נא להמתין...

אין יותר קלאסית מאירופה: הרומנטיקה של איטליה , האוכל של צרפת , האיים של יוון , הירוק של סלובניה - והכל כל כך קרוב... אירופה כולה - ממזרח ועד מערב נפרשת לפניכם בפורום הזה. מנהלת: יונית
1.אוכל כשר באוסטריה ובשוויץ

מבקשת מידע, ממי שמתמצא ויודע, לגבי זמינות מוצרים כשרים באוסטריה ובשוויץ.
(רמת כשרות מקבילה להכשר רבנות בארץ).
תודה!
2.אוכל כשר באוסטריה ובשוויץ:Re תגובה ל - 1
שלום הרשו
מצב מסעדות כשרות בשויץ ואוסטריה אם תחפש בדפים אחרים באתר אולי תמצא משהו לגבי קנית מוצרי מזון כשרים
אם תרד בסוף הדף יש הסבר על מדיניות הכשרות ובדוק אם זה לשביעות רצונך
מסעדות כשרות שויץ

מסעדות כשרות אוסטריה
הודעה סגורה
3.אוכל כשר באוסטריה ובשוויץ:Re תגובה ל - 1
אני יכול לומר לך כי באוסטריה למעט וינה קשה למצוא אוכל כשר בשוויץ לפני שנתיים ההיתי בעיירה אינגלברג היו שם קבוצה של שומרי מסורת אני חושב אפילו מבני ברק כי ראיתי אותם הולכים ברגל בשבת כנראה לכיוון בית הכנסת תנסה לבדוק לכיוון הזה
הודעה סגורה
4.לא התכוונתי למסעדות... תגובה ל - 1

תודה על תשובותיכם, אבל...
אני התכוונתי לשאול על זמינות של מוצרים כשרים ברמה של: לחם, חלב ומוצריו, בשר וכו`. האם ניתן להשיג בכל מקום, כמו בארה''ב למשל או רק במקומות ובחנויות מיוחדות.
אשמח לתשובות.
הודעה סגורה
5.לא התכוונתי למסעדות...:Re תגובה ל - 4
ככל הידוע לי אין אפשרות לרכוש אוכל קשר כי גם הלחם לא עשוי עם השומן הרגיל ובטח לא נקניקים או דברי תנובה (חלבי) לא ידוע לי למעט שאנשים לקחו שימורים נקניקים יבשים ומציות
הודעה סגורה
6.תודה יוסי!!! תגובה ל - 5

הודעה ללא תוכן
הודעה סגורה
7.תודה עופרה!!! תגובה ל - 2

הודעה ללא תוכן
הודעה סגורה
8.יש למישהו מידע אחר / נוסף? תגובה ל - 1

הודעה ללא תוכן
הודעה סגורה
9.יש למישהו מידע אחר / נוסף?:Re תגובה ל - 8
שוב שלום
אותה עיירה שדיבר עליה אנגלברג מקסימה כשלעצמה שם יש סופר כשאנחנו שהינו במלון הכשר וערכנו קניות בסופר פגשנו יהודים חרדים והם אמרו לנו מה אפשר לקנות ומה לא מה שכן אם אתה בענין של חלב נוכרי אז יש לך אפשרויות חוץ מזה אפשר תמיד להביא מהארץ וחוץ מזה אפשר לנסות לבדוק באותו מלון לגבי מוצרים כשרים ....
מצטערת שאין לי מידע נוסף...
הודעה סגורה
10.לעופרה תגובה ל - 9
המלון הכשר באנגלברג כבר נסגר.
הודעה סגורה
11.יש למישהו מידע אחר / נוסף?:Re תגובה ל - 9
לא חיפשת בקישור ששלחתי לך כאן תראי שיש סופר מרקט כשר
ומאפיה שם אני מניחה שתוכלי למצוא לחם כשר באותו קישור חפשי לגבי שוויץ באופציה של חנויות ועסקים כשרים
בהצלחה
סופרמרקט כשר וינה
הודעה סגורה
12.לעופרה:Re תגובה ל - 10
את בטוחה? אני מבינה שמביאים לשם קבוצות בטיולים מאורגנים
של שומרי מסורת
אגב צרפתי קישור שמצביע על כך שישנו מלון באנגלברג כשר
נוסעת תקני אותי אם אני טועה
בתי מלון כשרים בשוויץ
הודעה סגורה
13.יש למישהו מידע אחר / נוסף?:Re תגובה ל - 8
ברשימה שעופרה צירפה תראה שיש בציריך סופרמרקט כשר (ללא בשר).
כמו כן בדבוס ברשת eurospar יש פינה למצרכים כשרים בחודשי הקיץ. אפשר לפגוש שם המון יהודים ולהתייעץ לגבי מה ניתן לקנות.
הודעה סגורה
14.לעופרה:Re תגובה ל - 12
עופרה, אני בטוחה. אני מכירה את המלון הרבה שנים והתארחתי שם הרבה. המלון נמכר. וכשאני ביקרתי באנגלברג לפני שלושה חודשים היתה שם אכסניה לצעירים.
הודעה סגורה
15.יש למישהו מידע אחר / נוסף?:Re תגובה ל - 13
נסי לחפש גם באתר המצורף:

http://www.swissjews.org/sites/index_e.html
הודעה סגורה
16.תודה רבה לכל העונים!!! תגובה ל - 8

מצאתי בינתיים רשימה של מוצרים כשרים באתר של חב''ד בלוצרן. אחפש כנ''ל גם לגבי אוסטריה.
אשמח לשמוע אם למישהו יש מידע נוסף.
הודעה סגורה

אתרי למטייל: טיולי - טיולים בישראל | משפחות - טיול עם ילדים | שלג - סקי וסנובורד | עפתי - אתר למטייל לתרמילאים | ציוד טיולים (הקטלוג הוירטואלי) | ביטוח נסיעות לחו"ל
מידע מיוחד למטיילים: טיולי 50 פלוס | נסיעת עסקים | ויזה ושגרירויות | מזג אוויר למטיילים

דרושים ללמטייל ; עידכוני RSS ; מפת אתר ; תקנון האתר ; דיוור אלקטרוני

Copyright © 1999 - 2014. Created by Lametayel.co.il * למטייל ברשת 1999 - 2014 © כל הזכויות שמורות.

פרסמו אצלנו