות, צריך להתעקש
טוב שהזמנת בשעה שונה כך לפחות "תצלמו" בזיכרון אם לא תיקנו את הוידאו או התמונות, וגם אם המחיר ניראה לך גבוה תתמקחי. או עד הקרוז תחשבי על משהו יצרתי בסיגנון גמייס בונד...
ניראה לי שלקחת מרווח גדול מדיי. האם אתם רוצים גם להסתובב באי?
איך אתם מתכוננים להגיע לשם?
ולגבי זה שאנו גרים כאן, את לא יודעת שהסנדלר הולך יחף...
הודעה סגורה
50.המחירים הכי זולים לקרוזים תגובה ל - 42
דרך איזה ספק (כרוז) אני מוצאת את המחיר שכתבת? תודה מראש.
הודעה סגורה
51.קרוז בקריבים תגובה ל - 49
היי מירי. הזמנו את השחיה לשעה 10 (העגינה ב-8 ולפי מה שהבנתי הם שעה רחת אחורה, כך שחשבתי שזה נותן מספיק מרווח ביטחון) והתוכנית של הקטנה ב- 13.00 האם זה מרווח גדול מדיי? לפי מה שהבנתי, בפארק יש הרבה מה לעשות לכל היום (האוניה עוזבת בחמש), כך שלא תכננו שום דבר אחר מלבד הפארק. האם כדאי לשריין זמן נוסף לעוד מקום או שאכן אפשר לבלות שם את כל זמן העגינה בכיף? לפי מה שהבנתי מאוד נחמד גם לשחיה, שנורקלים ויש גם גנים בוטניים, שחזור עתיקות מאיה ומופעים של ציפורים ואריות ים. האם אכן כך?
נגיע לשם במונית שכלולה כבר במחיר החבילה, כמו גם הכניסה לפארק.
באמת אשמח מאוד לשמוע קצת יותר על המקום.

רויטל
הודעה סגורה
52.קרוז בקריבים תגובה ל - 51
אנחנו שכרנו חיפושית עם גג פתוח (45$) זה מה שהילדים בחרו והיה להם כיף והקפנו את האי. הפארק נימצא 5 דקות מהפיר. לא נישארנו שם
הרבה אחרי ששחינו, כי רצינו לראות את הצד השני ששם אמרו לנו יש חופים יותר יפים ואכן כך. גם אם הזמנת שעה מסויימת לכם ותגיעו לפני
תבקשו להקדים אם תירצו כנ"ל לגבי השחיה עם הקטנה. אם תרגישו שזה הספיק לכם, תחזרו לפיר תשכירו רכב או מונית ותמשיכו לצד השני
אל תקיפו את האי, תגיעו עד החופים היפים, מומלץ לרדת לחוף,לשחות
ולקנח במימרח אבוקדו טעים ואז לחזור. אם אתם רוצים לקנות מזכרות או
חולצות תחזירו את הרכב ותחפשו ברחובות היותר רחוקים מהכביש הראשי
הודעה סגורה
54.עידכון לגבי מזוודות תגובה ל - 53
רויטל, בזכותך אפשר לומר מחלקת השירות של קרניבל עברה תידרוך לגבי המזוודות .jamjam כתבה שהכי כדאי לשאול את השירות של קרניבל ואכן
התקשרתי וביררתי עם מספר אנשים ומכולם קיבלתי תשובה שלילית. כמה הפתיע אותי לגלות יומיים לפני סיום הקרוז (קרניבל גלורי מקפ קנברל)
שאכן ניתן לשלוח את המזוודות 20$ לאדם. התקשרתי לקבלה לשאול האם האם הם יודעים אם קיים סידור כזה גם ממיאמי אמרו לי שלא.
שחזרתי התקשרתי שוב, שוב אותה תשובה- אין כזה סידור. לאחר שהסברתי שעכשיו חזרתי משייט וכן היה אפשר לשלוח ישירות את המזוודות ליעד הסופי ישר מתוך הספינה, הם ערכו בירורים ובסוף היום הודיעו שיש כזה סידור גם ממיאמי, והם מתנצלים והם ידאגו לעדכן את כולם.
הודעה סגורה
55.עידכון לגבי מזוודות תגובה ל - 54
אני שמחה לשמוע שבסוף הצלחתם לצאת לשייט במועד שרצית! איך היה? אני מקוה שנהניתם מאוד, ואשמח לשמוע חוויות...
תודה רבה על העדכון! מה פתאום בזכותי? לגמרי בזכותך! כל הכבוד על הייעול שערכת בקרניבל...!!! Cool
איך הסידור הזה פועל בדיוק? והאם ניתן "לקצץ מעט בתעריפים" ולשלוח למשל מזוודות של ילדה או שתיים תחת שמנו (אם המחיר הוא לאדם ולא למזוודה)?

רויטל
הודעה סגורה
56.עידכון לגבי מזוודות תגובה ל - 55
המחיר הוא לאדם, כי זה כמו צק אין שנעשה מהבית כמו שאפשר לעשות עם אל
על בישראל.
את המזוודות תקבלו במסוע של היעד הסופי, עדיף לבדוק עם אל על אם אכן יש להם סידור כזה עם הספינות ואם לא תוכלי לקבל את המזוודות בניו יורק
השאלה האם זה כזה חשוב והאם זה שווה את הכסף
הודעה סגורה
57.איים מיזרחיים או מערביים תגובה ל - 56
הנוף מהספינה ביום ההפלגה יותר יפה במיאמי מאשר מקייפ קנברל(אורלנדו)
אנחנו ביקרנו Nassau, Bahamas. St. Thomas, U.S. Virgin Islands
St. Maarten
לפי דעתי איים אלו פחות טובים למשפחה עם ילדים מבחינת האטרקציות.
וגם אם מפליגים מארה"ב 7 לילות (תלוי איזו ספינה והאם עוצרים בפורטו
ריקו קודם) מגיעים לסנט תומס רק ב10 במיקרה הטוב (אנחנו הגענו בשעה
איחור) ומכיוון שהוא שייך לארה"ב צריך לעבור שוב ביקורת דרכונים
לפני הירידה לחוף,עיכוב כמעט של שעה מזלנו שהיינו עם דרכונים זרים עם רק עוד 200 זרים , לעומת 3500 בעלי אזרחות אמריקאיים. (תורים נפרדים) כן נתנו לכל מי שהזמין סיור דרך הספינה לצאת ראשונים בטענה שמחכים להם, זה לא עזר להם כי הם היו צריכים לחכות לכולם.
מצד שני בסנט תומס ובצמוד אליו סנט ג'וון(נבחר כאחד המקומות הטובים ביותר לשנירקול ובסנט מרטין(אי חצי הולנדי חצי צרפתי) חופים משגעים עם צבע מים בטורקיז, מועדונים, פאבים, חוף נודיסטים בצד הצרפתי,
בדרך כלל האוניות נשארות עד 8 בערב ובפורטו ריקו עד חצות
אז אני חושבת שאלו איים טובים לרווקים/צעירים אבל לא רק.
הדבר הנוסף המרכזי באיים אלו הם הקניות. שתיה חריפה, יהלומים
סיגרים וכו' פטורים ממכס.

הודעה סגורה
58.איים מיזרחיים או מערביים תגובה ל - 57
תודה רבה על ההסבר Smile
הודעה סגורה
59.עידכון לגבי מזוודות תגובה ל - 56
תודה רבה מירי! זו בהחלט יכולה להיות אופציה שנשתמש בה (בעיקר אם נוכל לשלוח את כל המטען על שמי ועל שם בעלי בלבד, ואם הטבת הפלטינום של אל על לגבי משקל המטען תופסת גם בכרטיס המשולב - זה יכול להסתדר), מכיוון שנרצה לטייל מעט במיאמי בזמן הקצר (כ- 3 שעות) שעומד לרשותנו בין החזרה מהשייט לבין הזמן בו נאלץ לצאת לכיוון שדה התעופה, ולא נוכל לעשות זאת עם כל המזוודות. קשה לי להאמין שניתן יהיה לשלוח המזוודות עד היעד הסופי (ישראל), כי ממיאמי אנו לוקחים טיסה של אמריקן איירליינס ללה גווארדיה, ומשם עוברים לטיסת ההמשך עם אל על מקנדי, אך זה בסדר גמור גם אם נקבל המזוודות בלה גוורדיה ועשוי גם לאפשר לנו להגיע מעט מאוחר יותר לשדה"ת במיאמי. אופציה נוספת שאנו שוקלים לפתרון בעיה זו היא לשכור רכב בנמל, להשאיר בו את המזוודות בזמן שנטייל (מקווה רק שלא יפרצו...) ולהחזירו בשדה התעופה או לחלופין אם נצליח למצוא נהג עם רכב צמוד לכ- 3 שעות שימתין ברכב עם המזוודות בזמן שנטייל מעט.
הודעה סגורה
60.עידכון לגבי מזוודות תגובה ל - 59
הטבת פלאטינום אינה תקפה .
ציטוט מאתר אל על "לא כולל טיסות קוד שייר או יעדי המשך."

ולא תוכלו לשלוח מזודות עד ישראל, בגלל המעבר בין שדות התעופה.

חוזר על המלצה קודמת - מצאו איזו מקום לנוח ולא להתרוצץ להספיק לראות משהוא ב 3 שעות. אולי 3 שעות נשמע זמן מספר למשהוא, אבל בפועל זה זמן שנעלם כל כך מהר. וכולה בשביל לראות עוד איזה בניין או משהוא ? אם כבר, הייתי הולך לראות את אנדרטת השואה.
הודעה סגורה

אתרי למטייל: טיולי - טיולים בישראל | משפחות - טיול עם ילדים | שלג - סקי וסנובורד | עפתי - אתר למטייל לתרמילאים | ציוד טיולים (הקטלוג הוירטואלי) | ביטוח נסיעות לחו"ל
מידע מיוחד למטיילים: טיולי 50 פלוס | נסיעת עסקים | ויזה ושגרירויות | מזג אוויר למטיילים

About Lametayel ; דרושים ללמטייל ; עידכוני RSS ; מפת אתר ; תקנון האתר ; דיוור אלקטרוני ; צור קשר

Copyright © 1999 - 2014. Created by Lametayel.co.il * למטייל ברשת 1999 - 2014 © כל הזכויות שמורות.

פרסמו אצלנו