נא להמתין...

צפון אמריקה הגדולה, עם הערים האדירות של ארה"ב והנופים הנפלאים של קנדה - אין טיול יותר מספק מזה. כל מה שאתם צריכים על טיול ביעד נמצא ממש כאן בפנים. מנהל: מוני
1.הוואי

היי. אנחנו מתים לסוע להוואי אבל מפחדים שזה יעלה מלא....
מישהו יודע כמה יקרה השהות בהוואי? האם כל פחית שתיה עולה המון והאם כל אתר עולה הרבה? האם להיות שם שבוע מצריך עוד הרבה מעבר לתשלום המלון והטיסה....?
האם מומלץ מלון עם ארוחות או לאכול בחוץ, מבחינת מחיר?
והאם השכרת הרכב והטיסה לאי אחר עולים הרבה?
אם מישהו היה לאחרונה ויכול קצת לספר לנו על המחירים נשמח מאוד!!!!
שולה.
2.הוואי:Re תגובה ל - 1

I just came back from a month and a half in Hawaii. I can answer some of your question.
The food-restaurants are pretty normal, lets say more like europe so its not THAT expencive.
I found it cheaper to eat outside than to cook food.
A flight to other islands is between50-100$, not to bad
The sights are at a normal price range, like everywhere in the states. The hotels are not cheap but not something that will kill your budget
Anyway Hawaii is an amazing place that is worth every dollar you spend.
הודעה סגורה
3.הוואי:Re תגובה ל - 1
לפחות בשנת 2000 היא הייתה יקרה משמעותית מיתר ארה``ב
אבל הוואי גם שווה את זה. אכן פחיות שתיה היו יקרות פי 2 בחלק מהמקומות (אתרים תיירותיים). לא זכור לי לגבי מסעדות
אבל בתי מלון יותר יקרים בממוצע. למרות זאת אני לא הייתי מוותר על התענוג הזה.
הודעה סגורה
4.הוואי:Re dana תגובה ל - 2

thanks!!!
so what do u recommend me to do? book a flight with hoetl from istael or just flight and find there the hotel? and what the name of the hotel u had? and where...?
הודעה סגורה
5.הוואי:Re dana תגובה ל - 4

היי שולה

הייתי בהוואי 10 ימים ביוני האחרון. הוואי יקרה בלפחות 30-40 אחוז מארה``ב בכל דבר - ממסעדות ועד חלב בסופרמרקט. המלונות מאד יקרים. הטיסות הפנימיות זה אולי הדבר היחיד שניתן להשיג בזול יחסית. גם האטרקציות יקרות בהתאם.

הוואי מדהימה ושווה את ההשקעה. אנחנו היינו בהונולולו ליומיים ואז 4 לילות בקוואי ו 4 במאווי. אחרי כל זה, אני ממליץ על הונולולו ומאווי יותר מאשר על קוואי. בביג איילנד לא היינו ושמענו שהוא מקסים בפני עצמו אבל זה ישאר לפעם הבאה.

הדרך שלנו לחסוך היתה בדמות כרטיס Entertainment שמזמינים באינטרנט. הוא נותן 50% הנחה למלונות דירות של רשתות Outrigger, resortquest. הוא גם נתן 50% הנחה על מלון הילטון בקוואי. עם הכרטיס בא ספר הנחות וקופונים של 2 במחיר 1 במסעדות ועוד כמה דברים טובים.
הודעה סגורה

אתרי למטייל: טיולי - טיולים בישראל | משפחות - טיול עם ילדים | שלג - סקי וסנובורד | עפתי - אתר למטייל לתרמילאים | ציוד טיולים (הקטלוג הוירטואלי) | ביטוח נסיעות לחו"ל
מידע מיוחד למטיילים: טיולי 50 פלוס | נסיעת עסקים | מזג אוויר למטיילים

About Lametayel ; דרושים ללמטייל ; עידכוני RSS ; מפת אתר ; תקנון האתר ; דיוור אלקטרוני ; צור קשר

Copyright © 1999 - 2014. Created by Lametayel.co.il * למטייל ברשת 1999 - 2014 © כל הזכויות שמורות.

פרסמו אצלנו