נא להמתין...

אוסטרליה הענקית עם הערים השוקקות והמדבריות המהפנטים, ניו זילנד עם הירוק והכבשים, וכל איי גן עדן מסביב - לא פלא שלמטיילים אף פעם לא נמאס מהאיזור הזה. צריכים עצות לטיול בדרום הפסיפיק? זה המקום בשבילכם! מנהלת: שקד
1.הוצאת כרטיס סטודנט

שלום לכולם,
אני שוקלת להוציא כרטיס סטודנט בין-לאומי. נרשמתי לאוניברסיטה העברית, אבל ביטלתי את הרשמתי. למרות זאת נשאר לי הטופס שעליו רשום כי ''אנו שמחים להודיע לך כי התקבלת ללימודי תואר ראשון בלה בלה בלה''
האם זה הטופס שצריך ללכת עמו לאיסתא להוציא כרטיס סטודנט?
ואם אוציא כרטיס סטודנט, יש טעם להוציא גם כרטיס YHA ?
אני עוד שבועיים טסה, אשמח לתשובות מהירות :+)
נ.ב- אני אהיה גם בנ''ז וגם באוסטרליה (כל אחת חודשיים)
2.הוצאת כרטיס סטודנט:Re תגובה ל - 1
אני לא חושבת שכרטיס סנודנט הוא תחליף לכרטיס YHA....
אני גם לא כ''כ בטוה שבאוסטרליה וניו זילנד הוא נותן כ''כ הרבה הנחות...
הודעה סגורה
3.כרטיס סטודנט מיותר תגובה ל - 1

לדעתי עדיף כרטיס YHA על פני כרטיס סטודנט. כרטיס YHA נותן יותר הנחות, גם במגוון המקומות שיתנו לך הנחה וגם באחוז ההנחה. בנוסף את מקבלת כרטיס חבר באכסניות האיכותיות של הרשת מה שנותן הנחה של 4$AUS ללילה באכסניות הרשת ו2$NZ בניו זילנד ופטור מעמלות על פריטת טרבל צק בסניפי תומס קוק (רשת חלפנים גדולה). כרטיס YHA (אנ''א או HI בארץ) ניתן להוציא באיסת''א או באכסניות הרשת תמורת 32 שקל.
הודעה סגורה
4.אני דווקא לא מסכימה תגובה ל - 3

וחושבת שדווקא כן כדאי להוציא כרטיס סטודנט, שנותן לך, אגב, הנחות בכניסה לכל מיני מקומות, בנסיעה במעבורות, בטיסות וכו`.
הודעה סגורה
5.לדעתי כדאי תגובה ל - 1
לי היו שני הכרטיסים - ובכל אחד השתמשתי! היו הרבה מקומות שנתנו הנחה לשניהם, אבל היו גם מקומות שנתנו הנחה רק לאחד הכרטיסים.
כרטיס סטודנט מאוד מאוד יעיל גם בארץ, אגב...
לדעתי למי שיש אפשרות להוציא אותו - הוא שווה את ההשקעה של ה50 ש''ח או כמה שזה עולה... זה מחזיר את עצמו.
כרטיס YHA מומלץ גם הוא - וגם הוא עולה רק 30ש''ח, כך שזה באמת סכום זניח בחישוב הכולל של הטיול.
הודעה סגורה
6.תודה. ומה לגבי טופס ? תגובה ל - 1

הודעה ללא תוכן
הודעה סגורה
7.תודה. ומה לגבי טופס ?:Re תגובה ל - 6

כדי להוציא תעודת סטודנט את אכן צריכה להוכיח שאת סטודנטית. נראה לי שהאישור שיש לך יכול לענות על הדרישות, אבל ממליצה לך לבדוק מול איסתא לפני כן טלפונית.

בנוסף, אל תשכחי להביא איתך תמונת פספורט.
הודעה סגורה
8.תודה. ומה לגבי טופס ?:Re תגובה ל - 7
הבנתי שיש גם כרטיס צעיר של איסתא שנותן את אותם ההנחות כמו של כרטיס סטודנט.. תקנו אותי אם אני טועה
הודעה סגורה
9.אתה טועה תגובה ל - 8

הודעה ללא תוכן
הודעה סגורה
10.אתה טועה:Re תגובה ל - 9
מישהו שהיה שם עם חבר שלו, לאחד היה כרטיס צעיר, ולשני כרטיס סטודנט, ושניהם קיבלו את אותם ההנחות.. את בטוחה שאני טועה?
הודעה סגורה
11.לדעתי כדאי:Re תגובה ל - 5
האם כרטיס YHA הוא כרטיס אישי?
הכוונה היא שאם למשל אני נוסע עם עוד חבר,
ורק לי יש כרטיס הוא גם יוכל להנות מההנחה?
הודעה סגורה
12.לגבי כרטיס YHA תגובה ל - 11

אכן כן. מדובר בכרטיס אישי. כתובים על הכרטיס גם פרטייך האישיים, כך שלא ניתן להעביר אותו לאף אחד.

ממליצה לך,אגב, להוציא אותו בארץ. עולה סה''כ 30 ש''ח, בעוד שבאוס`, למשל, עולה פי 3.
הודעה סגורה
13.מוזר.. תגובה ל - 10

אני לא שמעתי על כרטיס כזה. אתה בטוח שזה היה של איסתא?
הודעה סגורה
14.מוזר..:Re תגובה ל - 13
כן, זה גם נראה אותו דבר חוץ מזה שרשום ''צעיר'' במקום ''סטודנט''...
מכיוון שאני לא נרשם ללימודים בשנתיים הקרובות, נראה לי שאלך להוציא כרטיס כזה :)
מקסימום, אם הבחור הזה עבד עלי, הלכו 50 שקלים.
הודעה סגורה
15.כרטיסי חבר תגובה ל - 14

יש תופעה כזו, שאנשים שעובדים בכל מיני מקומות (בעיקר כשאין להם כח) נוטים לא לבדוק כרטיסי חבר עד הסוף.
ויכול להיות שזה תופס יותר עם כרטיסים בשפות מוזרות שאנשים לא יודעים לקרוא (עברית).

לכן יש מצב שמדי פעם תוכל לקבל הנחות גם בעזרת כרטיס תושב צפון.

יכול להיות שככה אפשר לקבל הנחות עם כרטיס ''צעיר Whatever''
הודעה סגורה
16.תבדוק את העניין הזה טוב טוב תגובה ל - 14

!!

..זה עדיין נישמע לי מוזר..

בכל מקרה, תעדכן אם זה אכן אפשרי..(אעפ''י שאני בספק רב)
הודעה סגורה
17.אתה לא טועה... תגובה ל - 14
יש דבר כזה שנקרא ''כרטיס צעיר בינ''ל'' - והוא ניתן לאנשים עד גיל 26. בחלק מהמקומות מכבדים אותו, ובחלק לא. יש בהרבה מקומות אפשרות לקבל איתו הנחה, אבל זו לא בדיוק אותה הנחה או באותם מקומות כמו כרטיס סטודנט.
מצרפת לינק לאתר שמפרט. הכרטיס נקרא Youth card (IYTC) . צריך לבחור את סוג הכרטיס, אח''כ את המדינה שבה מתכוונים לטייל ואז עולה רשימה של כל ההנחות...
בהצלחה.
אנה.

נ.ב.
ברוב המקומות שמכבדים את הכרטיס הזה מכבדים גם את ה-YHA ושניהם מזכים באותה הנחה... זה כרטיס שקיים, אבל אני לא בטוחה שהוא שווה...
International Youth Card Discounts
הודעה סגורה
18.כרטיס צעיר אכן קיים תגובה ל - 13

עולה קצת פחות מכרטיס סטודנט, צריך להיות מתחת לגיל 26 בשביל לקבל אותו ונתן כמעט את אותן הנחות!
הודעה סגורה
19.ולגבי אוסטרליה, ה-YHA מספיק תגובה ל - 18

בהחלט ! ב-99% מהמקרים ששאלנו- יש הנחה לסטודנטים? קיבלנו תשובה שלילית (גם אחרי שדחפנו להם את הכרטיס שיראו שבאמת יש לנו), לעומת זאת על YHA מקבלים הנחות במקומות רבים, אפילו בחלק מחברות השכרת הרכב, מועדוני צלילה ועוד.. כדאי לבקש באכסניות את חוברת ההנחות שמפרטת את כל האכסניות ואת כל נותני השירות שנותנים הנחות.
אני לא יודעת לגבי תחבורה ציבורית, יכול להיות ששם כרטיס סטודנט מעניק הנחות רבות יותר אבל לא השתמשנו בזה, כי קנינו רכב.
הודעה סגורה
20.זה קצת מצחיק תגובה ל - 14

אני מדמיינת לעצמי סיטואציה שבה אתה בא לקנות כרטיס רכבת, למשל. הם יכולים לראות אם אתה צעיר או לא, לא נראה לי שיש צורך בכרטיס בשביל להוכיח שאתה צעיר.
סטודנטים, לעומת זאת, הם עניים ולכן צריך לתת להם הנחות, ואז צריך להוכיח שאתה סטודנט ולא סתם מתחזה למישהו שרוצה הנחה.

לגבי ההנחות שמקבלים, למיטב זכרוני ההנחות של YHA ושל כרטיס הסטודנט הן די זהות. כרטיס הסטודנט נותן הנחה גדולה מאוד ברכבות של אוסטרליה (לא בטוחה לגבי ה-YHA). תכל`ס, הפעם היחידה שזכורה לי שבה קיבלתי הנחה דווקא מכרטיס הסטודנט ולא מה-YHA היתה כשהלכתי לראות סרט בנוסה.
הודעה סגורה
21.לא תמיד אפשר לראות... (-: תגובה ל - 20
כרטיס צעיר הוא עד 26 (ואגב, של אותה חברה כמו כרטיס סטודנט -ISTC).
אני מכירה כמה וכמה אנשים שבגיל 26 יכולת בקלות לחשוב שהם בני 30, ולעמות זאת יש לי חברה שגם בגיל 24 עוד נסעה עם כרטיסיות נוער (כי זה מה שהנהג באגד נתן לה כשהיא ביקשה כרטיסיה, והיא לא טרחה לתקן אותו...)

אגב, מה שמצחיק הוא שחוץ משני הכרטיסים האלה, יש להם גם ''כרטיס מורה בינלאומי''...
זה כבר באמת קורע, לא?
(-: (-: (:
בחיי...
הודעה סגורה
22.לגבי הקולנוע... תגובה ל - 20

אפשר פשוט ללכת ביום שלישי ואז מקבלים הנחה בכל שעות היום ומשלמים רק 8.5 דולר, גם אם אתה לא סטודנט.
בימים רגילים הנחה לסטודנט היא רק עד ההצגה של 17:00
הודעה סגורה

אתרי למטייל: טיולי - טיולים בישראל | משפחות - טיול עם ילדים | שלג - סקי וסנובורד | עפתי - אתר למטייל לתרמילאים | ציוד טיולים (הקטלוג הוירטואלי) | ביטוח נסיעות לחו"ל
מידע מיוחד למטיילים: טיולי 50 פלוס | נסיעת עסקים | מזג אוויר למטיילים

About Lametayel ; דרושים ללמטייל ; עידכוני RSS ; מפת אתר ; תקנון האתר ; דיוור אלקטרוני ; צור קשר

Copyright © 1999 - 2014. Created by Lametayel.co.il * למטייל ברשת 1999 - 2014 © כל הזכויות שמורות.

פרסמו אצלנו