נא להמתין...

מה יותר נפלא מלחוות את הטיול בחו"ל עם האנשים שאתם הכי אוהבים? בפורום טיולי משפחות תוכלו למצוא את כל המידע שחשוב לכם לגבי טיול עם הילדים - באירופה, בארצות הברית ובעולם כולו. מנהלת: יונית
1.טיול עם ילדים באזור מינכן
עיינתי רבות בהודעות השונות וקשה לי להתמקד.... אנחנו רוצים להכין מסלול עם שני ילדים קטנים( 5 ושנה וחצי ) ממינכן לשוויץ.... שיכלול את פארק אירופה והלגולנד ועוד המלצות יתקבלו בברכה.... תהיתי אם 8 ימים יספיקו או יש צורך ב - 10 ימים.
2.טיול עם ילדים באזור מינכן:Re תגובה ל - 1
האם הכוונה למסלול מעגלי: המתחיל ונגמר במינכן או מסלול קווי ממינכן לשוויץ? בכל מקרה עדיף 10 ימים על 8 ימים. רצוי לגור בדרום חבל בבוואריה 3-4 לילות, באזור היער השחור עוד 3-4 לילות ובשוויץ לפחות עוד 4-5 לילות. למעשה, אם משך הטיול רק 8 ימים, חבל לשלב את שתי
מגורים מומלצים בדרום בוואריה

אטרקציות משפחתיות בגרמניה
הודעה סגורה
3.טיול עם ילדים באזור מינכן:Re תגובה ל - 2
תודה רבה על התגובה המהירה והעיניינית.... אנחנו אכן נוטים לקחת 10 ימים.... ראיתי שיש פארקים רבים בקישור ששלחת, את יכולה להמליץ לנו על משהו ספציפי באזור שיתאים לגילאים של הבנות שלנו חוץ מהלגולנד?.
הודעה סגורה
4.טיול עם ילדים באזור מינכן:Re תגובה ל - 2
הי... שוב.... רציתי לציין שאנחנו מתכננים טיול מעגלי שיתחיל ממינכן והדילמה העיקרית שלי נובעת מהערכת מרחק.... כלומר אני מחפשת אתר מפות או אינפורמציה אחרת שתאפשר לי להבין מה המרחקים למשל ממינכן ללגולנד , ליער השחור, למפלי הריין וללוצרן...
הודעה סגורה
5.טיול עם ילדים באזור מינכן:Re תגובה ל - 4

מצ''ב לינק למדריך מישלן הכנסי יעד יצאה ואח''כ יעד הגעה ותקבלי מרחקים מדויקים כולל זמני נסיעות אגבהאתר שהפנתי אותך מכיר גם אתרים כמו פארק אירופה לכן אין צורך לחפש את הכתובת שלו
מדריך מישלן
הודעה סגורה
6.טיול עם ילדים באזור מינכן:Re תגובה ל - 4

מצ''ב לינק למדריך מישלן הכנסי יעד יצאה ואח''כ יעד הגעה ותקבלי מרחקים מדויקים כולל זמני נסיעות אגבהאתר שהפנתי אותך מכיר גם אתרים כמו פארק אירופה לכן אין צורך לחפש את הכתובת שלו לדוגמא מינכן - לגולנד 207 ק''מ שעתיים +12 דקות
מדריך מישלן
הודעה סגורה
7.טיול עם ילדים באזור מינכן:Re תגובה ל - 6
שלום רות. המרחק בין מינכן ללגולנד הוא בסביבות חצי שעה-40 דקות של נסיעה. אם אתם מגיעים בטיסת בוקר עדיף לחכות יום אחד ולא להגיע ישר ללגולנד - לפי דעתי הוא מצריך יותר מ-4-5 שעות ועדיף לא להגיע מותשים. מלגולנד לפארק אירופה המרחק הוא בערך 300-350 ק''מ, אך
הודעה סגורה
8.טיול עם ילדים באזור מינכן:Re תגובה ל - 7
שכחתי לציין בהודעה הקודמת שמומלץ מאוד שמגיעים לאיזור היער השחור לעלות באחד השבילים ולטייל כלפי מעלה. ועצם העובדה שיש לך שתי בנות קטנות יעורר בהן התלהבות לראות פרות רועות בשדה וסוסים מסתובבים. טיול רגלי קצר גם לא יזיק. רק רציתי לציין שאם החלטתם שכן להגי
הודעה סגורה
9.טיול עם ילדים באזור מינכן:Re תגובה ל - 1

באזור של אגם פוסן ששם נמצא אחד הארמונות של לוודויג יש שני פארקים קטנים ונחמדים מאוד , מתאימים במיוחד לגילאי הילדים. באגם קונסטץ` בצד הגרמני יש פארק שעשועים נחמד. ליד מרלסוור שממנה אפשר לקחת מעבורת למאניו אי הפרחים שזה מקום מקסים. לגן לנד מתאים מאוד....
הודעה סגורה
10.טיול עם ילדים באזור מינכן:Re תגובה ל - 9
אפשר ליצור איתך קשר כדי לקבל יותר פרטים....
הודעה סגורה
11.טיול עם ילדים באזור מינכן:Re תגובה ל - 6
מצטערת על הבורות.... אבל איך אני מזינה באתר שם של מקום ולא כתובת כמו הלגולנד
הודעה סגורה

אתרי למטייל: טיולי - טיולים בישראל | משפחות - טיול עם ילדים | שלג - סקי וסנובורד | עפתי - אתר למטייל לתרמילאים | ציוד טיולים (הקטלוג הוירטואלי) | ביטוח נסיעות לחו"ל
מידע מיוחד למטיילים: טיולי 50 פלוס | נסיעת עסקים | ויזה ושגרירויות | מזג אוויר למטיילים

About Lametayel ; דרושים ללמטייל ; עידכוני RSS ; מפת אתר ; תקנון האתר ; דיוור אלקטרוני ; צור קשר

Copyright © 1999 - 2014. Created by Lametayel.co.il * למטייל ברשת 1999 - 2014 © כל הזכויות שמורות.

פרסמו אצלנו