נא להמתין...

אין יותר קלאסית מאירופה: הרומנטיקה של איטליה , האוכל של צרפת , האיים של יוון , הירוק של סלובניה - והכל כל כך קרוב... אירופה כולה - ממזרח ועד מערב נפרשת לפניכם בפורום הזה. מנהלת: יונית
1.רודוס או כריתים
שלום רב חברים יקרים,אנחנו רוצים לנסוע לסופשבוע באיי יוון באמצע ספטמבר. על הפרק רודוס או כריתים.
הנתונים- זוג + 2 ילדים, פעם ראשונה ביוון, לא שוכרים רכב.
דעתכם?
תודה על ההתיחסות
2.רודוס או כריתים תגובה ל - 1
מה לדעתכם עדיף? מה מומלץ יותר?
מישהו
הודעה סגורה
3.רודוס או כריתים תגובה ל - 2
אני לא יכול לענות לשאלה המקורית כיוון שמעולם לא הייתי ברודוס, אבל כדי לספר מה אתם רוצים לעשות:לנוח, לטייל, מה מענין אתכם איזה סוג של מלון, וכו.
אגב, למה בלי רכב?
הודעה סגורה
4.קצת לנוח תגובה ל - 3
קצת לטייל, בכל זאת לא מדובר בהרבה זמן... ובעלי לא אוהב לנהוג במדינות זרות.
האם בכריתים אני יכולה להסתדר בלי רכב? לאן מומלץ להגיע לכריתים? מלון נחמד? יש דבר כזה? ( אני בטוחה שכן)
תודה!
הודעה סגורה
5.קצת לנוח תגובה ל - 4
יש בכרתים 10.000 ויותר פתרונות דיור שמתאים לכל אחד, אז מה שאני מציע זה לקחת דיל (תוכלו להתייעץ בקשר למלונות שתמצאו בדילים בפורום שאני מנהל ומופיע בחתימתי) , וכמו אירופאים לא מעטים שלא רוצים לנהוג, אתם יכולים לנסוע באוטובוסים ציבוריים שהם כולם חדישים וטובים ונוסעים בתכיפות טובה, ואמנם המחיר של הנסיעה באוטובוס יהיה יקר יותר מהשכרת רכב, אבל הרבה יותר זול מאשר הנסיעה עם הנציג הישראלי.

למשל לחאניה (העיר היפה) מלימנה חרסוניסוס (עיירת התיירות)באוטובוס יעלה לכל אחד מהמלון העירה 2.5 יורו ומהרקליון לחאניה 10.5 יורו, משמע הלוך ושוב 26 יורו לאדם (עם הנציג הישראלי 45 יורו נכון לשנה זו), לילדים זה עולה כחצי מחיר.
משמע שלכל המשפחה בערך 80 יורו, בעוד רכב קטן עם דלק זה בערך 40 יורו.

השאלה גם כמה ימים אתם רוצים לטייל, כי למשל יום אחד תוכלו לטייל באוטובוס לאי המצורעים ספינלונגה, ויום לעמק לסיטי או למסלול הררי אחר.
הודעה סגורה
6.קצת לנוח תגובה ל - 5
מאיר כבר מומחה בכרתים. אבל כאחד שבילה שם לפני שנה, האי קל מאד לנסיעה! הכבישים נוחים ולא עמוסים ואפילו אם בעלך לא אוהב לנהוג בחו"ל בכרתים הוא ירגיש כמו בבית! יש כל כך הרבה מה לראות כך שכדאי וזול לשכור רכב! אתם עלולים להיות במלון שהנוף ממנו לא משהו, ופשוט חבל להפסיד את הנוף, העיירות והחופים שניתן להגיע אליהם בפשטות ובקלות עם רכב. תאמרי לבעלך שלא יפחד, כי לא הולכים לאיבוד בנסיעה בכרתים! אין שם ערים כמו ניו יורק, לונדון ושאר הערים הגדולות בעולם!
תתיעצו עם מאיר, או לפחות תכנסו לפורום שלו לפני הנסיעה. לי זה כל כך עזר, שכשהייתי שם (בפעם הראשונה)ישראלים אחרים שאלו אותי שאלות כאילו שכבר הייתי מספר פעמים בעבר...
נכתב ב-25/08/2008 19:49[עודכן ב-:25/08/2008 19:50]
הודעה סגורה
7.והיא יפה יותר מרודוס? תגובה ל - 6
עלות בטח זהה לא?
תודה על התשובה!
הודעה סגורה
8.רודוס או כריתים תגובה ל - 1
שלום.

למי שעוקב אחר מה שאני כותב בפורום, ברור שאני "חולה" על כרתים.
אבל..... כאחד שביקר 3 פעמים ברודוס והרבה פעמים בכרתים, ברגע
שנפלה ההחלטה לא לשכור רכב, מה עוד שאתם יוצאים רק לסופ"ש בלבד
לכו על רודוס. אבל... תנאי הכרחי הוא לקחת בית מלון בעיר רודוס עצמה !!! מלון MEDITERRANEAN (מומלץ להזמין חדרים הפונים לים S/V בתוספת מחיר קטנה) או מלון GRAND HOTEL (להזמין בקומות גבוהות באגף המחודש חדרים לכיוון הים).
מה עוד ששעות הטיסה לרודוס נוחות בהרבה מזה של השעות לכרתים.

באם החלטתם לשכור רכב בכל זאת, והחלטתם לשהות למעלה מ-4 לילות
כרתים ורק כרתים !!!!

תודה.
הודעה סגורה
9.רודוס או כריתים תגובה ל - 8
כאחד שלא "חולה" על שום מקום וביקר גם בכרתים וגם ברודוס מספר פעמים.-קחו את העצה של יוסי מכל הבחינות.חניה היא אכן היפה בערי כרתים אבל רודוס יפה ועשירה ממנה וכל האופרציה מהבית לכרתים,תגזול זמן, כוח וסחיבת פקלאות.לרודוס מגיעים בצ'יק ,יש בעיר עצמה יותר דברים לראות,יותר מקומות בילוי,יותר מסעדות טברנות ומועדוני לילה עם מוזיקה יוונית טובה,יותר מוזאונים,חנויות ומבנים ונציאניים.מאשר בכל עיר ספציפית בכרתים. רחוב האבירים,העיר העתיקה והנמלים הישנים הם במרחק הליכה מהמלונות ומרשימים מאוד.העיר רודוס יפה לפחות כמו חניה, גדולה יותר, פי כמה מענינת ומתאימה ליותר מסוף שבוע ארוך מבלי לצאת ממנה בכלל, כולל האקרופוליס שמעל לאי ומקורות המיים .
אפשר גם לקחת שייט מן המרינה,לאי סימי היפהפה לחצי יום מהנה וגיחות יום אחרות, שלא בטוח שיהיה זמן עבורן,אורי
סימי
הודעה סגורה
10.תודה על התגובה תגובה ל - 9
הודעה ללא תוכן
הודעה סגורה
11.תודה רבה על התשובה המקיפה תגובה ל - 9
הודעה ללא תוכן
הודעה סגורה
12.icon7.gifרודוס או כריתים תגובה ל - 8
אשמח לקבל המלצה למלון מוצלח ברודוס וגם בכרתים .
תודה.
הודעה סגורה
13.רודוס או כריתים תגובה ל - 12
שלום.

מדוע אכתוב המלצה על מלונות בכרתים, כאשר כתבתי המלצה על מלונות ברודוס ואת/ה לא קוראים מה שנכתב !!
נכתב ב-28/08/2008 09:16[עודכן ב-:28/08/2008 09:17]
הודעה סגורה
14.רודוס או כריתים תגובה ל - 12
ברודוס מומלץ גרנד הוטל ורצוי להתקשר ולשדרג תמורת מספר יורו את החדר(יום יומיים לפני שנוסעים)
הסיבה העיקרית שזהו מלון מעולה על החוף 50 מטר מרחובות הבילוי,המסעדות,הפאבים והדיסקוטקים (פשוט מאחוריו זו העיר) שאר המלונות מרוחקים ומחייבים נסיעה במונית.

בכרתים אהבתי את -גם מלון גרנד הוטל (כן כן) הבעייה שהוא מרוחק כ1
ק"מ מחרסוניסוס וכ3 ק"מ ממליה שהם אזורי הבילוי ויש צורך במונית

אם הכוונה לצאת לסוף שבוע ללא רכב אז מומלצת רודוס אם יש כוונה לשכור רכב ולטייל אז כרתים.
הודעה סגורה
15.רודוס או כריתים תגובה ל - 12
לפני שנתיים הייתי עם בתי המתבגרת בהילטון רודוס והיינו מאד מרוצות ניתן לקבל חדר עם נוף לים הבנתי שמאד מומלץ.

המלון על יד הים אבל לא בתוך העיר
הודעה סגורה

אתרי למטייל: טיולי - טיולים בישראל | משפחות - טיול עם ילדים | שלג - סקי וסנובורד | עפתי - אתר למטייל לתרמילאים | ציוד טיולים (הקטלוג הוירטואלי) | ביטוח נסיעות לחו"ל
מידע מיוחד למטיילים: טיולי 50 פלוס | נסיעת עסקים | ויזה ושגרירויות | מזג אוויר למטיילים

דרושים ללמטייל ; עידכוני RSS ; מפת אתר ; תקנון האתר ; דיוור אלקטרוני

Copyright © 1999 - 2014. Created by Lametayel.co.il * למטייל ברשת 1999 - 2014 © כל הזכויות שמורות.

פרסמו אצלנו