נא להמתין...

אין יותר קלאסית מאירופה: הרומנטיקה של איטליה , האוכל של צרפת , האיים של יוון , הירוק של סלובניה - והכל כל כך קרוב... אירופה כולה - ממזרח ועד מערב נפרשת לפניכם בפורום הזה. מנהלת: יונית
1.מלון אינטרנשיונל ורנה אכזבה!!!
אני יעשה את זה קצר וקולע יש לי הרבה מה לרשום לכם על המלון הזה אסור בשום פנים ואופן ללכת לשם לא חמש כוכבים ולא נעליים בקושי חצי כוכב אוכל מגעיל ובכמויות קטנות אם הגעתם באיחור לאוכל (אבל עדיין בין השעות שחדר האוכל פתוח) ומשהו נגמר אם אתם רוצים עוד אז צריך לשלם!!!
שירות לא טוב בכלל אין חלונות בקיצור ראו הוזהרתם אני אכלתי אותה חבל שגם אתם תיזהרו לכו לאדמירל או קפלינסקי
תהנו ביי!!!
2.תודה-סוף סוף מישהו כותב אחרי שחזר!!! תגובה ל - 1

וזה הרי כל כך חשוב שאנשים שהתנסו בטוב או ברע יכתבו כדי שאחרים לא יפלו
הודעה סגורה
3.אינטרנשיונל - טוב מאוד תגובה ל - 2
חזרתי ביום חמישי 20.9. קיבלתי חדר עם חלון ענק הפונה לים השחור, מול מגדל אייפל והגלגל הענק. הגעתי בזמן הארוחה והמגשים היו מלאים ולא חסר דבר גם המבחר לא רע. נכון ששתיה מוגשת תמורת תשלום גם מים.
הודעה סגורה
4.אז איזו חוות דעת נכונה ואמינה ??? תגובה ל - 3
הודעה ללא תוכן
הודעה סגורה
5.אז איזו חוות דעת נכונה ואמינה ???:Re תגובה ל - 4

מנסיוני בבתי מלון ובצימרים בבולגריה
וגם ממה שאני קורא פה זמן רב ושומע מאנשים
זה כנראה ענין של מזל-עעל איזה משמרת אתה נופל-ככה זה גם אצלי במפעל-ההנחיה לעובדים אותו דבר וכל אחד עושה איך שמרגיש לו.
ולכן-מסקנתי-או קמפינסקי(או דומה ברמתו) או צימר-בשני הסוגים אתה יודע למה לצפות ומקבל ברוב המיקרים את המצופה.
השירות בבולגריה עדיין לא מי יודעע כמה-אבל אנחנו עובדים על זה.
הודעה סגורה
6.מלון אינטרנשיונל ורנה אכזבה!!!:Re תגובה ל - 1

מזל שקראתי מה שכתבתם-
אנחנו בדיוק קיבלנו דיל מעולה- 350$
לטיסה+מלון אינטרנשיונל-
אבל לא שמעתי הרבה על המלון-
אז מזל שקראתי...ואני באמת ינסה לשנות את המלון..
הודעה סגורה
7.מלון אינטרנשיונל ורנה אכזבה!!!:Re תגובה ל - 6
המלון אינו מומלץ. מישרוצה לשרוץ כל היום בקזינו אז יכול להתאכסן שם. מלון קמפינסקי מומלץ וגם מלון אסטרה.
הודעה סגורה

אתרי למטייל: טיולי - טיולים בישראל | משפחות - טיול עם ילדים | שלג - סקי וסנובורד | עפתי - אתר למטייל לתרמילאים | ציוד טיולים (הקטלוג הוירטואלי) | ביטוח נסיעות לחו"ל
מידע מיוחד למטיילים: טיולי 50 פלוס | נסיעת עסקים | ויזה ושגרירויות | מזג אוויר למטיילים

דרושים ללמטייל ; עידכוני RSS ; מפת אתר ; תקנון האתר ; דיוור אלקטרוני

Copyright © 1999 - 2014. Created by Lametayel.co.il * למטייל ברשת 1999 - 2014 © כל הזכויות שמורות.

פרסמו אצלנו