נא להמתין...

אין יותר קלאסית מאירופה: הרומנטיקה של איטליה , האוכל של צרפת , האיים של יוון , הירוק של סלובניה - והכל כל כך קרוב... אירופה כולה - ממזרח ועד מערב נפרשת לפניכם בפורום הזה. מנהלת: יונית
1.ונציה ביום אחד - סדר בבלאגן
שלום, אנחנו משפחה עם 4 ילדים (13-6) ואנחנו מתכננים טיול לאיטליה בעוד שבועיים בערך.
יש לנו יום אחד בוונציה, והשאלה שלי היא מה אנחנו בתור משפחה יכולים לעשות שם? כלומר, ברור לי שזה לא שאין שם מספיק דברים לראות, אבל אני קצת מסוחרר מכל המידע שהרעפתי על עצמי. נעזרתי מאוד באתר של אורן, אבל לא הצלחתי לעשות סדר בבלאגן.

מישהו יכול לעזור לנו לבנות מסלול יומי בוונציה?
תודה. Cool
2.ונציה ביום אחד - סדר בבלאגן תגובה ל - 1
היי
אם תשלח לי מייל אני אשלח לך את הקובץ שלי
שמואל
הודעה סגורה
3.ונציה ביום אחד - סדר בבלאגן תגובה ל - 1
היי,

אם יש לכם רק יום אחד בוונציה (בהנחה שמדובר ביום שלם), לא בטוח שהייתי משלב את מוראנו. יש שני תסריטים בעיניי, שתכף אפרט. הערה: זה אולי נראה מסובך, אך בתכלס, זה מאוד פשוט - בסופו של דבר הולכים מכיוון צפון מערב (תחנת רכבת/חניה) לכיוון דרום מזרח (כיכר סאן מרקו). יש שילוט ואיכשהו כולם "נשפכים ומתנקזים" לדרך הזו, עם גיחות וטיולים בסמטאות, תעלות וכיכרות קטנות שליד.
לנוחיותך, להלן לינק למפה של ונציה. זה יקל על ההסבר: http://www.lonelyplanet.com/maps/europe/italy/venice/

להלן שתי אפשרויות לטעמי. אני מניח שיש עוד...:
1. יום בונציה בלי ביקור במוראנו/בוראנו: הייתי מתחיל בשיטוט בסמטאות ובתעלות שלה, מכיוון תחנת סנטה-לוצ'יה או פיאצלה רומא, לכיוון סאן מרקו. חוצים את הגשר מול התחנה (מעל התעלה הגדולה, גרנד קנל) ומתחילים להיכנס פנימה לסמטאות ובין התעלות הקטנות. הייתי הולך ועובר דרך גשר ריאלטו (Ponte di Rialto). אל דאגה, יש שילוט, ומשם ממשיך לטייל בניחותא לכיוון כיכר סאן-מרקו. בכיכר סאן-מרקו הייתי מבקר בבזיליקת סאן מרקו , עולה למגדל הפעמונים ואולי מבקר גם בארמון הדוג'ים. משם ממשיך לכיוון גשר האנחות. ניתן לשלב גם נסיעה בוואפורטו מספר 1 (מאסף) משם, על התעלה הגדולה, לכיוון קמפו סאו פולו או קמפו סנטה מרגריטה. סתם, להרגיש את יופיה של העיר, על סמטאותיה ותעלותיה. ניתן לבקר גם בגטו, אולם מאחר ולא ביקרנו שם, קשה לי להמליץ על משהו שלא עשינו. האמן לי שהזמן יעבור במהירות, עם הפסקות גלידה פה ושם. חכו לערב. יפה שם בערב.
2. יום בונציה עם ביקור במוראנו: במקרה כזה הייתי מתחיל את היום בביקור באי מוראנו ואח"כ ממשיך את יתר היום בונציה, כפי שצוין לעיל. מאחר וביקרת באתר, ראית את ההתייחסויות שלי למספרי/מחירי/תחנות הוואפורטו שכדאי לקחת. בשורה התחתונה, מהרציפים שמול תחנת הרכבת סנטה לוצ'יה לוקחים קו DM עד למוראנו. במוראנו ירדנו בתחנה שליד מוזיאון הזכוכית (MURANO MUSEO DX). לטעמנו, מעבר לסדנאות הזכוכית ולשיטוט קל בסמטאות הסמוכות במוראנו, אין יותר מדי מה לעשות שם. כשחזרנו, ירדנו הפעם בתחנה אחרת קרובה יותר לכיכר סן מארקו. מכאן בעצם עושים את אותו המסלול שציינתי בסעיף הראשון רק הפוך (כיכר סן מרקו, גשר ריאלטו, קמפו סאו פולו וכל הסמטאות לכיוון תחנת סנטה לוצ'יה).

מקווה שזה עושה קצת סדר (כמו תמיד, כשתגיעו לשם, זה יהיה הרבה יותר פשוט, קל ומהנה ממה שזה נראה Smile ...

אורן

הודעה סגורה
4.ונציה ביום אחד - סדר בבלאגן תגובה ל - 3
תודה לכם על המידע!
שמואל- אודה לך אם תשלח את הקובץ לכתובת

אורן- אין עליך! Laughing
תודה על המסלול, נאמץ אותו (כשנגיע נראה כבר אם מתאים לנו מורנו או לא מתאים).

כשנחזור נספר חוויות (התחילה הספירה לאחור - טסים עוד 17 יום!!! Very Happy ההתרגשות עולה!)

עומר
הודעה סגורה
5.ונציה ביום אחד - סדר בבלאגן תגובה ל - 4
עומר,

תעשו חיים ותהנו!!! Cool

ואם יש לך עוד שאלות, אל תהסס...

אורן
הודעה סגורה

אתרי למטייל: טיולי - טיולים בישראל | משפחות - טיול עם ילדים | שלג - סקי וסנובורד | עפתי - אתר למטייל לתרמילאים | ציוד טיולים (הקטלוג הוירטואלי) | ביטוח נסיעות לחו"ל
מידע מיוחד למטיילים: טיולי 50 פלוס | נסיעת עסקים | ויזה ושגרירויות | מזג אוויר למטיילים

About Lametayel ; דרושים ללמטייל ; עידכוני RSS ; מפת אתר ; תקנון האתר ; דיוור אלקטרוני ; צור קשר

Copyright © 1999 - 2014. Created by Lametayel.co.il * למטייל ברשת 1999 - 2014 © כל הזכויות שמורות.

פרסמו אצלנו