נא להמתין...

קשה להתחרות ברבגוניות של דרום אמריקה - הערים השוקקות של ארגנטינה, החופים הנפלאים של ברזיל, הטבע של פרו - התרבויות של בוליביה... מטיילים מכל הסוגים כבר הבינו - אין כמו הקסם הלטיני. מנהל: איתי א.
1.דרך להגיע מקוסקו ללה פאז

אני מעוניין לדעת האם יש רכבות או אוטובוסים מקוסקו ללה- פאז. אם הם יוצאים מקוסקו או שיש מקום אחר שממנו ניתן להגיע ללה-פאז. אם כבר מדברים על לה פאז, אני מעוניין לדעת על דרך המוות, אם יש טיול שהוא מאורגן או שאני צריך להסתכן באופן עצמאי. שאלה אחרונה האם ה
2.דרך להגיע מקוסקו ללה פאז:Re תגובה ל - 1
you have a bus from Cusco to La Paz, but it is cheaper to take the bus from Cusco to Puno and then from Puno to La-Paz. Usually people go on the deth road to get to the jungles and not just for the danger... you can do a biciclate
הודעה סגורה
3.דרך להגיע מקוסקו ללה פאז:Re תגובה ל - 1

היי תשובה לשאלה הראשונה, כדאי כמו שאמרו לפני לנסוע דרך פונו, קופוקבנה וללה פז ולעשות טיול גם באיים באגם טיטיקקה דרך המוות מדהימה ניתן לעשות אותה בטיול מאורגן עם אופניים ולחזור באותו יום עם האוטובוס המאורגן או להמשיך לרורנבקה, לפמפס ולטייל שם. תעשה חיים
הודעה סגורה

אתרי למטייל: טיולי - טיולים בישראל | משפחות - טיול עם ילדים | שלג - סקי וסנובורד | עפתי - אתר למטייל לתרמילאים | ציוד טיולים (הקטלוג הוירטואלי) | ביטוח נסיעות לחו"ל
מידע מיוחד למטיילים: טיולי 50 פלוס | נסיעת עסקים | מזג אוויר למטיילים

About Lametayel ; דרושים ללמטייל ; עידכוני RSS ; מפת אתר ; תקנון האתר ; דיוור אלקטרוני ; צור קשר

Copyright © 1999 - 2014. Created by Lametayel.co.il * למטייל ברשת 1999 - 2014 © כל הזכויות שמורות.

פרסמו אצלנו