נא להמתין...

מה יותר נפלא מלחוות את הטיול בחו"ל עם האנשים שאתם הכי אוהבים? בפורום טיולי משפחות תוכלו למצוא את כל המידע שחשוב לכם לגבי טיול עם הילדים - באירופה, בארצות הברית ובעולם כולו. מנהלת: יונית
1.מלון מומלץ ולא יקר בתאילנד
האם אתם מכירים מלון ממולץ למשפחה עם ילדה בת שנתיים?
איזור בנקוק וקוסאמוי?

תודה.
2.מלון מומלץ ולא יקר בתאילנד:Re תגובה ל - 1

השאלה איזה סוג של מלון ומה מתאים לכם ? האם חדר עם TV, מקרר ומזגן ב guesthouse מתאים או שאתם מעוניינים במלון עם ברכה וכל הפינוקים ובאיזה עלות ?
באיזה איזור ?
הודעה סגורה
3.מלון מומלץ ולא יקר בתאילנד:Re תגובה ל - 2
היי ברוך ,

קוסאמוי - מלון בסדר גודל של 2000-1500 באט בצאוונג ביץ.
חובה מזגן , אין צורך בטלויזיה, נחמד אם תהיה גם בריכה.
מקום נקי והכי חשוב מרווח (בעלי עושה יוגה) .

לגבי בנקוק - הפעם האחרונה שביקרתי מתאילנד היה לפני 7 שנים כתרמילאית ולכן לנתי בקוואסן.
לא איכפת לי ללון שם גם הפעם באותם עלויות שציינתי מעלה .

תודה .
הילי.
הודעה סגורה
4.מלון מומלץ ולא יקר בתאילנד:Re תגובה ל - 1

הילי שלום!
כדאי לשאול גם בפורום אסיה ולהיעזר בטיפים הקיימים באתר לגבי מקומות לינה בתאילנד.
תאילנד
הודעה סגורה
5.מלון מומלץ ולא יקר בתאילנד:Re תגובה ל - 3

הי,
לגבי קוסאמוי לא הייתי ואני לא מכיר.
לגבי בנקוק אנחנו לנו במקום שנקרא new siam 3 שנמצא ברחוב רמבוטרי באזור הקוואסאן. חדר עם TV , מזגן, מקרר ומקלחת ל 2 עלה 750 באט ולשלושה 1050 באט באוגוסט.
המקום חדש ולא מופיע עדיין באתרי האינטרנט.
המחיר של מונית משם לאזור הקניונים כ 100 באט וההבדל במחירי המלון גדולים (באסור הקניונים יעלה לך חדר הכי פשוט כ 1500 באט (מבירור שעשינו לפני הנסיעה שלנו).
ברוך
הודעה סגורה
6.מלון מומלץ ולא יקר בתאילנד:Re תגובה ל - 4

המלון הכי מומלץ באזור הקוו סאן בדיוק מול בית חבד הוא VIENGTAI HOTEL מלון 3 כוכבים עם מזגן ובריכה ןארוחת בוקר עולה 1500 באט באמצעות סוכניות הנסיעות.
הודעה סגורה

אתרי למטייל: טיולי - טיולים בישראל | משפחות - טיול עם ילדים | שלג - סקי וסנובורד | עפתי - אתר למטייל לתרמילאים | ציוד טיולים (הקטלוג הוירטואלי) | ביטוח נסיעות לחו"ל
מידע מיוחד למטיילים: טיולי 50 פלוס | נסיעת עסקים | ויזה ושגרירויות | מזג אוויר למטיילים

דרושים ללמטייל ; עידכוני RSS ; מפת אתר ; תקנון האתר ; דיוור אלקטרוני

Copyright © 1999 - 2014. Created by Lametayel.co.il * למטייל ברשת 1999 - 2014 © כל הזכויות שמורות.

פרסמו אצלנו