נא להמתין...

צפון אמריקה הגדולה, עם הערים האדירות של ארה"ב והנופים הנפלאים של קנדה - אין טיול יותר מספק מזה. כל מה שאתם צריכים על טיול ביעד נמצא ממש כאן בפנים. מנהל: מוני
1.מישהו מכיר הצגות מומלצות בניו-יורק?
אני טסה לניו-יורק בתחילת אוקטובר ואני רוצה לראות שם הצגה אחת או שתיים. חוץ מ MAMA MIA יש עוד הצגות/מחזמרים ממולצים?

ואיפה אפשר לקנות כרטיסים במחיר נורמאלי? נכנסתי לאתרים וראיתי כרטיסים לשורות האחוריות ב-161$ (מקדימה200$)!! זה הגיוני?!
2.מישהו מכיר הצגות מומלצות בניו-יורק?:Re תגובה ל - 1

אני ראיתי שתיים-
את לא רק בלונדינית (leagely blonde) שבעיני היא מעולה מאוד מאוד. שחקנים מוכשרים (איזה קול יש להם כשהם שרים, אלוהים!!), הצגה דינמית, האנגלית אמריקאית וקל להבין, תפאורה מהממת- יצאנו בשוק!
קנינו כרטיסים לזה באיזור טיימס סקוור, לא זוכרת את הכתובת המדויקת נדמה לי ב8 על רח` 46-47. מקומות למעלה במרפסת ב55 דולר (כולל מס). פשוט בקופה שאלנו מה הכרטיסים הכי זולים.
אחרי ההצגה הזאת אמרנו שאנחנו חייבים לראות עוד הצגה.

להצגה השניה, קנינו כרטיסים בתיאטרון עצמו כמה ימים לפני.
ראינו את מרי פופינס שאמנם היא קלאסיקה אבל פחות נהננו מממנה- בעיקר בגלל האנגלית הבריטית, וגם לפעמים היתה לנו בעיה לשמוע את המילים, אבל שוב אולי זה רק לנו.
השירים והריקודים נפלאים, התפאורה מקסימה והחלק השני של ההצגה הרבה יותר יפה מהראשון. הכרטיסים גם היו במרפסת עליונה, ועלו 25 דולר.
הודעה סגורה
3.מישהו מכיר הצגות מומלצות בניו-יורק?:Re תגובה ל - 2
אז אני אלך להצגה הראשונה שאמרת.תודה רבה.
אני ראיתי כרטיסים להצגה מאחורה ב-161$, אני אלך לטיימס סקוור.
הודעה סגורה
4.מישהו מכיר הצגות מומלצות בניו-יורק?:Re תגובה ל - 1
היי,
אנחנו ראינו פנטום האופרה , ב59$ לכרטיס מיקום מרכזי ומצוין\\
קנינו כרטיסים באותו יום של ההצגה , חצי שעה לפני שהתחילה בערך בTKTS ,טיימס סקוור רחוב 45 , בהנחה של 50% , אין לי מושג איך אבל תוך 5 דקות המתנה בדיוק היינו בקופה עם הכרטיסים.

בהחלט מזל , ובהחלט ממליצה על ההצגה.
הודעה סגורה
5.מישהו מכיר הצגות מומלצות בניו-יורק?:Re תגובה ל - 1

אחד המופעים היותר מומלצים הוא ה Blue Man Group.

יש לך אפשרות לחסוך את דמי הכרטיס ולהציע את עצמך ככרטיסנית, ולראות את המופע חינם אין כסף.
בכל הצגה נדרשים לתפקיד 4 ``מתנדבים``. התפקיד הוא לעזור לאנשים למצוא את מקומם לפני ההצגה ובסופה לעבור בין מקומות הישיבה לוודא שאף אחד לא שכח ארנק מעיל וכו`.
הודעה סגורה
6.אילן נשמע מעניין בהחלט אבל תגובה ל - 5
אייך עושים זאת? כמה זמן צריך לבוא מראש וכן אייך אני אדע לעשות את העבודה שהרי אני לא מכירה את אולם ההצגות.
הודעה סגורה
7.המפיקים תגובה ל - 1
יופי של הצגה. אני ראיתי גם את ההפקה בניו יורק וגם את זו פה של הקאמרי בתל אביב ואין מה להשוות- זו שבניו יורק מצויינת. תקבלו פה גם בונוס נוסטלגי- טוני מ``מי הבוס?`` מככב בתפקיד הראשי...
הודעה סגורה

כולם מכירים את הדוכן של TKTS בטיימס סקוור המוכר כרטיסים בחצי מחיר. מה שהרבה לא מכירים זה את הדוכן השני שלהם ב south street seaport בדאון טאון שמוכר את אותם כרטיסים בהרבה פחות תור וגם מוכר כרטיסים להצגות הצהריים של היום שלמחרת!

ואם כבר הגעתם ל south street seaport - חבל לפספס את תערוכת Bodies המדהימה.
הודעה סגורה
9.ועוד משהו בנושא תגובה ל - 8

הדוכן בדאון טאון נפתח ב 11 בבוקר לעומת אחיו בטיימס סקוור שנפתח ב 3 אחה``צ.
הודעה סגורה
10.TKTS:Re תגובה ל - 8

אחלה טיפ אופיר, תודה!
הודעה סגורה

אתרי למטייל: טיולי - טיולים בישראל | משפחות - טיול עם ילדים | שלג - סקי וסנובורד | עפתי - אתר למטייל לתרמילאים | ציוד טיולים (הקטלוג הוירטואלי) | ביטוח נסיעות לחו"ל
מידע מיוחד למטיילים: טיולי 50 פלוס | נסיעת עסקים | ויזה ושגרירויות | מזג אוויר למטיילים

About Lametayel ; דרושים ללמטייל ; עידכוני RSS ; מפת אתר ; תקנון האתר ; דיוור אלקטרוני ; צור קשר

Copyright © 1999 - 2014. Created by Lametayel.co.il * למטייל ברשת 1999 - 2014 © כל הזכויות שמורות.

פרסמו אצלנו