נא להמתין...

צפון אמריקה הגדולה, עם הערים האדירות של ארה"ב והנופים הנפלאים של קנדה - אין טיול יותר מספק מזה. כל מה שאתם צריכים על טיול ביעד נמצא ממש כאן בפנים. מנהל: מוני
1.מונטריי או כרמל

הי לכולם אוגוסט -משפחה עם שני בנים בני 7 10 האם כדאי מונטריי או כרמל? אני חוששת שהבנים שלי לא ``יעמדו`` בשתי עיירות ציוריות בזה אחר זו... מה ``יותר עדיף``? מה יש לראות בכל אחת מהן? תודה
2.מונטריי או כרמל:Re תגובה ל - 1
לא הייתי מכנה את מונטרי בהכללה כציורית אלא מבסס את הביקור בה באיזור הנקרא:- Pacific Grove & New Monterey שם האקווריום, שם חנויות המותגים והבילוי ב-Cannery Row ,שם מסלול הליכה לאורך חופו של מפרץ מונטרי(Montwerey Bay Coastal Trail), שם הגישה אל המסלול הרכוב של ה-17 מייל. לגבי כרמל שהיא אכן הציורית בהגדרתה, פרט לבתי העשירים אפשר גם להסתובב בין העשרות הרבות מאד של גלריות לאורך הרחוב הראשי והרחובות החוצים אותו. כך שזה לא מה שישבור את רוח ילדייך,ואם את מרגישה שהם בכל זאת מתחילים להראות סימנים של קוצר רוח בכרמל,תכננו הביקור בה בשעות כאלה שתמצאי להם מפלט בזלילה במסעדה זו או אחרת. מוני
הודעה סגורה
3.תוספת קטנה תגובה ל - 2
אתנחתא נוספת תוכלו למצוא בחוף הים של כרמל (בסוף הרחוב הראשי)
הודעה סגורה

אתרי למטייל: טיולי - טיולים בישראל | משפחות - טיול עם ילדים | שלג - סקי וסנובורד | עפתי - אתר למטייל לתרמילאים | ציוד טיולים (הקטלוג הוירטואלי) | ביטוח נסיעות לחו"ל
מידע מיוחד למטיילים: טיולי 50 פלוס | נסיעת עסקים | מזג אוויר למטיילים

About Lametayel ; דרושים ללמטייל ; עידכוני RSS ; מפת אתר ; תקנון האתר ; דיוור אלקטרוני ; צור קשר

Copyright © 1999 - 2014. Created by Lametayel.co.il * למטייל ברשת 1999 - 2014 © כל הזכויות שמורות.

פרסמו אצלנו