נא להמתין...

צפון אמריקה הגדולה, עם הערים האדירות של ארה"ב והנופים הנפלאים של קנדה - אין טיול יותר מספק מזה. כל מה שאתם צריכים על טיול ביעד נמצא ממש כאן בפנים. מנהל: מוני
1.מניו יורק לאןרלנדו במכונית
שלום
אנו זוג הורים עם שלושה ילדים מתכננים בקיץ נסיעה למזרח ארה"ב, נשמח למידע על מקומות מענינים בדרך בין ניו יורק לאורלנדו במכונית, מלבד פילדלפיה, וושינגטון ומפלי הניאגרה
תודה עופר
2.מניו יורק לאורלנדו במכונית תגובה ל - 1
כמה נקודות למחשבה

1. לא ציינת כמה זמן עומד לרשותכם.

2. מפלי הניאגרה לא בכיוון שציינתם. לא בדרך מניו יורק לאורלנדו.

3. המרחק בין הערים הוא כ 1750 ק"מ שהם נהיגה של בסביבות 17-20 שעות על הכבישים המהירים ללא עצירות . בהתחשב בכך שמומלץ שלא לעשות יותר מ 350-400 ק"מ ביום, הרי שמדובר בנסיעה של במשך 4-5 ימים לפחות.
כמובן שאם עוצרים בדרך - משך הזמן מתארך.

4. אין יותר מדי אטרקציות מעניינות לאורך הדרך, כך שהדרך המומלצת להגיע מניו יורק לאורלנדו היא בטיסה.
אם מתארגנים על טיסות בעוד מועד, ניתן למצוא כרטיסי טיסה ב 70 דולר לכרטיס.

5. דרכים קצת יותר מעניינות לנסיעה - כביש 17 לאורך עיירות החוף.
או - פארק שננדואה דרך הרי הסמוקי שביל האפאלצ'ים עד אטלנטה - אבל זו סטיה מהדרך שכמובן מאריכה אותה בכ - 400 ק"מ.

6. כמובן שכדאי להשוות עלויות בין מחירי טיסה לעומת מחירי השכרת רכב, דלק וכו'.

הודעה סגורה
3.מניו יורק לאןרלנדו במכונית תגובה ל - 1
כדאי לכם לחשוב מחדש האם כדאית לכם הנסיעה.
עלות השכרת רכב בניו יורק יקרה ב- 50אחוזים מאשר בפלורידה. כמו כן בין שני היעדים יש דמי החזרים גבוהים. הדרך ארוכה ביותר וגם ללא שילוב אטרקציות מיוחדות תגזול לכם זמן רב ביותר. על אחת כמה וכמה אם תסטו ממנה על מנת לבקר באטרקציות שונות.
עדיף לטוס בין שני היעדים מכל בחינה שהיא.
(רק אם יש לכם רכב משלכם, לא שכור, השיקולים שונים).
מאד תלוי גם כמה זמן עומד לרשותכם.
בכל אופן, אם אתם מתעקשים על נסיעה ארוכה זו, תוכלו לקבל רעיונות מה לראות ולעשות בדרך, בכתבות המצורפות.
הודעה סגורה
4.מניו יורק לאורלנדו במכונית תגובה ל - 1
שלום,
עד לפני שבוע הייתי באותו קו מחשבה כמו שלך. לקחת רכב מניו יורק ונסוע על מיאמי (טיפה יותר רחוק ממך) .
ירדתי מהפרק!!!
אחרי שעשיתי הרבה שיעורי בית הבנתי שלא , לא , לא משתלם כלכלית להשכיר רכב לאורלנדו. ההוצעות הם שערוריתיות, שלא נדבר על מחירי הדלק.

אז דבר ראשון .
תתחיל עם ניו יורק (אני גרה פה כבר חודש וחצי אני מרגישה שמיציתי לחלוטין) שאתה צריך לפחות שבוע עם לא יותר כדי לראות הכול. ויש מה לראות היא מהממת. פשוט יפה. אבל חשוב לדעת מתי לבוא. כי עכשיו...קר פה בצורה לא נורמלית. (אנחנו הישראלים למרות החורף של השנה לא רגילים לזה) אתה פשוט הולך כמו פינגווין. בכל אופן שווה לבוא באפריל.

מניו יורק קח טיסה למיאמי. ושם תשכיר רכב.
והסיבה שלא לאורלנדו,כי גם הטיסה לשם יותר יקרה וגם ההשכרת רכב מאורלנדו יותר יקרה ממיאמי. ושניהם נמצאים באותה מדינה. אבל אורלנדו יותר תיירותית.
יצא לנו להשכיר את הרכב ממיאמי ל8 ימים ולהחזיר אותו באורלנדו 430$ בחברת BUDGET.
אז אנחנו פשוט עולים כלפי מעלה עם הרכב. ועושים עוד ביקור בטמפמה בדרך.

עוד משהו . חדרי מלון שיתאימו לכם בתור משפחה זה
RED ROOF
ו-
DAYS IN

שהעלות שלהם ללילה ממש לא יקרה ל2 מיטות KING בחדר אחד. ממוצא של 70$ ללילה.

שתדע ארה''ב יקרה.
וכמו שאמרו לך כל עוד תזמין טיסות לפני הזמן יהיה לך מצויין
אתר טוב לטיסות בזול
http://www.expedia.com

מבחינה כלכלית זה הכי משתלם. עשיתי המון שיעורי בית.
אם יש לך עוד שאלות אני באימייל שלי

בהצלחה
הודעה סגורה

אתרי למטייל: טיולי - טיולים בישראל | משפחות - טיול עם ילדים | שלג - סקי וסנובורד | עפתי - אתר למטייל לתרמילאים | ציוד טיולים (הקטלוג הוירטואלי) | ביטוח נסיעות לחו"ל
מידע מיוחד למטיילים: טיולי 50 פלוס | נסיעת עסקים | מזג אוויר למטיילים

About Lametayel ; דרושים ללמטייל ; עידכוני RSS ; מפת אתר ; תקנון האתר ; דיוור אלקטרוני ; צור קשר

Copyright © 1999 - 2014. Created by Lametayel.co.il * למטייל ברשת 1999 - 2014 © כל הזכויות שמורות.

פרסמו אצלנו