נא להמתין...

מה יותר נפלא מלחוות את הטיול בחו"ל עם האנשים שאתם הכי אוהבים? בפורום טיולי משפחות תוכלו למצוא את כל המידע שחשוב לכם לגבי טיול עם הילדים - באירופה, בארצות הברית ובעולם כולו. מנהלת: יונית
1.מחפש המלצות לטיול מעגלי סביב פריז
אנחנו זוג + 2 ילדים בני 7,10.
מתלבט בטיול של מעגלי סביב פריז ל 13 יום.
בפריז וביורודיסני כבר היינו.
שקלתי לעשות את הארדינים, אבל נראה לי שאחרי 4-5 ימים זה ממצה.
איך כדאי להמשיך משם, האם לוכסמבורג? או מערב בלגיה וחזרה דרך נורמנדי?

האיזור ששוכן דרומית לפריז כלל לא מוכר לי מעבר לעמק הלואר. ולמיטב הבנתי אחרי טירה אחת או 2 זה ממצה....
איזה אטרקציות שוות ניתן למצא באיזור זה עבור ילדים?

2.מחפש המלצות לטיול מעגלי סביב פריז תגובה ל - 1
נדמה לי שלפניכם שלוש אפשרויות, ואני אפרט רק אחת כי את רובה אני מכירה ואת האחרות לא.

השתיים האחרות הן:

סיבוב בנורמנדי ולואר, כולל פארק פוטורוסקופ ואולי, אם עדיין דרושה תוספת - אטרקציות באזור איל דה פרנס. לא עשיתי את המסלול, והיות שכך, לא יכולה לומר אם הוא ממלא את הזמן. יש לי הערכה (שאומרת שבקלות), אבל אני לא יכולה לחתום על זה.

טיול שני שמאוד מקובל וגם עליו אני יודעת עליו רק מקריאה בפורום, הוא נסיעה לאורך הלואר ובהמשך לשבוע בדורדון. הדורדון נחשב מאוד אטרקטיבי, ואולי בגלל מרחק מפריז, יש שנמנעים מהסיבוב הזה. אבל לכם יש כמעט שבועיים, אז כדאי לבדוק.

אם אתם בוחרים באחד מהמסלולים האלה תמקדו שאלות עם כותרת מתאימה. אנשים שהיו בדורדון אולי לא יכנסו לקרוא שאלה שמתייחסת לסביבת פריז.

המסלול שאת רובו אני מכירה הולך ככה:
נסיעה לארדנים דרך חבל שמפיין. כאן הקטע שאני לא מכירה אבל בטח אפשר להתעכב יומיים בשמפיין (חכו שיונית תשוב ממסעותיה או שתעלו שאלה שממוקדת בחבל שמפיין, ורצויי בפורום אירופה). משם לארדנים, ויש לכם פריווילגיה שאתם מגיעים מצרפת, אז תוכלו לראות גם את החלק הצרפתי. אחרי שהות של כמה ימים בארדנים ממשיכים ללוקסמבורג ליומיים לפחות (אפשר גם יותר), וממנה מדרימים לחבל אלזס לשארית הטיול. בין לוקסמבורג לאלזס יש קטע נסיעה של כשלוש שעות (תלויי מאיפה לאיפה). ובדרך - חבל לוריין. אנחנו לא התעכבנו בו. אולי אפשר למצוא גם בו תחנה בדרך (למעשה, מצאתי משהו, אבל לא היה לנו זמן, על פי התכנית שלנו לעצור, אז לא התנסינו בזה, בסופו של דבר).
נכתב ב-02/05/2008 11:55[עודכן ב-:02/05/2008 11:58]
הודעה סגורה
3.מחפש המלצות לטיול מעגלי סביב פריז תגובה ל - 2

עוד משהו,

כל מה שאמרתי מתייחס ליציאה וחזרה מפריז, כי זה מה שביקשתם. בדרך כלל מי שמגיע לארדנים רוצה לראות את בלגיה, כולל את ערי פלנדריה היפות. טיול כזה כבר יכול למלא בקלות את פרק הזמן המבוקש.
הודעה סגורה
4.מחפש המלצות לטיול מעגלי סביב פריז תגובה ל - 2
תודה על תגובתך, אולי את יודעת על אטרקציות צפציפיות שמתאימות לילדים בגילאים 7,10? במסלולים שהזכרת....
אני מכיר את איזור הארדינים...אולי את יכולה לפרט על המסלולים האחרים שהזכרת?
הודעה סגורה
5.מחפש המלצות לטיול מעגלי סביב פריז תגובה ל - 4

מאחר שאני גרפומנית יש שני סיפורי טיול שכתבתי על לוקסמבורג. אחד מהם כולל גם את נפת לוקסמבורג הבלגית.

הסיפור מהטיול בספטמבר 2007:
http://www.lametayel.co.il/archive/article.asp?dest_id=250& ;dest_type=2&id=11520&postid=120

הסיפור מהטיול ביוני 2006:
http://www.lametayel.co.il/archive/article.asp?id=9633&pos tid=120&dest_id=2065&dest_type=3

על רגל אחת, אני חושבת שהטיול הבסיסי בלוקסמבורג למשפחות כולל את הסלעים של אזור "שוויץ הקטנה", את העיירה התיירותית והיפה ויאנדן (רכבל, טירה, מוזאון צעצועים, פארק אתגרי), את עיר הבירה (תקרא על הטיול הראשון שלנו שם, שבו הלכנו במנהרות), ואם רוצים - גם חממת הפרפרים באחת העיירות.

חבל אלזס במזרח צרפת הוא אזור תיירותי אטרקטיבי. מדובר בדרך יין עם עיירות ציוריות שנראות כאילו יצאו מסיפורי אגדה. הכפרים והעיירות יושבים בתוך כרמים, והבתים צבעוניים עם קורות עץ. העיר המרכזית באזור היא שטרסבורג, יפהפיה אמיתית, וישנן ערים נוספות: קולמר וסלסטט (שבה לא הייתי). יש אטרקציות רבות ומגוונות למשפחות ולילדים באזור (פארקים שונים ומשונים לבעלי חיים, טירות, אני חושבת שגם פארקי הרפתקאות ואתגרים), אבל האטרקציה הגדולה ביותר היא פארק אירופה הסמוך, מעבר לגבול, בגרמניה.

ראיתי שיונית חזרה ואפשר להתייעץ אתה על החלופות האחרות. כמו כן, ראיתי ש"האלפינית" (גולשת בשפ alpes) ממליצה גם על טיול באלפים הצרפתיים. חשבתי שבדרך כלל מגיעים אליהם מג'נבה, אבל אולי המרחק מפריז סביר. אני באמת לא יודעת.
הודעה סגורה

אתרי למטייל: טיולי - טיולים בישראל | משפחות - טיול עם ילדים | שלג - סקי וסנובורד | עפתי - אתר למטייל לתרמילאים | ציוד טיולים (הקטלוג הוירטואלי) | ביטוח נסיעות לחו"ל
מידע מיוחד למטיילים: טיולי 50 פלוס | נסיעת עסקים | ויזה ושגרירויות | מזג אוויר למטיילים

About Lametayel ; דרושים ללמטייל ; עידכוני RSS ; מפת אתר ; תקנון האתר ; דיוור אלקטרוני ; צור קשר

Copyright © 1999 - 2014. Created by Lametayel.co.il * למטייל ברשת 1999 - 2014 © כל הזכויות שמורות.

פרסמו אצלנו