נא להמתין...

אין יותר קלאסית מאירופה: הרומנטיקה של איטליה , האוכל של צרפת , האיים של יוון , הירוק של סלובניה - והכל כל כך קרוב... אירופה כולה - ממזרח ועד מערב נפרשת לפניכם בפורום הזה. מנהלת: יונית
1.חמשת הכפרים באיטליה?

אנחנו שוכרים רכב וכל יום מתכננים לעבור מקום.
איך איפה משאירים את הרכב אם רוצים להגיע לכפרים?
האם בטוח להשאיר את המזוודות באוטו למשך הטיול ביום?בלילה
או שאפשר לקחת אותם?
תודה
2.על צ`ינקו טרה אנא עיין בדף הקודם תגובה ל - 1
שלום.
נכתב אתמול והיום בנושא , אנא חפש בדף קודם, הכל מוסבר.

תודה.
הודעה סגורה
3.אין התייחסות לשאלות שלי,תודה תגובה ל - 2

הודעה ללא תוכן
הודעה סגורה
4.חמשת הכפרים באיטליה?:Re תגובה ל - 1
היי גיל,
בכניסה לכפר אתה משאיר את הרכב - לא ניתן להכנס לכפרים עם רכב. יש חניון ובו משאירים אותו.

לנו היתה חניה של בית המלון בו שהינו, לא יודעת לגבי חניה למי שאינו לן במקום. לכל בתי המלון יש שם חניות משלהם, אתה ממש מקבל מפתח, עם הכוונה למקום החניה ``שלך``.
לגבי להשאיר את המזוודות ברכב - ממש לא מומלץ, בטח לא באיטליה. אם אתה שוכר שם חדר, תכניס את המזוודות למלון. אם לא, לא תוכל להסחב איתן, הכל שם עליות וירידות (שיפוע רציני). אם אין לך ברירה, ג`מוס נתן טיפ טוב - לכסות בכירבולית או משהו כזה ובכך להסתיר את תכולת הרכב.
אבל בכל מקרה, הקצבה של אחה``צ ממש לא מספיק זמן לצ`ינקווה טרה, אז קח מלון ותהיה פטור מדאגה לציוד..

תהנה, מקום יפהפה!
הודעה סגורה
5.כן יש התייחסות לשאלות שלך, אנא תגובה ל - 3
שלום.

לשאלתך הראשונה :
איך איפה משאירים את הרכב אם רוצים להגיע לכפרים?

להלן מספר אופציות שנרשמו שם :
אייל ---> ``אם אתם מגיעים ברכב האפשרות הנכונה היא להגיע לכפר הצפוני יותר - מונטו רוסו.... במונטו רוסו יש אפשרות להחנות את הרכב``

ג`מוס (מתוך הטיפ שלי) ``יום ו` - צ`ינקווה טרה-....
לה ספציה. חונים ליד תחנת הרכבת ולוקחים את הרכבת עד הכפר הראשון, רימאג`יורי. משם .....``

ואני אומר שגם אפשר להחנות בתחנת הרכבת של ג`נובה ולקחת את הרכבת לצ`ינקו טרה, והחניה במונטו רוסו יקרה יחסית
ומאוד צפופה, ובעונת השיא יש סיכוי שלא תמצא מקום.

את בעיית המזוודות אני משאיר לשיקולך בתקווה שתפעיל הגיון בריא. בנוסף וישנן כמה פתרונות לכך, אנא קרא בין השורות.

תודה ולילה טוב.
הודעה סגורה

אתרי למטייל: טיולי - טיולים בישראל | משפחות - טיול עם ילדים | שלג - סקי וסנובורד | עפתי - אתר למטייל לתרמילאים | ציוד טיולים (הקטלוג הוירטואלי) | ביטוח נסיעות לחו"ל
מידע מיוחד למטיילים: טיולי 50 פלוס | נסיעת עסקים | ויזה ושגרירויות | מזג אוויר למטיילים

דרושים ללמטייל ; עידכוני RSS ; מפת אתר ; תקנון האתר ; דיוור אלקטרוני

Copyright © 1999 - 2014. Created by Lametayel.co.il * למטייל ברשת 1999 - 2014 © כל הזכויות שמורות.

פרסמו אצלנו