נא להמתין...

צפון אמריקה הגדולה, עם הערים האדירות של ארה"ב והנופים הנפלאים של קנדה - אין טיול יותר מספק מזה. כל מה שאתם צריכים על טיול ביעד נמצא ממש כאן בפנים. מנהל: מוני
1.מה המרחק בין מיאמי לאורלנדו

בכוונתי להגיע למיאמי, פלורידה למספר ימים. אני מבקשת לדעת מה המרחק בין מיאמי לבין דיסני וורלד באורלנדו? מה משך הנסיעה? מה אפשרויות התחבורה (פרט להשכרת רכב)? בנוסף, האם ידוע לכם מה מחיר הכניסה לאדם לוורלד דיסני ליום שלם?
2.מה המרחק בין מיאמי לאורלנדו:Re תגובה ל - 1
4 שעות נהיגה. יום בדיסני עולה למעלה מ-50$. אם קונים חבילה לכמה פארקים בכמה ימים המחיר ליום יורד משמעותית.
הודעה סגורה
3.מה המרחק בין מיאמי לאורלנדו:Re תגובה ל - 2

יום לדיסני עולה בדיוק 59$ .אפשר לקנות כרטיס לכמה פארקים ואז זה יורד בערך ב-10$-5$ תלוי בחבילה . כניסה לחנייה עולה 8-9$. המרחק ממיאמי לאורלנדו כשעתיים (תלוי בקצב ,ברכב,ובעצירות בדרך)
הודעה סגורה
4.מה המרחק בין מיאמי לאורלנדו:Re תגובה ל - 3
מלי דרך איזה כביש? לנו זה לקח 4 שעות.
הודעה סגורה
5.מה המרחק בין מיאמי לאורלנדו:Re תגובה ל - 2
המרחק מאורלנדו למיאמי הוא בערך 240 מייל (תרגמו לק''מ) ולנו זה לקח כמעט 4 שעות עם 2 עצירות קצרות (שירותים וכד`) נטו זה יקח קצת יותר מ-3 שעות. קחו בחשבון שהמהירות המותרת היא 75 מייל בשעה, ולעיתים יש פקקים.
הודעה סגורה
6.מה המרחק בין מיאמי לאורלנדו:Re תגובה ל - 4
המרחק ממיאמי לאורלנדו הוא שעתיים אם את נוסעת במהירות 120 מייל בשעה. הגעת פעם למהירות הזאת?
הודעה סגורה
7.שאלה חשובהה מאוד !!! תגובה ל - 6

אני נוסע לטיול של חודשיים למיאמי אני רוצה לדעת בערך כמה כסף אני צריך לא כולל טיסה ומלונות. זאת אומרת ביזבוזים ואוכל וכול אלה ?
הודעה סגורה

אתרי למטייל: טיולי - טיולים בישראל | משפחות - טיול עם ילדים | שלג - סקי וסנובורד | עפתי - אתר למטייל לתרמילאים | ציוד טיולים (הקטלוג הוירטואלי) | ביטוח נסיעות לחו"ל
מידע מיוחד למטיילים: טיולי 50 פלוס | נסיעת עסקים | מזג אוויר למטיילים

About Lametayel ; דרושים ללמטייל ; עידכוני RSS ; מפת אתר ; תקנון האתר ; דיוור אלקטרוני ; צור קשר

Copyright © 1999 - 2014. Created by Lametayel.co.il * למטייל ברשת 1999 - 2014 © כל הזכויות שמורות.

פרסמו אצלנו