נא להמתין...

אין יותר קלאסית מאירופה: הרומנטיקה של איטליה , האוכל של צרפת , האיים של יוון , הירוק של סלובניה - והכל כל כך קרוב... אירופה כולה - ממזרח ועד מערב נפרשת לפניכם בפורום הזה. מנהלת: יונית
1.איך זה שבוע באתונה??
אני מעוניין לטוס עם חברתי לשבוע לנופש באתונה.
איך המקום מבחינה תיירותית, שופינג, עיר אירופאית או שונה?
יש המלצות למלון או מקומות נחמדים ללכת אליהם?
יש מה לעשות שם שבוע?

מה המרחק לסנטוריני?

המון תודה מראש,

רונן
2.לא מומלץ תגובה ל - 1

אתונה נחמדה, ויש בה כמה אתרי תיירות מרשימים (האקרופוליס) שלא הייתי מחמיצה אבל אני לא הייתי טורחת לישון בה- אולי רק לילה אחד. מרכז העיר (פלקה + סביבות האקרופוליס) די יפה אבל שאר אתונה- ממש לא. סנטוריני- 9 שעות מעבורת (27 יורו). יש הרבה מה לראות ביוון היבשת ובאיים שיותר קרובים לאתונה.
הודעה סגורה
3.בהחלט מומלץ תגובה ל - 2

אני מאד אוהבת את אתונה, היינו בה 3 פעמים
ובפעם הראשונה לשבוע ימים. אם רוצים נסיעה של כייף
ולא בלחץ של לסמן v ולהמשיך נהנים בה מאד.
קודם כל להכיר את העיר עצמה, ואז לצאת ממנה.
נסיעה קצרה במטרו לפיראוס, ומשם רחפת לאי הידרה המקסים
(יום טיול). יציאה ברכבת (שעתיים) לנפליו`` ו/או ל``טולו``.
מלון מומלץ במרכז העיר (70-80 יורו לליה ואץ בוקר)
``גייסון אין`` קרוב לכל האתרים המרכזיים במרחק הליכה.
חשוב מאד להכין חומר, לקנות ספר ולהנות.
יש גם שופינג, גם מוסיקה טובה ואוכל טוב, ובעיקר אנשים
מקסימים. תיהנו.
הודעה סגורה
4.איך זה שבוע באתונה??:Re תגובה ל - 1

נחמד מאד בתנאי שלא חם. אם אתם עם רכב וחובבי ארכיאולוגיה תוכלו לנסוע ליום אחד לקורינתום ולטפס, יום אחד לדלפי ולטפס... ואם לא תהנו מהמוסיקה, מהטברנות, מהשווקים. המוזיאון מעניין, פיראוס - לאכול דגים ליד הנמל. מצטרפת להמלצה לגבי הידרה ונפליון.
הודעה סגורה
5.איך זה שבוע באתונה??:Re תגובה ל - 1
באתונה עצמה לדעתי לא כדאי יותר מיומיים לכל היותר.
בשאר הימים כדאי לצאת מהעיר בין היתר למקומות שהזכירו קודמי רק שלא ברור לי למה לנסוע ןלחזור כל יום למקומות האלה במקום לקחת רכב ולעשות טיול כמו שצריך באיזורים בהם נמצאים המקומות האלה.
הודעה סגורה

אתרי למטייל: טיולי - טיולים בישראל | משפחות - טיול עם ילדים | שלג - סקי וסנובורד | עפתי - אתר למטייל לתרמילאים | ציוד טיולים (הקטלוג הוירטואלי) | ביטוח נסיעות לחו"ל
מידע מיוחד למטיילים: טיולי 50 פלוס | נסיעת עסקים | מזג אוויר למטיילים

About Lametayel ; דרושים ללמטייל ; עידכוני RSS ; מפת אתר ; תקנון האתר ; דיוור אלקטרוני ; צור קשר

Copyright © 1999 - 2014. Created by Lametayel.co.il * למטייל ברשת 1999 - 2014 © כל הזכויות שמורות.

פרסמו אצלנו