נא להמתין...

צפון אמריקה הגדולה, עם הערים האדירות של ארה"ב והנופים הנפלאים של קנדה - אין טיול יותר מספק מזה. כל מה שאתם צריכים על טיול ביעד נמצא ממש כאן בפנים. מנהל: מוני
1.אשמח לקבל המלצות למקומות לטיול בסאן דיאגו
היי
אנחנו נוסעים לטייל בדצמבר בסאן דיאגו נשמח לקבל מידע על מוטלים מומלצים וכן אתרים טובים לטיול.
בתודה יעל
2.אשמח לקבל המלצות למקומות לטיול בסאן דיאגו תגובה ל - 1
אני לא מכירה מלונות כאן, אבל אני כן מכירה את העיר היטב!
מקומות לטייל:
1. גן החיות - הגדול בעולם! יש בו המון מה לראות והתכנון שלו מאד מרשים, עם המון צמחיה ושבילים. מומלץ מאד לתכנן את המסלול מראש בעזרת המפה שבאתר האינטרנט. אני ממליצה לקחת את הרכבל ולרדת רגלית בחזרה ולא להפך. כדאי במיוחד לראות - דובי קוטב, פנדה, היפופוטם בבריכה עם קיר שקוף.
2. פארק חיות הבר - נמצא כחצי שעה נסיעה צפונה ממרכז סן דייגו. גם הוא יפה מאד, אפשר לקנות כרטיס משולב. לכו לשניהם רק אם יש לכם הרבה זמן או שאתם מאד אוהבים חיות.
3. עולם הים - לא הייתי אבל אומרים שיפה (הבת שלי היתה ונהנתה)
4. אקווריום בירץ' בלה-הויה - מקסים!!! תצוגות דגים ואלמוגים מכל העולם.
5. שמורת הטבע טורי פיינז - צפונית ללה- הויה, מסלולי הליכה עם נוף מדהים. חובה יום יפה ולא מעונן!
6. אנדרטת הר סולידד - תצפית נוף מדהימה. קחו סוודר, קר שם למעלה!
7. אולד טאון - שחזור של הבתים הראשונים של סן דייגו, חנויות וכו'. מוזיאון של וולס-פארגו עם כרכרה, מכשיר מורס ועוד. מומלץ.
8. טיילת האמברקדרו לאורך הים. יש שם 2 מוזיאונים מומלצים: מאריטיים שכולל 6 ספינות היסטוריות (כולל צוללת סוביטית!)
נושאת המטוסים מידוויי - נושאת מטוסים אמריקאית שאפשר לסייר בכל חלקיה. כוללת כמה מטוסים ומסוקים.
9. בקצה הטיילת - סיפורט ווילג': חנויות אמנות ומזכרות, טיילת יפה.
10. האי קורונדו - נסיעה בגשר (כביש 5), תצפיות יפהפיות.
11. אנדרטת קבריליו - מומלץ מאד. נוף מ-ד-ה-י-ם, מגדלור משוחזר ומוזיאון קטן.
12. בלבואה פארק - לדעתי בעדיפות נמוכה. כמה בניינים עתיקים, גנים ומוזיאונים. לכו רק אם יש לכם עודף זמן או שיש גשם.

המלצה חשובה - התאימו את התוכניות למזג האויר. בדצמבר סביר שרוב הימים יהיו נעימים, אבל עלול להיות גשם. ביום גשם אפשר ללכת למוזיאונים בפארק בלבואה, לאקווריום או לאולד טאון.
תיהנו !
הודעה סגורה
3.אשמח לקבל המלצות למקומות לטיול בסאן דיאגו תגובה ל - 1
בפברואר השנה ביקרתי שוב בסאן דייגו
תוכל לקרוא על המקום בלינק המצורף
הודעה סגורה

אתרי למטייל: טיולי - טיולים בישראל | משפחות - טיול עם ילדים | שלג - סקי וסנובורד | עפתי - אתר למטייל לתרמילאים | ציוד טיולים (הקטלוג הוירטואלי) | ביטוח נסיעות לחו"ל
מידע מיוחד למטיילים: טיולי 50 פלוס | נסיעת עסקים | ויזה ושגרירויות | מזג אוויר למטיילים

About Lametayel ; דרושים ללמטייל ; עידכוני RSS ; מפת אתר ; תקנון האתר ; דיוור אלקטרוני ; צור קשר

Copyright © 1999 - 2014. Created by Lametayel.co.il * למטייל ברשת 1999 - 2014 © כל הזכויות שמורות.

פרסמו אצלנו