נא להמתין...

מהחופים המהממים של מקסיקו ועד הטבע הפראי של קוסטה ריקה, התעלה המפורסמת של פנמה ועם כל האיים הקאריביים שבאיזור - מרכז אמריקה מחכה לכם! מנהל: גדליהו מהגרעין
1.עלות חודש במקסיקו היא 1500 דולר?
זה מה שקארתי בפורום.האם זה נכון?
אני מתכננת טיול של חודש בקסיקו שלו כולו מסיבות אלא גם טיול כפרים במרכז מכסיקו וכדומה.מהי העלות של טיול כזה?

טלי
2.עלות חודש במקסיקו היא 1500 דולר? תגובה ל - 1
הסכום תלוי בהרבה מאוד גורמים:

1. באילו מקומות את מתכוונת לישון? חדר פרטי עם או בלי שירותים בחדר או דורמס (חדר משותף)
2. מטיילת לבד או עם חבר\חברה?
3. הגעה ממקום למקום: טיסה\אוטובוס מחלקה ראשונה\אוטובוס מחלקה שניה?
4. יציאה לאתרי תיירות עם טיולים מאורגנים ("תורים") או עצמאית?
5. אטרקציות מיוחדות? כגון ראפטינג, צניחה חופשית, וכו,
6. השכרת רכב\קטנוע וכו
7. באלו אזורים תשהי וכמה זמן? (ישנם אזורים כגון קנקון והסביבה שהם יקרים בהרבה מאזורים אחרים כגון סן-כריסטובל)
8. האם את מתכננת ליסוע הרבה ממקום למקום? (לפעמים הנסיעות מייקרות את הטיול)

הסכומים שרושמים בטיפים לרוב הם ממוצעים ולא תמיד משקפים כיוון שזה מאוד אידבדואלי

בכל מקרה בשביל לנסות להעריך את צריכה לענות לפחות על שאלות 1,2,3 ואז אני אנסה לעזור לך להעריך
הודעה סגורה
3.עלות חודש במקסיקו היא 1500 דולר? תגובה ל - 2
שלום,
אני מתכוונת להגיע למקסיקו מארגנטינה להמשך טיול התרמילאים שלי.
אני אטייל לבד כנראה ומתכוונת לישון בחדרים פרטיים ללא שירותים ומקלחת.אני לא מתכוונת לעשות אטרקציות יותר מדיי אם בכלל.
אתנייד ממקום למקום באוטובוסים...הקיצר-מוצ'ילרית לכל דבר.
אני מתכוונת לראות את האיזור הפנימי של מקסיקו ששמעתי שהוא מאד אוטנטי ולטיני.
תודה על העזרה,
טלי
הודעה סגורה
4.עלות חודש במקסיקו היא 1500 דולר? תגובה ל - 3
שלום,

קשה להגדיר את הסכום אבל אם את מתנייעת עם אוטובוסים ולא מתכוונת לשהות בערים מרכזיות, הרי שלא צפויות לך עלויות עצומות, 1500 דולר זה הרבה מאוד (אם את לא טסה), אם את מתכוונת לשהות במקומות פחות תיירותיים
אבל...התגובה שלי באה כדי לתת עצה לגבי יעדים.
אני חיה בעיר שדה בחליסקו שהיא והערים/כפרים הסמוכים אינם נהנים מתיירות כל שהיא, כך שאותנטי מזה לא ניתן. אם את מגיעה לגואדאלאחרה
ולוקחת אוטובוס דרומה, ומגיעה לסוידד גוזמן (בה אני מתגוררת ואת מוזמנת להשתמש בכתובת המייל שלי המצויה באתר ליצירת קשר), זפוטילטיק, טוקספן טאמסולה ועוד. זו תהייה נגיעה במקומות הכי אמיתיים שיש, וזה במרחק שעתיים נסיעה מגואדאלאחרה היפהפיה והמעניינת והרבה פחות מסוכנת ממקסיקו סיטי, זאת בנוסף למזג אויר נוח יותר
כ-70 ק"מ דרומית למקומות המוזכרים, נמצאת מדינת קולימה ובירתה, קולימה העיר, שמזכירה מעט את אילת באוירה, רק בלי הים הסמוך, אל האוקיינוס יש לנסוע כמעט שעה נוספת בדרך טרופית, עצי פאפיה ומטעי קוקוס לאורך הדרך, עד לעיירה טאקומן.

עיירה אחרת קטנה ויפה עם אתרי נופש יוקרתי יחסית, יש גם בחליסקו, מערבית לגואדאלחרה, במרחק של כ-5 שעות, ושמה, פוארטה וויארטה.

לילה טוב

חני

הודעה סגורה
5.עלות חודש במקסיקו היא 1500 דולר? תגובה ל - 3
אם אכן את תשהי רוב הזמן בפנים המדינה, סביר שתוכלי לרדת מ 1500 דולר לחודש לכיוון ה 1000 דולר, אבל לא בטוח שתגיעי ל1000 כיוון שברוב המקומות משלמים לפי חדר ולא לפי כמות אנשים כלומר חדר פרטי ליחיד עולה כמעט כמו חדר פרטי לזוג.

לינה בדורמס למשל יכולה להוזיל עוד את המחיר בצורה משמעותית, לדוגמה אם במקום מסויים החדרים הפרטיים עולים 25$ הדורמס יכולים לעךות 8-10$ למיטה (קחי בחשבון שרוב המוצ'ילרים במקסיקו (ואין יותר מידי, כלומר הרבה פחות מדרום אמריקה) ישנים בדורמס

בכל מקרה קחי בחשבון שלא כ"כ זול לטייל במקסיקו ביחס לדרום אמריקה.

בהצלחה
הודעה סגורה
6.עלות חודש במקסיקו היא 1500 דולר? תגובה ל - 2
כפי שכתבו פה, העלויות גמישות מאד! זה ממש לא משהו חד משמעי. חלק משמעותי בהוצאות הוא על שהות והתאכסנות.
במכסיקו סיטי לא אמורה להיות בעיה עם זה, כי יש את "בית המטייל" שם יש ממש הכל. דירות המיועדות למטילים ישראלים, עם כל מה שצריך מטייל: טלויזיה, אינטרנט חופשי, טלפון, מכונת כביסה ועוד.
אפילו ארוחה חמה מקבלים כל ערב כששבים מן הטיול. אם תקחו בחשבון לשהות שם, זה בוודאי יצמצם את העלויות.
טיול מהנה
הודעה סגורה
7.עלות חודש במקסיקו היא 1500 דולר? תגובה ל - 3
טלי, האם יצרת קשר באמצעות המייל ? אם כן נראה לי שבטעות מחקתי את ההודעה כי היא נכנסה לספאם, בזוית העין תוך כדי מחיקה, נראה היה לי שראיתי משהו מהמטייל
אם יצרת קשר, צרי בשנית

שבת שלום

חני
הודעה סגורה

אתרי למטייל: טיולי - טיולים בישראל | משפחות - טיול עם ילדים | שלג - סקי וסנובורד | עפתי - אתר למטייל לתרמילאים | ציוד טיולים (הקטלוג הוירטואלי) | ביטוח נסיעות לחו"ל
מידע מיוחד למטיילים: טיולי 50 פלוס | נסיעת עסקים | מזג אוויר למטיילים

About Lametayel ; דרושים ללמטייל ; עידכוני RSS ; מפת אתר ; תקנון האתר ; דיוור אלקטרוני ; צור קשר

Copyright © 1999 - 2014. Created by Lametayel.co.il * למטייל ברשת 1999 - 2014 © כל הזכויות שמורות.

פרסמו אצלנו