נא להמתין...

התחושה הממכרת על השלג, הלבן המבהיק בשמש - אין כמו גלישת סקי או סנובורד! פורום הסקי והסנובורד הוא המוביל בתחומו בארץ, ותוכלו למצוא בו מידע על אתרים מומלצים, חידושים מעולם הגלישה והמון עצות טובות! מנהל: K M
1.סיכום בורביץ - הגלישה בבוץ!
חזרתי מאותה חופשה קצרה עליה דנו פה בפורום. ניסיתי את הפורמט של סופ``ש (רביעי - שבת) ליעד קרוב שגם קרוב לשדה``ת. להלן רשמיי: 1. אתר הסקי: נחיתה בסופיה (טיסת אל על). המרחק מסופיה לבורוביץ הוא שעה בדרכים לא דרכים, כבישים כמו ציר טנקים. רכבים מאד ישנים - אותנו העבירו בטרנזיט של ימי השוטר אזולאי, מקרטעת כולה ונהג מטורף. העיירה עצמה מאד ציורית ובעלת נוף אלפיני קלאסי. הבעיה בה היא ההתנהגות של המקומיים. רמת השירות שואפת לאפס, רמת האוכל - נשק להשמדה המונית !!! לא לאכול בשר !! ליצמד לפסטות וסלט פשוט. המקומיים שם, חלקם דוברים עברית טובה וחלקם עילגת !! למה ? משום שרובם עובדים בקיץ בורנה (מושבת ישראלים קלאסית). אם יוצאים לרחוב נתקלים כל רגע באדם שמנסה לשכנע אותך לבוא לקנות אצלו / לאכול אצלו. במסעדה מסויימת אפילו שילמנו בשקלים !! ``אח שלו`` ו``דוד שלו`` - מילים מאד נפוצות אצל הבולגרים. כמובן גם הרבה קללות בעברית. אין איפה לטייל פרט לרחוב וחצי, תשתיות הרחוב מאד גרועות, הרבה בוץ ! בכלל ניתן לראות בבירור את שאריות הקומוניזם ואת העוני. כולי תקווה שהאיחוד יעזור להם. רמת המחייה יחסית זולה, למרות שהם מתחילים להבין את הפואנטה ומעלים מחירים. וויכוח על מחיר זה משהו מאד מקובל. בכלל התרשמתי שבורוביץ מתנהגת כמו תורכיה בדיוק. חליפות מאד זולות - בין 300 ל 1000 ש``ח. למרות זאת לא קניתי משום שמקוריות החליפה עומדת בסימן שאלה גדול. בכלל בולגריה ידועה ברמות הזיופים בה - דיסקים, בגדים, ציוד סקי. לזכותם יאמר שהם מודיעים לך שזה מזוייף. לא מנסים לתחמן. ישנו במלון ``ice angels``. מלון מצויין. על המסלולים, חדש לגמרי. אמנם הוא די מודרני ומוציא את הקסם האלפיני ממנו אבל רמת החדרים גבוהה. אוכל ?? חצי פנסיון לקחנו, חוץ מקפה לא העזנו לאכול כלום. 2. מסלולי הסקי: אתר קטן. בימים טובים ומשובחים בשלג הגלישה פנטסטית. אנחנו נפלנו כידוע על תקופה קשה. אדמה, סלעים, בוץ בשפע, קרח ומה לא הם מנת חלקם של המסלולים בימים אלו. התותחים אינם יכולים לעבוד משום שהטמפ` עדיין גבוהה. רמת הרכבלים בינונית, גונדולה אחת מאד ישנה שמעט רוח והם מסרבים להפעילה, כל השאר טי ברים ו chair lift. יש אולי 50 ק``מ מסלולים אבל כל מסלול ``מלמילאן``. ביום שבת אחרי שירד קצת שלג בלילה יכלתי לנצל את המסלולים במקצת ובהחלט כאשר יש תנאים טובים מסלולים מקסימים, ארוכים מאד, מעורבים ברמת הקושי שלהם. האתר אינו מתאים כל כך לסנובורד, יותר לסקי. אני מאמין שבתקופות טובות יותר אפשר להוציא הרבה יותר מהמסלולים. נסענו שמונה חבר`ה. שלושה גולשים כבר כמה שנים טובות והשאר דנדשים בענף. החבר`ה לקחו מדריך של המלון שליווה אותם לאורך שלושת הימים. המדריך מקצועי, מדבר אנגלית שוטפת ואף כמה מילים בעברית. מכיר את האופי הישראלי ואת הרצון לעלות לשחורים אחרי חצי יום גלישה ויודע לרסן את זה. 3. אפרה סקי: יש ברים בשפע, האנגלים שולטים שם ביד רמה וכך כמובן גם האלכוהול. המקום המומלץ ביותר הוא ה buzz bar. האלכוהול זול מאד (וודקה רד בול 20 ש``ח), בירה מקומית (7 ש``ח), בירה מיובאת (12 ש``ח). גם כאן שתצאו לסיבוב לילי יקפצו עליכם מכל הצדדים ``משכנעים`` למינם. כמות מועדוני החשפנות שם היא מטורפת, בכל מקום יש איזה מועדון חשפנות !! 4. אטרקציות באתר: במלון שלנו יש ספא מעולה. ב 20 leva שזה 60 ש``ח תוכלו להתפנק בז`קוזי, בריכה, חמאם, מסז` וכו` ולאורך כל היום !! יש גם השכרת אופנועי שלג וכדומה אבל לא ניסיתי. לסיכום: תנאי הגלישה היו גרועים. כמו שדיווחתי ליוס, אם לא יקרה משהו קיצוני במזג האוויר (וזה כולל גם את בנסקו) אני ממליץ לדחות/להעביר/לבטל נסיעה בעתיד הקרוב. יחד עם זאת האתר משאיר בך את הספק שאילולא היו תנאי גלישה טובים אז הסקי היה מצויין. אין מה להשוות ולו במעט את האתר לאתרים אירופים קלאסים. לבולגרים יקח קצת זמן. חופשת הסופ``ש מסתמנת כפתרון מצויין לאלו עם בעיות עבודה/משפחה וכו`. ולמחירים: סקי פס - 150 ש``ח ליום (אין הנחה משמעותית לשלושה ימים או שבוע, משהו כמו 5 שקלים הנחה). המצחיק הוא שבסופ``ש הם לוקחים פחות !!! 75 ש``ח בסופי שבוע. לכן כדאי לקנות כל יום סקי פס. הסקי פס אינו אלקטרוני, צריך להעביר אותו כל פעם ברכבל. אין צורך בתמונה. ציוד - השכרת ציוד לשלושה ימים - 270 ש``ח. לשבוע שלם זה 500 ש``ח. הדרכה - 300 ש``ח לשלושה ימים. 450 לשבוע. אני יצאתי לדיל שכלל הכל כולל מלון HB, טיסה סדירה, ציוד והדרכה (לא כולל סקי פס) ב 400 יורו. בקרוב יגיעו גם התמונות (הכנתי לכם מכל טוב) שתבינו את רמת התנאים, וגם כמובן סרט שימחיש לכם איך גולשים על בוץ !! (את זה יוס עוד לא לימד אותי :))) לשאלות אני פה... תהנו...
2.כמה חבל אבל!!! תגובה ל - 1

מאחר וזה היה רק סופ``ש אולי תצא לחופשה כמו שצריך כאשר יהיה שלג ותכפר על גלישה בבוץ.
הודעה סגורה
3.כמה חבל אבל!!!:Re תגובה ל - 2
בהחלט. ידעתי מראש שבמרץ אני בארה``ב לכן לא היתה לי בעיה לקחת הריסק.
הודעה סגורה
4.איזה בוץ עדיף? תגובה ל - 2

הבוץ בבורובץ או בחרמון?
הודעה סגורה
5.העיקר שחזרת שלם. ברוך השב. תגובה ל - 4
הודעה ללא תוכן
הודעה סגורה
6.איפה מצאת דיל כזה? תודה תגובה ל - 1

הודעה ללא תוכן
הודעה סגורה
7.רק לא הבוץ הלבנוני תגובה ל - 4
הודעה ללא תוכן
הודעה סגורה
8.סיכום בורביץ - הגלישה בבוץ!:Re תגובה ל - 1
הי ברק. חבל שכך מצאת את האתר. תודה על הדווח המפורט ועל הסרטון שבדרך. למדתי מניסיונך.
הודעה סגורה
9.איפה מצאת דיל כזה? תודה:Re תגובה ל - 6

בקלאב מד(בפתח)
הודעה סגורה
10.חזק זהבה :))) תגובה ל - 9
זכי, אי אפשר לפרסם פה חברות נסיעות.
הודעה סגורה
11.ברוך השב!:Re תגובה ל - 1
אני שמח שהוצאתם את המקסימום ממה שהיה ובסך הכל נהנתם גם אם השלג היה רחוק מלהלהיב. בטח עוזר לתחושה שזה רק האפריטיף והמנה העיקרית תיהיה המיטב שבמיטב שחופשת סקי יכולה להציע.
הודעה סגורה
12.חזק וצונזר למרות זאת תגובה ל - 10

מה כבר אמרתי? בחייאת צוחקים...........
הודעה סגורה
13.בורובץ - נסיעה בסוף השבוע תגובה ל - 1
היי ברק. אנחנו קבוצה של 4 משפחות הנוסעות ביום שבת לבורובץ (מלון רילה). מכיוון שהתחזית להמשך וסוף השבוע הינה לכ - 40 ס``מ שלג - אנחנו ממשיכים כמתוכנן. מספר שאלות: - האם משכירים שם קסדות לילדים? - האם ה - T ברים הצמודים לרילה הם היחידים הפתוחים בסמוך למלון או שיש גם רכבלים פתוחים בסמוך לרילה? - אם בכל זאת נרצה לסעוד - האם יש מקום מומלץ מחוץ למלון. - האם יש טיפים מיוחדים ששמעת ביחס למלון רילה? המון תודה על האינפורמציה והפירוט.
הודעה סגורה
14.סיכום בורביץ - הגלישה בבוץ!:Re תגובה ל - 1
תודה ברק מה המצב היום מבחינת שלג? מה צפוי שבוע הבא?
הודעה סגורה

אתרי למטייל: טיולי - טיולים בישראל | משפחות - טיול עם ילדים | שלג - סקי וסנובורד | עפתי - אתר למטייל לתרמילאים | ציוד טיולים (הקטלוג הוירטואלי) | ביטוח נסיעות לחו"ל
מידע מיוחד למטיילים: טיולי 50 פלוס | נסיעת עסקים | ויזה ושגרירויות | מזג אוויר למטיילים

About Lametayel ; דרושים ללמטייל ; עידכוני RSS ; מפת אתר ; תקנון האתר ; דיוור אלקטרוני ; צור קשר

Copyright © 1999 - 2014. Created by Lametayel.co.il * למטייל ברשת 1999 - 2014 © כל הזכויות שמורות.

פרסמו אצלנו