נא להמתין...

אין יותר קלאסית מאירופה: הרומנטיקה של איטליה , האוכל של צרפת , האיים של יוון , הירוק של סלובניה - והכל כל כך קרוב... אירופה כולה - ממזרח ועד מערב נפרשת לפניכם בפורום הזה. מנהלת: יונית
1.ליולי: שוק פשפשים בוינה

עוד משהו שעשוי לעניין אותך וגם הוא קשור לשוק פשפשים בוינה. דרך אגב, בשעתו קראתי כתבה על אחד מהשווקים הללו וצויין שם כי רבים מהמוכרים הם יהודים יוצאי גרוזיה שהשתקעו בוינה (או ירדו מהארץ לאחר שעלו לכאן) כך שאין להתפלא אם תשמעו עברית בשווקים ....

ליפא העגלון
(שמסתפק כרגע, בלית ברירה, בשוק הפשפשים ביפו)
שוק בוינה
2.ליולי: שוק פשפשים בוינה:Re תגובה ל - 1

ליפא, האם יש שם מציאות בביגוד ו/או תיקים וכדומה ?!
הודעה סגורה
3.ליולי: שוק פשפשים בוינה:Re תגובה ל - 2

כפי שכתבתי לא הייתי שם.
שווה ביקור אם ממילא נמצאים בוינה יותר מיום אחד.
כמו בכל שוק ובמקומות הומי-אדם, כדאי להזהר לגבי התיקים והכסף שלכם.

ליפא העגלון
הודעה סגורה
4.ליולי: שוק פשפשים בוינה:Re תגובה ל - 3
ליפא - מהאתר בגרמנית אני מתרשמת שיש שלל אפשרויות להנות משווקים בבירת וינה ושוב תודה על ההפניות! אני אהנה ודאי מהנישנושים ובעלי - מהעתיקות והמציאות... שוב תודה על ההשקעה בתשובה!
יולי
הודעה סגורה
5.ליולי: שוק פשפשים בוינה:Re תגובה ל - 4

נשמח לקרוא חוויות לגבי הנסיעה לחבל קרינתיה. חוץ ממינימונדוס לא מרבים לכתוב על המחוז כאן בפורום כאילו אנשים חולפים בו בדרך לסלובניה (בניגוד לשהות ארוכה יותר בטירול ובחבל זלצבורג) למרות שהוא בין האתרים המובילים במדינה מבחינת תיירות.

נסיעה טובה
הודעה סגורה
6.ליולי: שוק פשפשים בוינה:Re תגובה ל - 5
אני מאד סקרנית לגבי הטיול ולפי הספרים והחומר שאנחנו מכינים - זה נראה חבל ארץ מקסים ביותר. ההכנה עצמה היא חלק מרגש מאד לקראת הטיול - הספרים, החוברות, ההתכתבויות. אני עדיין מתלבטת לגבי ''וינה קארד'' - ידוע לך מה זה אומר? האם זה משתלם? טוב... זו ודאי פונקציה ישירה של כמה משתמשים בזה.
תשמרו על המולדת ועל עצמכם...
יולי
הודעה סגורה

אתרי למטייל: טיולי - טיולים בישראל | משפחות - טיול עם ילדים | שלג - סקי וסנובורד | עפתי - אתר למטייל לתרמילאים | ציוד טיולים (הקטלוג הוירטואלי) | ביטוח נסיעות לחו"ל
מידע מיוחד למטיילים: טיולי 50 פלוס | נסיעת עסקים | ויזה ושגרירויות | מזג אוויר למטיילים

דרושים ללמטייל ; עידכוני RSS ; מפת אתר ; תקנון האתר ; דיוור אלקטרוני

Copyright © 1999 - 2014. Created by Lametayel.co.il * למטייל ברשת 1999 - 2014 © כל הזכויות שמורות.

פרסמו אצלנו