נא להמתין...

צפון אמריקה הגדולה, עם הערים האדירות של ארה"ב והנופים הנפלאים של קנדה - אין טיול יותר מספק מזה. כל מה שאתם צריכים על טיול ביעד נמצא ממש כאן בפנים. מנהל: מוני
1.איים קריבים או הוואי-דחוף

שלום לכולם! אני רוצה לצאת לשייט- לאן כדאי האיים הקריבים או הוואי? העדיפות שלי היא הקריבים. אני מחפשת לנוח..וגם קצת לקנות. באיזה חודשים כדאי לשוט..שאין סופות הוריקן? אם מישהו מכם שט - נא להמליץ לי על ספינה או להמליץ על כל דבר שקשור לשייט לקריבים תוד
2.איים קריבים או הוואי-דחוף:Re תגובה ל - 1
זה עניין של טעם אישי. לי יש חברות טובות שהיו חודש בהוואי ולא הספיקו הכל יש שם הרבה מה לעשות. ובדר''כ עצירות של ספינות הן ל-לא יותר מיום ולכן לראות הרבה לא מספיקים. אני חושבת שעדיף לקרייביים, אבל זה תלוי גם איפה את מטיילת ....
הודעה סגורה
3.איים קריבים או הוואי-דחוף:Re תגובה ל - 2
הייתי פעמיים בקרוז בקריביים: 1. מזג האויר האופטימלי הוא בחודשים נוב` עד פברואר 2. אכן נחים אך מכיוון שהעצירות הן לשעות ארוכות אפשר בהחלט לקחת טיולים ולראות את המקומות הקסומים. 3.שטתי ברויאל קריביין,סלבריטי וגם ב-ncl ושלושתם מצויינים.החב` הנורבגית דוגלת
הודעה סגורה
4.איים קריבים או הוואי-דחוף:Re תגובה ל - 3

האם חברת קרניבל גם טובים?
הודעה סגורה
5.איים קריבים או הוואי-דחוף:Re תגובה ל - 4
אני עשיתי איתם שיט ממיאמי למקסיקו ויצאתי מרוצה עד הגג! החוויה הטובה ביותר שלי מכל הטיולים
הודעה סגורה
6.איים קריבים או הוואי-דחוף:Re תגובה ל - 5

אני הפלגתי כבר פעמיים עם קרנבל פעם לקריבים המזרחים ופעם למקסיקו, מאוד נהנתי, גם עכשיו אני מפליגה ב- 23/10/05 לקריבים המערביים, חברת קרנבל ממש מעולה. לפני שנתיים הפלגתי מניו יורק לבאהמס עם הנורבג`ין וגם הם היו טובים. מומלץ.
הודעה סגורה
7.איים קריבים או הוואי-דחוף:Re תגובה ל - 6

וחברת רוייאל קריביאן?
הודעה סגורה
8.איים קריבים או הוואי-דחוף:Re תגובה ל - 7

אם עדיין לא הפלגת, אני שמעתי המלצות מאד חמות על הרויאל, והחלטתי להפליג אתם.
הודעה סגורה

אתרי למטייל: טיולי - טיולים בישראל | משפחות - טיול עם ילדים | שלג - סקי וסנובורד | עפתי - אתר למטייל לתרמילאים | ציוד טיולים (הקטלוג הוירטואלי) | ביטוח נסיעות לחו"ל
מידע מיוחד למטיילים: טיולי 50 פלוס | נסיעת עסקים | ויזה ושגרירויות | מזג אוויר למטיילים

About Lametayel ; דרושים ללמטייל ; עידכוני RSS ; מפת אתר ; תקנון האתר ; דיוור אלקטרוני ; צור קשר

Copyright © 1999 - 2014. Created by Lametayel.co.il * למטייל ברשת 1999 - 2014 © כל הזכויות שמורות.

פרסמו אצלנו