נא להמתין...

אין יותר קלאסית מאירופה: הרומנטיקה של איטליה , האוכל של צרפת , האיים של יוון , הירוק של סלובניה - והכל כל כך קרוב... אירופה כולה - ממזרח ועד מערב נפרשת לפניכם בפורום הזה. מנהלת: יונית
1.בורגס- בולגריה באוקטובר
רציתי לדעת אם יש מה לעשות בבורגס בולגריה באוקטובר ?
הבנתי שעונת התיירות מסתיימת ככה שאין מה לעשות שם ושהכל סגור . האם נכון?
מה גם שאני הייתי בבודפשט בנובמבר וגם אמרו לי שהכל סגור ובכל זאת נסעתי וכל המוזאונים והחנויות היו פתוחות.
2.בורגס- בולגריה באוקטובר:Re תגובה ל - 1
בורגס הינה עיירת נופש לחוף הים השחור.
העיקר שם זה חופים ,ים בריכה והטיילת.
יש כמובן גם בתי קזינו בבתי המלון.
סביר להניח שלא תיהנו מפעילויות ים ובריכה כי מזג האוויר בעייתי מבחינה זו.
אפשר לטייל קצת אף כי אין אטרקציות מיוחדות למעט חצי האי נסבאר.
ואפשר להמר.
ואפשר בטן גב.
תעשו חשבון.
אני אישית הייתי נוסע למקום אחר שסביר שמזג האוויר יהיה יותר טוב כמו איי יוון או ספרד.
ארי
הודעה סגורה
3.בורגס- בולגריה באוקטובר:Re תגובה ל - 1

הייתי מאוד שמח אם היית באה אלינו לבורגס
אבל אל תשווי בין המוזיאונים של בודפשט לאין מוזיאונים של בורגס. תבואי אם את רוצה לטייל וקצת לנוח.
בעיר בורגס עצמה אין הרבה מה לעשות-משהו כמו עפולה ביום טוב.
אבל אם את רוצה לטייל בסביבה הקרובה והרחוקה זה כבר משהו אחר.
כרגע מזג האויר מצוין-נקווה שימשיך ככה
להתראות
הודעה סגורה
4.בורגס,בולגריה ומלון טרקיה פלאזה תגובה ל - 1
אני ואישתי חזרנו היום מטיול של 8 ימים בבורגס שבבולגריה וברצוני להודיע לכם חד וחלק שלא כדאי להגיע לשם לאחר ה-15 בספטמבר.תשכחו מבריכה וים.מזג האויר היה נעים וקריר(מעונן חלקית).בבקרים ובשעות הערב והלילה היה קר מאוד,כך שהיה צריך להסתובב עם מעילים.בולגריה עצמה נראית מדינה משעממת להחריד(במיוחד בימים אלה שהם לא העונה) והבולגרים הם ברובם אנשים קרים,גועליים ושונאים ישראלים.האוכל חלש ולא משהו בכלל.לאוכלי כשר המבחר ממש דל במיוחד. מוזר גם
שאין שם אף לא מסעדה כשרה אחת לרפואה למרות הישראלים
הרבים המגיעים לשם.
בימים אלה לא ראינו בסאני ביץ`בבורגס הרבה אנשים ברחובות.
כל שלושת פארקי המים הנחשבים שם(בבורגס,נאסבר וורנה)
נסגרו משום מה כבר ב-10 וב-20 בספטמבר בהתאמה עקב ``סוף עונה``.
בורגס עצמה מזכירה מאוד את אילת,רק במימדים גדולים הרבה יותר(ובלי האוכל הטוב שיש באילת).יש שם מאות בתי מלון שצמודים אחד לשני.
התארחנו במלון ``טרקיה פלזה`` שצמוד למלון ``כריזנטמה`` המפואר יחסית שבו גם יש קזינו. מלון טרקיה פלזה הוא עצמו מלון יפה וגם החדרים יחסית גדולים ונחמדים,אך חדר האוכל בו(שנמצא במסעדה בחצר)הוא בין הגרועים שהתארחתי בו בחיי,אם לא הגרוע ביותר. בחדר האוכל הזה יש ``שני אופציות``:לאכול בחדר קטן,צר וצפוף בתוך ה``מסעדה``,או לאכול בחוץ בחצר בקור(נכון לימים אלה)עם כל החרקים שמסביב.באשר לאוכל עצמו,המבחר מצומצם ביותר ולאוכלי כשר המבחר דל במיוחד.היו כאלה שהעדיפו לא לאכול שם ולצאת לאכול במסעדות(או למצוא פתרונות חלופיים אחרים). בנוסף לא ממש מחליפים שם מגבות,אלא רק ``עושים בכאילו``. נייר טואלט קיבלנו מדי יום(בניגוד לטענות קודמות באתר זה).
לנו בחדר היו עוד תקלות כגון זה שהמתקן עליו מניחים את שפורפרת האמבטיה היה שבור(לבקשתינו הוא תוקן למחרת)וקו הטלפון בחדר שלא עבד(ותוקן רק יום לפני שעזבנו).
בקיצור אני לא ממליץ בכלל להגיע למלון טרקיה פלזה,בעיקר בגלל חדר האוכל העלוב והדוחה שיש בו וגם לא להגיע למלון ``טרקיה`` הצמוד אליו שהוא עם אותו חדר אוכל כמו בטרקיה פלזה ובנוסף לכך הוא גם מלון מכוער ועלוב.
נראה על פניו שעדיף להגיע למלון ``כריזנטמה`` שהוא נראה יותר ברמה גבוהה ולפחות החדר אוכל בו מושקע ומתאים לבני אנוש ולא ``אורווה`` כמו בטרקיה פלזה.שומר נפשו ירחק.
לגבי הטיולים באיזור נסענו לנאסבר כפר הדייגים,שם אין כל כך מה לעשות,אך אפשר להעביר בו איזה שעתיים שלוש.
המקום היפה ביותר אליו הגענו באיזור הוא סוזופול שנמצאת כשעתיים נסיעה מבורגס.מקום יפהפה עם נופים מהממים ובתים ציוריים.מומלץ בחום-לא לפספס.
בפרומורי אין מה לעשות ובכפרים סתם משעמם.
יש גם את השוק של ``קבלצ`קו``,שזה סתם חרטה ברטה.
הכרנו קבוצת ישראלים נחמדים,התארגנו ונסענו באופן עצמאי(במיניבוס פרטי)לטיולים האלו.מומלץ לא לקחת את הטיולים המאורגנים שיציעו לכם במלון,בעיקר כי המחיר מופקע ולא מוצדק.
כעיקרון המתארחים שם אמורים לקבל שוברים לקזינו של ``קנה 10 יורו וקבל 5 במתנה``,אך לא אצל בחור בשם עוגי נציג של חברת ``אשת טורס`` שם שעשה קומבינות ולקח את כל השוברים של כל השבוע לעצמו על חשבון כל האורחים שהיו איתנו במלון.כמו כן הוא עשה עוד טעויות רבות וקומבינות כמו לבטל טיול ברגע האחרון בטענה ש``הרכב התקלקל`` ומאוחר יותר ראו אותו אנשים במקום שהיו אמורים לטייל בו איתו, עם קבוצה אחרת שכנראה שילמו לו יותר. פשוט שערורייה!!! מומלץ לא ליסוע איתו ופשוט כמו שנאמר ``לא לעשות איתו עסקים``.

לסיכום,לא מומלץ להגיע בכלל לבולגריה ולבורגס(במיוחד לא בימים אלו ולא בין ה-15 בספטמבר עד יוני)אלא אם כן אתם מהמרים כבדים שבאים לקזינו(שבו 99% הפסידו) או סתם באים לנופש רגוע של בטן גב ורחובות שוממים.עדיף לא להגיע ליותר מ-5 ימים גג.
עדיף לטוס לאיטליה,ספרד וכו`.....
הודעה סגורה
5.בורגס- בולגריה באוקטובר:Re תגובה ל - 1
קראתי את מה שכתבו קודמיי לתגובתך ואני חייבת להוסיף כמה דברים.
ראשית, אי אפשר להתקשר מהטלפונים הציבוריים שם עם כרטיס חיוג של בזק בינלאומי. אני קניתי כרטיס מהארץ שאמור היה להיות יותר זול משיחות דרכם, אבל בסופו של דבר שילמתי על השיחות ביוקר. ניסיתי במספר לא מועט של טלפונים ציבוריים לחייג והכרטיס לא עבד. בעקרון היה זול להתקשר מהחדר הרבה יותר מאשר באמצעות כרטיס חיוג שקונים שם.
שנית, לשומרי הכשרות למיניהם או לסתם כאלה שנגעלים מחזיר שימו לב כשאתם קונים חטיפים שלא רשום שם bacon,ham או כל דבר אחר שיכול להעיד על כך.
הדבר העיקרי שעשה את הטיול לכיף של ממש היה האנשים שאליהם התחברנו. ממש נהנינו איתם ופשוט היה חוויה בלתי נשכחת. אין הרבה מה לעשות בבורגס מלבד הימורים או לדבר עם אנשים. אז אם אתם לא שייכים למגזר הראשון או השני אין לכם מה לחפש שם.
הודעה סגורה

אתרי למטייל: טיולי - טיולים בישראל | משפחות - טיול עם ילדים | שלג - סקי וסנובורד | עפתי - אתר למטייל לתרמילאים | ציוד טיולים (הקטלוג הוירטואלי) | ביטוח נסיעות לחו"ל
מידע מיוחד למטיילים: טיולי 50 פלוס | נסיעת עסקים | ויזה ושגרירויות | מזג אוויר למטיילים

About Lametayel ; דרושים ללמטייל ; עידכוני RSS ; מפת אתר ; תקנון האתר ; דיוור אלקטרוני ; צור קשר

Copyright © 1999 - 2014. Created by Lametayel.co.il * למטייל ברשת 1999 - 2014 © כל הזכויות שמורות.

פרסמו אצלנו